Камилия: как да облекчим детенцето при никнене на зъбки?

Ваксини и имунизационен календар, лекарства и добавки, козметика, симптоми и здравни проблеми, посещение при лекар

Камилия: как да облекчим детенцето при никнене на зъбки?

Мнениеот FramarMedia » 12 Фев 2014, 18:17

Подути от плач очи, безсънни нощи, изнервеност? В тази ситуация, когато симптомите на поникването на зъбките са особено мъчителни и непоносими за твоето дете, имаш няколко средства, с които да го облекчиш. Наблюдавай внимателно твоето детенце и ако забележиш, че поникването на зъбките създава проблеми, използвай Камилия - едно изключително лекарство с комплексно действие : противовъзпалително и намаляващо болката, а освен това помага и при диария. Тя е особено препоръчителна при деца с непоносимост към болка и такива, които реагират на болката със силен плач и раздразнение. За майката е важно да знае, че не е необходимо да се масажират венците с Камилия. Тя се излива на капки в устата на детенцето.

Между дозите можеш да облекчиш детенцето, като му масажираш венците със специална четчица.

Важно е през този период да се предлагат на детенцето хладки храни и напитки, но трябва да се внимава тяхната температура да не е по-ниска от 0 °C. (Това може да предизвика различна степен на измръзване на венците.)

Майката задължително трябва да избягва :

1. Да дава крекери, билкови чайчета – това може да доведе до задушаване.
2. Прекомерна употреба на гелове за венци при никнене на зъбки – тяхната единствена функция е успокоителна, локализирана и с краткотрайно действие (те действат както инжекцията при зъболекаря) и могат да предизвикат множество алергични реакции.
3. Да дават сладки напитки, а именно (и най-вече) преди лягане и през нощта – става въпрос за избягване на кариеси на млечните зъбки.
4. Да дават лекарства срещу температура без консултация с лекар.

Камилия напомня : под формата на хладки течности, Камилия облекчава непосредствено след приема, тъй като се абсорбира бързо от лигавицата и започва нейното противовъзпалително и затягащо действие.

Никнат ви зъбки? Ние имаме решение!

Камилия е първото лекарство за никнене на зъбки с комплексно действие в течна форма.
Камилия дължи своето действие на внимателно подбрани съставки :
Chamomilla vulgaris
При болки, раздразнителност, тревожност, предизвикани от болки, свързани с никненето на зъбките.
Phytolacca decandra (Червена)
При болка и възпалени венци
Rheum
При диария, съпътстваща никненето на зъбките.


Камилия, с какво се отличава ?

Камилия e лекарство, което е замислено, разработено и развивано с постоянна мисъл за децата, на които изникват зъбки. Ето защо тя обикновено облекчава болката, свързана с никненето на зъбките. Камилия има много по-комплексно и по-различно действие и ефикасност от геловете, които облекчават локално и за кратко време. Ние ви препоръчваме едно лекарство от първа необходимост при никнене на зъбки.

Камилия не съдържа захар, така че е възможно да се прилага при проява на никнене на зъбки дори през нощта, без риск от кариеси.

Камилия е достатъчно за облекчаване на най-ярко изразените симптоми, които съпровождат никненето на зъбките.

Повече информация на: http://camilia.boiron.bg/
Аватар
FramarMedia
Модератор
 
Мнения: 427
Регистриран на: 26 Мар 2011, 10:39

Re: Камилия: как да облекчим детенцето при никнене на зъбки?

Мнениеот penny » 13 Фев 2014, 15:20

Притеснявам се само, дали Камилия не съдържат опасни съставки, които да предизвикват алергии за деца под една година, защото ние сме още на 10 месеца, а имаме нужда от такъв продукт? :?
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Камилия: как да облекчим детенцето при никнене на зъбки?

Мнениеот djudjanka » 13 Фев 2014, 15:33

Някой, ако го е ползвал да сподели, братовчедка ми се интересува за детенцето си, но се притеснява като всяка млада майка. Бебчето е на 8 месеца.
Аватар
djudjanka
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Окт 2012, 14:12

Re: Камилия: как да облекчим детенцето при никнене на зъбки?

Мнениеот blanshe » 13 Фев 2014, 15:42

djudjanka написа:Някой, ако го е ползвал да сподели, братовчедка ми се интересува за детенцето си, но се притеснява като всяка млада майка. Бебчето е на 8 месеца.


Имам приятелка, която от дълги години живее във Франция, там роди и там си гледа детето. От нея чух за пръв път за камилия. Тя беше много доволна и ми го препоръча, защото й се оплаках, че не мога да намеря нищо, което наистина да действа... Можеш да кажеш на братовчедка си да опита, аз поне останах впечатлена. На моята приятелка й го е препоръчал много добър педиатър, затова й имах доверие и наистина ни свърши много добра работа! :)
blanshe
 
Мнения: 24
Регистриран на: 07 Юни 2012, 09:53

Re: Камилия: как да облекчим детенцето при никнене на зъбки?

Мнениеот dimitrova_70007 » 13 Фев 2014, 15:56

Момичета, видях, че е на билкова основа и се успокоих! Мисля да взема за моето момченце, защото вече чувам много добри отзиви за този продукт... :roll: Само че може ли някой по-подробно да каже какво представляват съставките? А и до колкото знам подобни продукти трябва да се съхраняват в хладилник. И това ли да го държа в хладилника, след като го отворя?
dimitrova_70007
 
Мнения: 62
Регистриран на: 06 Яну 2012, 11:14

Re: Камилия: как да облекчим детенцето при никнене на зъбки?

Мнениеот Violetta » 13 Фев 2014, 17:04

Първото ми дете израстна с Дентокинд. Това по-добър продукт ли е или поне кажете, каква е разликата?
Имам огромно доверие в компанията Бойрон.
Violetta
 
Мнения: 466
Регистриран на: 28 Апр 2011, 22:58

Re: Камилия: как да облекчим детенцето при никнене на зъбки?

Мнениеот pepa1974 » 14 Фев 2014, 12:06

С ДЕНТИНОКС Гел, той облекчава болката при пробиването на млечните зъби.
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: Камилия: как да облекчим детенцето при никнене на зъбки?

Мнениеот Calendula » 10 Мар 2014, 21:00

Здравейте,
Камилия е с много добро действие и е напълно безвредно.
Има три монопрепарата в състава, които покриват всичките симптоми при никненето на зъбките.
И най-важното е, че готов разтвор за пиене, което е много удобно за всички :)
Calendula
 
Мнения: 1
Регистриран на: 10 Мар 2014, 20:53

Re: Камилия: как да облекчим детенцето при никнене на зъбки?

Мнениеот Pipilota » 05 Мар 2015, 15:29

Аз съм много доволна Камилия. Наистина много облекчаваше болката, синът ми не можеше да спи и пищеше постоянно зарази зъбките си, дори отказваше да се храни и почна и да смъква от теглото, направо се спасихме. :!: Препоръчвам го силно, ако имате наистина големи мъки със зъбите ;)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Камилия: как да облекчим детенцето при никнене на зъбки?

Мнениеот Lollipop » 05 Мар 2015, 15:32

Pipilota написа:Аз съм много доволна Камилия. Наистина много облекчаваше болката, синът ми не можеше да спи и пищеше постоянно зарази зъбките си, дори отказваше да се храни и почна и да смъква от теглото, направо се спасихме. :!: Препоръчвам го силно, ако имате наистина големи мъки със зъбите ;)

Голяма мъка е било, щом чак е отказвал да се храни. За щастие ние не сме имали проблеми с никненето на зъбите при малката, но се наложи да приемаме и ние. Когато ѝ растяха кътниците беше в ужасно неразположение, диария, зачервено гърло, болки и ужасен сърбеж, тогава взехме камилия, много ефикасно.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Следваща

Назад към Здравето на децата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта