Действа ли лазерният епилатор за вкъщи?!

Иновативни продукти, аксесоари и други нестандартни решения за здраве и красота.

Действа ли лазерният епилатор за вкъщи?!

Мнениеот mangusta » 14 Фев 2014, 18:09

Наизкочиха много и различни лазерни епилатори по големите маркети за техника!

Някоя от вас ползвала ли е лазерен епилатор за домашна употреба, за да сподели опит? Писна ми от болки и мъчения, искам веднъж за винаги досадните косми да си отидат.

Една позната си беше купила някакъв по-евтиничък лазерен епилатор и каза, че й върши добра работа, но ставало прекалено бавно, което нея не я устройва никак.

Искам да ви помоля, ако можете да ми кажете каква марка е вашият лазерен епилатор и какъв модел! :roll: Колко е ефективен също ме интересува и колко всъщност бавно става премахването на космите?! :?

Все пак, като се замисля, космите не се само с една процедура с лазерният епилатор, така че, мисля времето няма кой знае какво значение, не е ли така? :idea:
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

Re: Действа ли лазерният епилатор за вкъщи?!

Мнениеот niya_mazova » 14 Фев 2014, 18:11

Единственото, което съм чувала за тези лазерни епилатори за вкъщи е, че са бавни, до колкото зная са ефикасни, но ако ти отнемат по 3 часа на крак, трябва или да си безработна, или в отпуск! ;)
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Re: Действа ли лазерният епилатор за вкъщи?!

Мнениеот Ani_85 » 24 Фев 2014, 16:51

Здравейте,
Аз ползвам лазерен епилатор Rio X20. Взех си го от тук: http://www.krasivotialo.com/%D0%BB%D0%B ... %8520.html
Аз си го купих преди 3 години на доста по - висока цена.Виждам, че сега са го намалили и си заслужава повече. Като ефект е наистина много добър, но работи малко по - бавничко. Затова го ползвам за подмишници и бикини зона предимно, а за кракака понеже ми беше прекалено бавен си взех фотоепилатор Silk'n Glide.
Ani_85
 
Мнения: 5
Регистриран на: 24 Фев 2014, 16:26

Re: Действа ли лазерният епилатор за вкъщи?!

Мнениеот annydance » 25 Фев 2014, 13:42

Ani_85 написа:Здравейте,
Аз ползвам лазерен епилатор Rio X20. Взех си го от тук: http://www.krasivotialo.com/%D0%BB%D0%B ... %8520.html
Аз си го купих преди 3 години на доста по - висока цена.Виждам, че сега са го намалили и си заслужава повече. Като ефект е наистина много добър, но работи малко по - бавничко. Затова го ползвам за подмишници и бикини зона предимно, а за кракака понеже ми беше прекалено бавен си взех фотоепилатор Silk'n Glide.

Доста скъп ми се вижда и сега! А дали действа на по-светли и тънки косъмчета, тъй като след толкова години третиране с епилатор това е останало от тях?!
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Действа ли лазерният епилатор за вкъщи?!

Мнениеот Ani_85 » 13 Мар 2014, 18:55

annydance написа:
Ani_85 написа:Здравейте,
Аз ползвам лазерен епилатор Rio X20. Взех си го от тук: http://www.krasivotialo.com/%D0%BB%D0%B ... %8520.html
Аз си го купих преди 3 години на доста по - висока цена.Виждам, че сега са го намалили и си заслужава повече. Като ефект е наистина много добър, но работи малко по - бавничко. Затова го ползвам за подмишници и бикини зона предимно, а за кракака понеже ми беше прекалено бавен си взех фотоепилатор Silk'n Glide.

Доста скъп ми се вижда и сега! А дали действа на по-светли и тънки косъмчета, тъй като след толкова години третиране с епилатор това е останало от тях?!

В сравнение с процедурите в студия е доста по - евтин. А за светлите косъмчета - по принцип лазерната епилация влияе само на тъмни косми. Това беше и другата причина да си взема фотоепилатора Silkn Glide, защото от там откъдето си го поръчах ме консултираха, че той става за по - светли косъмчета (такива са моите на лицето) и вече на мустачките виждам значително подобрение :)
Ani_85
 
Мнения: 5
Регистриран на: 24 Фев 2014, 16:26

Re: Действа ли лазерният епилатор за вкъщи?!

Мнениеот M.Tasheva » 14 Мар 2014, 14:33

Ani_85 написа:
annydance написа:
Ani_85 написа:Здравейте,
Аз ползвам лазерен епилатор Rio X20. Взех си го от тук: http://www.krasivotialo.com/%D0%BB%D0%B ... %8520.html
Аз си го купих преди 3 години на доста по - висока цена.Виждам, че сега са го намалили и си заслужава повече. Като ефект е наистина много добър, но работи малко по - бавничко. Затова го ползвам за подмишници и бикини зона предимно, а за кракака понеже ми беше прекалено бавен си взех фотоепилатор Silk'n Glide.

Доста скъп ми се вижда и сега! А дали действа на по-светли и тънки косъмчета, тъй като след толкова години третиране с епилатор това е останало от тях?!

В сравнение с процедурите в студия е доста по - евтин. А за светлите косъмчета - по принцип лазерната епилация влияе само на тъмни косми. Това беше и другата причина да си взема фотоепилатора Silkn Glide, защото от там откъдето си го поръчах ме консултираха, че той става за по - светли косъмчета (такива са моите на лицето) и вече на мустачките виждам значително подобрение :)

Това е доста добре, но в момент, в който вече нямаш нужда от него, какво правиш с него, можеш ли да го продадеш? Ако може, значи има и такива втора ръка в сайтовете, нали при фотоепилацията машинката няма допир с кожата, т.е. хигиенично е :?
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Действа ли лазерният епилатор за вкъщи?!

Мнениеот Ani_85 » 18 Мар 2014, 18:25

При фотоепилаторът има допир с кожата,т.е. той прилепва плътно към кожата, както и лазерния, но след това може уреда да се почисти - в инструкциите пише, че може с чиста кърпа, аз си го почиствам с разтвор за почистване на очила, екрани и т.н.
А относно продаването - аз не бих го продадала, защото на 6 месеца си правя поддържащи процедури.
Ani_85
 
Мнения: 5
Регистриран на: 24 Фев 2014, 16:26

Re: Действа ли лазерният епилатор за вкъщи?!

Мнениеот red_eyes » 20 Мар 2014, 13:07

Ani_85 написа:При фотоепилаторът има допир с кожата,т.е. той прилепва плътно към кожата, както и лазерния, но след това може уреда да се почисти - в инструкциите пише, че може с чиста кърпа, аз си го почиствам с разтвор за почистване на очила, екрани и т.н.
А относно продаването - аз не бих го продадала, защото на 6 месеца си правя поддържащи процедури.

Ооо.. гнусарско ще е да си купиш такъв втора ръка, колкото и да е почистен си е гадно :!:
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Действа ли лазерният епилатор за вкъщи?!

Мнениеот lostris » 15 Май 2014, 09:36

Искам да попитам има ли резервни лампи за Silk'n Glide, защото не можах да намеря?
lostris
 
Мнения: 1
Регистриран на: 15 Май 2014, 09:34

Re: Действа ли лазерният епилатор за вкъщи?!

Мнениеот PasDeDeux » 16 Май 2014, 11:12

lostris написа:Искам да попитам има ли резервни лампи за Silk'n Glide, защото не можах да намеря?

Ако питаш за сайта, можеш да провериш ето тука: http://apteka.framar.bg/ апък ако питаш дали по принцип има, по-добре е да видиш в магазина, от който си купила джаджата ;)
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Следваща

Назад към Иновативни продукти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта