продалжително високи стоиности АСАТ/АЛАТ след хепатит А

продалжително високи стоиности АСАТ/АЛАТ след хепатит А

Мнениеот atanas prangov » 13 Фев 2014, 22:41

ЗДРАСТИ НА ВСИЧКИ МАЛКО САМ ПРИТЕСНЕН ВЕЧЕ КАРАМ 4 МЕСЕЦ СЛЕД ДИАГНОЗАТА ХЕПАТИТ А ВСЕ ОЩЕ АЛАТ Е 335 АСАТ-75 -ЧУВСТВАМ СВЕТОВЪРТЕЖ И СЛАБОСТ И ТОВА ЗАПОЧНА ДА МЕ ПРИТЕСНЯВА! А МОЖЕ БИ ТРЯБВА ДА СПОМЕНА ЧЕ НЕ СПАЗВАХ МНОГО ПОСТЕЛЕНИ РЕЖИМ НО ЗА СМЕТКА НА ТОВА ДОСТА СТРИКТНО ХРАНИТЕЛНАТА ДИЕТА , ВЪПРЕКИ ТОВА НЕ МОГА ДА ВЛЯЗА В НОРМИ .ХОРАТА С КОИТО ЛЕЖАХМЕ В БОЛНИЦАТА ВСИЧКИ ВЕЧЕ СА ДОРИ ПОД НОРМИТЕ, МОЛЯ ЗА СЪВЕТ????? А НАЙ НИСКИТЕ СТОЙНОСТИ АЛАТ -220 СТИГНАХА АЛАТ-490 И ЗА 30.ДНИ БОРБА АЛАТ335 МОЛЯ ЗА САВЕТ
atanas prangov
 
Мнения: 1
Регистриран на: 13 Фев 2014, 22:21

Re: продалжително високи стоиности АСАТ/АЛАТ след хепатит А

Мнениеот FramarLekari » 14 Фев 2014, 18:52

atanas prangov написа:ЗДРАСТИ НА ВСИЧКИ МАЛКО САМ ПРИТЕСНЕН ВЕЧЕ КАРАМ 4 МЕСЕЦ СЛЕД ДИАГНОЗАТА ХЕПАТИТ А ВСЕ ОЩЕ АЛАТ Е 335 АСАТ-75 -ЧУВСТВАМ СВЕТОВЪРТЕЖ И СЛАБОСТ И ТОВА ЗАПОЧНА ДА МЕ ПРИТЕСНЯВА! А МОЖЕ БИ ТРЯБВА ДА СПОМЕНА ЧЕ НЕ СПАЗВАХ МНОГО ПОСТЕЛЕНИ РЕЖИМ НО ЗА СМЕТКА НА ТОВА ДОСТА СТРИКТНО ХРАНИТЕЛНАТА ДИЕТА , ВЪПРЕКИ ТОВА НЕ МОГА ДА ВЛЯЗА В НОРМИ .ХОРАТА С КОИТО ЛЕЖАХМЕ В БОЛНИЦАТА ВСИЧКИ ВЕЧЕ СА ДОРИ ПОД НОРМИТЕ, МОЛЯ ЗА СЪВЕТ????? А НАЙ НИСКИТЕ СТОЙНОСТИ АЛАТ -220 СТИГНАХА АЛАТ-490 И ЗА 30.ДНИ БОРБА АЛАТ335 МОЛЯ ЗА САВЕТ

Здравейте, Atanas Prangov!

Какъв точно беше хепатитът? Приемате ли в момента лекарства за подпомагане на чернодробната функция?

Поздрави,
Фрамар
Специалистите на www.framar.bg предоставят консултация, която не може да замени преглед при квалифициран и правоспособен лекар.
FramarLekari
 
Мнения: 1987
Регистриран на: 29 Мар 2011, 19:23
Местоположение: България


Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с инфекциозни и паразитни болести

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта