Децата ни са в пубертета заради пилешкото на вечеря!

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Re: Децата ни са в пубертета заради пилешкото на вечеря!

Мнениеот Krum » 12 Дек 2014, 12:37

Боклуци ядем постоянно, как няма да е такова положението, хубаво е да се стараем не само заради децата, ами и заради нас самите да ядем качествена храна! :!:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Децата ни са в пубертета заради пилешкото на вечеря!

Мнениеот S_Milenska » 13 Дек 2014, 11:54

Krum написа:Боклуци ядем постоянно, как няма да е такова положението, хубаво е да се стараем не само заради децата, ами и заради нас самите да ядем качествена храна! :!:

Не стига, че са боклуци, ами са и много скъпи! Всички приятели от чужбина казват, че тук е много скъпо! :?
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Децата ни са в пубертета заради пилешкото на вечеря!

Мнениеот Anka » 16 Дек 2014, 16:32

Не се учудвам, аз избягвам у нас да се яде пилешко, въпреки, че самото месо е полезно. Най-добре е да се хапва риба, май само на нея още не са ѝ намерили цаката как да я наблъскат с неполезни химикали. :roll:
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Децата ни са в пубертета заради пилешкото на вечеря!

Мнениеот fairy » 20 Яну 2016, 16:43

Предупредиха ме да не давам на сина ми купено пилешко, за да не му пораснат гърди и караме на домашно. Но то като свърши какво правим?
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Децата ни са в пубертета заради пилешкото на вечеря!

Мнениеот nadqta » 20 Яну 2016, 17:32

Не разбирам това, ако искаш да го пазиш детето ще е по-добре да не му даваш никакво месо, пред това да яде боклуци, нали?
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Децата ни са в пубертета заради пилешкото на вечеря!

Мнениеот asdddwww » 20 Яну 2016, 17:50

Пилешкото лесно може да бъде заменено с риба да речем, тъй че не е голяма болка за умиране, ако спреш да му даваш купено месо :)
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: Децата ни са в пубертета заради пилешкото на вечеря!

Мнениеот Monika_Spasova » 20 Яну 2016, 21:50

fairy написа:Предупредиха ме да не давам на сина ми купено пилешко, за да не му пораснат гърди и караме на домашно. Но то като свърши какво правим?

Кой ви го каза това? аз си мисля, че надали е заради пилешкото, ами съвкупност от всякакви генно модифицирани храни, които ни таковат мамата. :)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Децата ни са в пубертета заради пилешкото на вечеря!

Мнениеот fairy » 21 Яну 2016, 12:12

Monika_Spasova написа:
fairy написа:Предупредиха ме да не давам на сина ми купено пилешко, за да не му пораснат гърди и караме на домашно. Но то като свърши какво правим?

Кой ви го каза това? аз си мисля, че надали е заради пилешкото, ами съвкупност от всякакви генно модифицирани храни, които ни таковат мамата. :)


Лекар ми го каза, но че генномодифицираните продукти ни таковат мамата, е така :sad:
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Децата ни са в пубертета заради пилешкото на вечеря!

Мнениеот fawla » 21 Яну 2016, 12:49

Мисля, че ако се хапва от време на време пилешко от магазина няма да е голяма драма, разбриа се ако всеки ден се ядат боклуци, то е ясно накрая какво ще стане.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Децата ни са в пубертета заради пилешкото на вечеря!

Мнениеот Monika_Spasova » 21 Яну 2016, 12:59

fairy написа:
Monika_Spasova написа:
fairy написа:Предупредиха ме да не давам на сина ми купено пилешко, за да не му пораснат гърди и караме на домашно. Но то като свърши какво правим?

Кой ви го каза това? аз си мисля, че надали е заради пилешкото, ами съвкупност от всякакви генно модифицирани храни, които ни таковат мамата. :)


Лекар ми го каза, но че генномодифицираните продукти ни таковат мамата, е така :sad:

Сериозно звучи, като е лекарска препоръка и казване, но и аз не мисля, че само домашно трябва да се яде, да хубаво ще е, но от къде се намира, а и се съмнявам, че на село не си купувате бройлери, на които давате антибиотици и други лекарства за да растат по-големи и по-здрави.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

ПредишнаСледваща

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта