Действа ли лазерният епилатор за вкъщи?!

Иновативни продукти, аксесоари и други нестандартни решения за здраве и красота.

Re: Лазерна епилация - доволни ли сте?

Мнениеот svetlozara » 27 Май 2016, 15:19

Аз ходих досега на 2 процедури за бразилски бикини. Честно казано, не очаквах такъв резултат - още след първата опадаха може би около 80% от космите, особено в горната част. От салона ме предупредиха, че най-трудно се повлияват тези около срамните устни и това е така - само там имам, макар и оредели. Най-бързо и лесно падат черните косми на бяла кожа - това е перфектната комбинация. Надявам се с още 1-2 процедури да приключа. :)
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Лазерна епилация - доволни ли сте?

Мнениеот kauda » 27 Май 2016, 15:20

Svetlozara, Някой информира ли те за евентуалните опасности при процедурата, дали има странични ефекти? :roll:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Лазерна епилация - доволни ли сте?

Мнениеот svetlozara » 27 Май 2016, 15:22

kauda написа:Svetlozara, Някой информира ли те за евентуалните опасности при процедурата, дали има странични ефекти? :roll:
Да, разпитаха ме предварително дали приемам лекарства или добавки. Аз приемам за щитовидната жлеза, както и желязо. Пуснаха ми пробно 1-2 импулса, за да видят как ще ми се отрази. Всичко беше наред и си направих 2 процедури. :) Но май не на всеки понася, затова трябва да се пробва първо с 1-2 импулса от лазера.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Лазерна епилация - доволни ли сте?

Мнениеот kauda » 27 Май 2016, 15:25

Дано да предлагат подобно нещо навсякъде, а не да те хванат под калъп и каквото стане само с идеята да приберат парите.. :roll:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Лазерна епилация - доволни ли сте?

Мнениеот Nightmare » 27 Май 2016, 15:51

Аз лично не съм си правила, но ходих с една приятелка. Не знам каква беше тази специалистка, но дружката ми се оказа с два процента изгаряне на бикини зоната и под мищниците. Така че внимавайте при кого ходите и проучвайте внимателно!
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Лазерна епилация - доволни ли сте?

Мнениеот Monika_Spasova » 27 Май 2016, 15:57

Преди година си направих на подмишниците, много съм доволна. :) Бръснеш, и с няколко импулса и минутки работаа свършва, леко е неприятно. с 3 процедури се отървах от космите, сега не са ми поникнали никакви :)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Лазерна епилация - доволни ли сте?

Мнениеот Monika_Spasova » 27 Май 2016, 16:13

Nightmare написа:Аз лично не съм си правила, но ходих с една приятелка. Не знам каква беше тази специалистка, но дружката ми се оказа с два процента изгаряне на бикини зоната и под мищниците. Така че внимавайте при кого ходите и проучвайте внимателно!

МНого странно, ако не е ходила при реномиран и проверен център.. а се е доверила на по-евтина услуга..
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Лазерна епилация - доволни ли сте?

Мнениеот mamina » 27 Май 2016, 16:37

Monika_Spasova написа:
Nightmare написа:Аз лично не съм си правила, но ходих с една приятелка. Не знам каква беше тази специалистка, но дружката ми се оказа с два процента изгаряне на бикини зоната и под мищниците. Така че внимавайте при кого ходите и проучвайте внимателно!

МНого странно, ако не е ходила при реномиран и проверен център.. а се е доверила на по-евтина услуга..


Напълно възможно е да се случи, не навсякъде са такива специалисти, каквито се изкарват. Аз съм си правила на мищниците, сега събирам пари за краката. След три процедури под мищниците ми намаляха драстично, а моите косми са тъмни и не са от най-тънките.
mamina
 
Мнения: 525
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:55

Re: Лазерна епилация - доволни ли сте?

Мнениеот Monika_Spasova » 27 Май 2016, 16:43

И аз искам да си направя, особено на краката. :) Темата ще ми е полезна, за да се реша. :) За интимната област също е готино, но много ме е срам .. :oops:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Лазерна епилация - доволни ли сте?

Мнениеот Лина.Юрукова » 30 Май 2016, 01:17

Здравейте, преди да се подложа на тази процедура ме запознаха с някои неща: Подходящи са хора със свела кожа и тъмни косми, ако сте по- мургави има възможност да не се получи при вас. Космите НЕ трябва да са махани от корена минимум 2 седмици преди процедурата. През същия период не трвбва да сте посещавали и солариум. Не трябва да сте приемали витамини или каквито и да е лекарства! Процедурата не е подходяща за жени, които не са раждали. Аз имам дете, спрях да приемам витамини под формата на хапчета, спрях солариума, а космите от 1г ги бръсна и да ви кажа съм мн доволна от процедурата. За сега махам само интим и мишници , вече съм на 3та процедура и ефекта е поразителен. За да се отърва изцяло ще са ми нужни още минимум 3 посещения. После веднъж годишно се ходи на поддръжка. Ако имате въпроси насреща съм :p
Лина.Юрукова
 
Мнения: 1
Регистриран на: 30 Май 2016, 00:34

ПредишнаСледваща

Назад към Иновативни продукти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта