Чайове Витакс - стройно тяло

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Чайове Витакс - стройно тяло

Мнениеот nushi.kisyova » 03 Яну 2014, 14:32

Здравейте!

Рано ще се опитам да се отърва от килограмите, които изненадващо как ми се лепнаха по празниците! :o Реших да съчетая тренировките с чай Витакс за стройно тяло.
Затова и искам да се консултирам с вас.

Преди съм пила други чайове, от които имах проблеми, но като чета в състава на този не би трябвало да имам същите оплаквания – сърцебиене, световъртеж, безсилие.

Опитвали ли сте действието на Витакс за стройно тяло, можете ли да ми кажете дали има диуретичен ефект?

В началото на есента пих чай Витакс Салвия и останах доста доволна, проблемите ми отшумяха, но ще продължавам с него, защото определено имаше ефект.

Надявам се, че и чаят за стройно тяло би ми бил от полза, какви са наблюденията ви от Витакс?
nushi.kisyova
 
Мнения: 252
Регистриран на: 19 Ное 2013, 12:42

Re: Чайове Витакс

Мнениеот M.Tasheva » 03 Яну 2014, 14:39

Не смея да опитвам подобни чайове след горчив опит като твоя! Обаче, изглежда, че този по-скоро ти дава енергия, не зная обаче как би подействало на сърцето.
Моя съвет е щом си имала веднъж подобни неразположение да не рискуваш втори път с подобно нещо! Тренировки са достатъчни!
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55


Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта