Децата ни са в пубертета заради пилешкото на вечеря!

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Децата ни са в пубертета заради пилешкото на вечеря!

Мнениеот bojo_kolev » 25 Фев 2014, 15:26

Предполагам повечето от вас са чули за момичето, на което от шестгодишно е започнало да влиза в пубертета заради пилешко месо, което е пълно с женски хормони за предизвикване на по-бърз растеж на индивида! :shock: :shock:

Е… прекрасно, да се замислим какво има в останалите меса?! :? Щастлив съм, че съвестта на жена ми не позволи дори по време на бременността да яде месо, камо ли за детето ни сега! :oops:

Но какво се случва с всички малки калпазани, които са захапали паржолки още със самото си раждане (едва ли не) :o и може би, точно тези деца родени преди 4 или 5 години биха имали вече месечен цикъл, тъй като навлизат рано рано в пубертета?? Жалко, нали? :( :(

В такъв момент на разкрития относно пилешкото, което сте сервирали за вечеря, бихте ли позволили на детето ви да яде месо и за напред?
Само от пилешко ли бихте го ограничили? :roll:

П.П. Искам само да потвърдя, че съм съвсем наясно, че въпросът не опира само до животинските продукти :idea: , но явно се потвърждава силното влияние върху нормалното развитие на децата ни! :!: :!:
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: Децата ни са в пубертета заради пилешкото на вечеря!

Мнениеот draga.mihova » 25 Фев 2014, 15:33

Как ще забраниш на едно дете, което има нужда от толкова много неща в тази част от развитието си да яде каквото и да било месо, то е безумие??!!! Ако искаш да му нанесеш последствия за цял живот, да, можеш да го направиш или да му даваш само месо - по същият начин ;) :lol:
draga.mihova
 
Мнения: 226
Регистриран на: 10 Дек 2013, 12:24

Re: Децата ни са в пубертета заради пилешкото на вечеря!

Мнениеот M.Tasheva » 27 Фев 2014, 15:56

Има деца с невероятна интуиция, които просто не ядат каквото им падна, не че е моето, но забелязвам и по другите, например племенника ми и той не яде какво да е, може да е най-вкусно сготвеното, но ако е от вчера не го яде!
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Децата ни са в пубертета заради пилешкото на вечеря!

Мнениеот pepa1974 » 05 Мар 2014, 19:29

Гледах по Нова, че се правят проверки в пилешкото за хормони, ама как да разберем, в кои от пилетата от търговската мрежа няма и в кои има? Трябва ли да е отбелязано на етикета и как, под какво име?
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: Децата ни са в пубертета заради пилешкото на вечеря!

Мнениеот Harmony » 06 Мар 2014, 12:30

pepa1974 написа:Гледах по Нова, че се правят проверки в пилешкото за хормони, ама как да разберем, в кои от пилетата от търговската мрежа няма и в кои има? Трябва ли да е отбелязано на етикета и как, под какво име?

Да, и аз хванах някакъв анонс, но не успях да изгледам предаването! В крайна сметка ние не можем да разберем, разчитаме на някои нефункциониращи органи да санкционират производители, които ще продължат да правят каквото си знаят, както обикновено.

За тези неща в държавата, мисля че въпросите като кой, защо и как са излишни, положението е такова и е константно за съжаление :(
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Децата ни са в пубертета заради пилешкото на вечеря!

Мнениеот pepa1974 » 14 Мар 2014, 22:56

Днес готвя пилешко? Дали на мъжа ми ще му пораснат гърди? :lol:
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: Децата ни са в пубертета заради пилешкото на вечеря!

Мнениеот franky » 17 Мар 2014, 15:04

pepa1974 написа:Днес готвя пилешко? Дали на мъжа ми ще му пораснат гърди? :lol:

Едва ли, но пък наличните му атрибутиии... не знам може пък и да има добър ефект! :D :D
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Децата ни са в пубертета заради пилешкото на вечеря!

Мнениеот pepa1974 » 21 Мар 2014, 19:29

franky, това е здравен форум! Какви са тези кулинарни намеци за действието на пилешкото върху мъжа ми :?: :lol:
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: Децата ни са в пубертета заради пилешкото на вечеря!

Мнениеот franky » 24 Мар 2014, 13:13

pepa1974 написа:franky, това е здравен форум! Какви са тези кулинарни намеци за действието на пилешкото върху мъжа ми :?: :lol:

Абе здравен, здравен, ама форум :lol: :lol: Шегувам се, разбира се, не се обиждай :!: :!:
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Децата ни са в пубертета заради пилешкото на вечеря!

Мнениеот pepa1974 » 09 Апр 2014, 19:13

franky написа:
pepa1974 написа:franky, това е здравен форум! Какви са тези кулинарни намеци за действието на пилешкото върху мъжа ми :?: :lol:

Абе здравен, здравен, ама форум :lol: :lol: Шегувам се, разбира се, не се обиждай :!: :!:

Абе аз не се обадих в Дирекция Обществено здраве на тел.029301159 да ги питам в кои пилета няма хормони, ама ще взема да врътна в полицията, че тук един сексиски намеци прави във форума :lol:
И аз се шегувам, разбира се!
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Следваща

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта