Сайтове и агенции за запознанства, какви са отзивите ви?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Сайтове и агенции за запознанства, какви са отзивите ви?

Мнениеот Viktor.Ivanov » 13 Мар 2018, 14:38

Явно някъде между "Искаш ли да го видиш?" и "Къде изчезна, какво стана?" понякога минават секунди, а понякога векове. ;)
Не може ли поне човек да си го покаже някъде в реално време ;)
Viktor.Ivanov
 
Мнения: 220
Регистриран на: 09 Май 2014, 11:47

Re: Сайтове и агенции за запознанства, какви са отзивите ви?

Мнениеот Локумът » 13 Мар 2018, 16:18

Предишните два коментара ясно показват кво се случва по сайтовете, пожелания да си покажеш срамотиите, както би казала баба ми, са и от двата пола.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Сайтове и агенции за запознанства, какви са отзивите ви?

Мнениеот Милинка » 13 Мар 2018, 18:33

Имам регистрация в такива сайтове, но ги използвам за забавление - пиша си някакви откачалки и отбивам време. Да, има два профила, с които културно си комуникираме, но не очаквам нещо сериозно. Често се случва профилът да не отговаря на действителността.
Аватар
Милинка
 
Мнения: 157
Регистриран на: 13 Мар 2018, 18:16

Re: Сайтове и агенции за запознанства, какви са отзивите ви?

Мнениеот Тъжна Луна » 14 Мар 2018, 15:12

Локумът написа:Предишните два коментара ясно показват кво се случва по сайтовете, пожелания да си покажеш срамотиите, както би казала баба ми, са и от двата пола.

Поправка - едно от нещата, които се случват. аз пък смятам, че там си е баш отражение на реалния живот. Където очевидно има такива дето си ги мандахерцат "срамотиите", отделно и в живота се налага да имаш досег с жаби кикерици преди да попаднеш на принца.. ако попаднеш.
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Сайтове и агенции за запознанства, какви са отзивите ви?

Мнениеот bonbon » 14 Мар 2018, 17:55

А, точно тия работи имах предвид :mrgreen: . Защото караш вараш и все до мандахерцването се стига, дори и чатенето да почва културно и интелЕгентно.
bonbon
 
Мнения: 30
Регистриран на: 02 Мар 2018, 17:56

Re: Сайтове и агенции за запознанства, какви са отзивите ви?

Мнениеот Милинка » 04 Апр 2018, 13:35

хахаха, понякога е смешно, но понякога е дразнещо, като се стигне до мадръхерцането. Има доста нелепи ситуации и направо смешни хора, но кео да се прави - свободен и шарен свят.
Аватар
Милинка
 
Мнения: 157
Регистриран на: 13 Мар 2018, 18:16

Re: Сайтове и агенции за запознанства, какви са отзивите ви?

Мнениеот Rali_hr » 04 Апр 2018, 14:00

Идиоти има навсякъде, сега с тоя фейсбук, всякакви ти пишат, оглеждат ти снимките, получаваш zdr bebce ko pr и подобни глупости. Пращат се за добър ден снимки на членове, гърди и прочие и всичко е в реда на нещата, едва ли не. Сайтовете за запоснанства пък са сайтове за проституция.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Сайтове и агенции за запознанства, какви са отзивите ви?

Мнениеот Тъжна Луна » 04 Апр 2018, 15:31

Най обичам разни рабирачи дето хем не обикалят такива сайтове (уж), хем пък много им разбират. Какво се търси какво се предлага, па и за КОЛКО?! интересно от де ли разполагат с таз важна вътрешна информация.. за един прЕател питам :mrgreen:
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Сайтове и агенции за запознанства, какви са отзивите ви?

Мнениеот Dipsy » 04 Апр 2018, 15:51

Аз имам хубави отзиви. Вярно, че се е случва често да се срещам с проблемни личности, обаче пък то в реалния живот сякаш не е същото :wink: :idea:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Сайтове и агенции за запознанства, какви са отзивите ви?

Мнениеот Kremiliya » 04 Апр 2018, 16:20

Тъжна Луна написа:Най обичам разни рабирачи дето хем не обикалят такива сайтове (уж), хем пък много им разбират. Какво се търси какво се предлага, па и за КОЛКО?! интересно от де ли разполагат с таз важна вътрешна информация.. за един прЕател питам :mrgreen:

Влез в сайт като aha и дори и без да разполагаш с вътрешна информация можеш да видиш за какво става въпрос.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта