Действа ли лазерният епилатор за вкъщи?!

Иновативни продукти, аксесоари и други нестандартни решения за здраве и красота.

Re: Действа ли лазерният епилатор за вкъщи?!

Мнениеот Kaya » 25 Ное 2014, 17:37

МНого ми се иска да си взема за вкъщи такъв епилатор, защото тези косми са ми омръзнали, а и все пак е по-евтино, отколкото да ходиш на специалист. Вярно е по-бавно. :idea:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Действа ли лазерният епилатор за вкъщи?!

Мнениеот Pipilota » 05 Дек 2014, 18:06

На мен ми се иска да си купя, но си мисля, че не е много добра инвестиция, после само ще стои и много бавно се махат косъмчетата... :D
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Действа ли лазерният епилатор за вкъщи?!

Мнениеот Rali_hr » 08 Дек 2014, 14:22

Винаги съм искала да си взема лазерен епилатор, но много скъпи ми се виждат, макар че цената им би следвало да си струва, ако така ще се отърва завинаги от неприятното окосмяване. :roll:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Действа ли лазерният епилатор за вкъщи?!

Мнениеот Kaya » 10 Дек 2014, 17:09

Rali_hr написа:Винаги съм искала да си взема лазерен епилатор, но много скъпи ми се виждат, макар че цената им би следвало да си струва, ако така ще се отърва завинаги от неприятното окосмяване. :roll:

И аз много се чудя, цената им не е малка, но ако ходиш на специалист ще ти излезе по-скъпо, но домашните процедури са много по-бавни :roll:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Действа ли лазерният епилатор за вкъщи?!

Мнениеот Ваня Стойчева » 09 Яну 2015, 12:40

Знам, че тези епилатори много бавно махат косъмчетата, но пък въпреки бавния процес, цената им е за предпочитане, защото правиш процедурите вкъщи. :)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Действа ли лазерният епилатор за вкъщи?!

Мнениеот Malina » 09 Яну 2015, 13:32

Не съм ползвала и никога не съм ходила на лазерна епилация де, но имаме дни косъмчета по лицето, които ме притесняват и може би скоро ще се наложи да отида на такива процедури. Но лично бих си взела за вкъщи, макар и бавно, друго е вкъщи сама да си правя процедурите, за съм много срамежлива и не се виждам как ще ида да ми оформят триъгълника или друго! :oops:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Действа ли лазерният епилатор за вкъщи?!

Мнениеот Kaya » 09 Яну 2015, 18:12

Ваня Стойчева написа:Знам, че тези епилатори много бавно махат косъмчетата, но пък въпреки бавния процес, цената им е за предпочитане, защото правиш процедурите вкъщи. :)

Така е, махат най-много по 10-15 косъмчета.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Действа ли лазерният епилатор за вкъщи?!

Мнениеот Sissi » 22 Юли 2015, 14:50

Имах лазерен епилатор и не съм много доволна.. Не само, че е супер бавен и третира окосмяването косъм по косъм, а и не действа върху светли косъмчета, което не ме устройва и в момента си стои вкъщи да хваща прах.
Моят съвет е да отидете на лазерна епилация, ако наистина не можете повече да се подлагате на средновековните мъчения за обезкосмяване на пазара. Има някои много скъпи услуги, но пък промоциите са доста изгодни и всичко е 100 пъти по-улеснено, бързо и качествено. Лично аз предпочитам лазер център aрмада и вече ходих на няколко процедури, след които има видим резултат. Тъй като имам наблюдение върху двете технологии – тази за употреба вкъщи и лазерите в професионален център, мога да заявя, че Александритният лазер е години напред пред тези за домашна употреба. Първо: полето му на работа е много по-голямо, мощността също е повече от тази на уредите за домашна епилация, което му позволява да достигне без проблем до корените на косъмчетата и да ги увреди. Процедурата с него не дразни кожата, тъй като аз имам много чувствителна кожа и за мен това е изключително важно. За разлика от лазерните епилатори, които са ефективни само при хора с определен цвят кожа и косъм, Александритният лазер има много програми, които му позволяват да се приспособява и да постигне добри резултати.
Разбира се, това е мое мнение, но всеки който се съмнява може да отиде и да се увери или най-малкото да се поразрови в нета.
Що се отнася до епилацията вкъщи с лазерни епилатори – да, пробвах, но все пак това е лазер и колкото и да е опростен, за да може да се използва в домашни условия (направете си извода, щом са опростени, колко са ефективни), има някои неща, които е най-добре да се вършат от специалист. Знаете ли, че е задължително преди процедура по лазерна епилация да определите какъв фототип е кожата ви, каква дебелина и цвят има окосмяването в зоната, която ще епилирате и чак тогава да настроите лазера, за да не се получи изгаряне?
Човек може да научи много полезни неща, ако ходи в правилния лазер център :) Желая ви успех с лазерната епилация вкъщи, но не забравяйте, че тя не е единствения вариант за качествено обезкосмяване. :)
Sissi
 
Мнения: 1
Регистриран на: 22 Юли 2015, 14:48

Re: Действа ли лазерният епилатор за вкъщи?!

Мнениеот nadqta » 22 Юли 2015, 15:20

И аз някак им нямах вяра на тези лазерни епилатори, но е добре да го чуем от първо лице, за да с имаме едно на ум, ако някога ни се доиска това да го правим и у дома :idea: Но може и да е вариант, защото след няколко процедури, ако не сме за поредната, т.е. косъмчетата са твърде малко, то тогава може да се използва домашния апарат, ако разбира се ако са достатъчно тъмни :|
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Лазерна епилация - доволни ли сте?

Мнениеот kauda » 27 Май 2016, 15:12

Решила съм да си направя лазерна епилация на интимната зона и на подмишниците. :) Много се чудя обаче, дали наистина има толкова добър ефект и като цяло, ако сте си правили, какви са ви впечатленията от процедурата? Сега има много добри оферти, които пускат често на пазара, та е по-достъпно от преди години да се направят подобни процедури. Очаквам мнения, доволни ли сте от лазерната епилация, с колко процедури се отървахте от космите, беше ли траен ефекта и всяка друга подробност, за която се сетите? :)
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

ПредишнаСледваща

Назад към Иновативни продукти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта