СПЕШНА НУЖДА ОТ ЛЕКАРСТВА ЗА СЕМЕЙСТВО ОТ ДОБРИЧ

Търсите или продавате дефицитно лекарство, нуждаете се от спешна помощ или съдействие.

Re: СПЕШНА НУЖДА ОТ ЛЕКАРСТВА ЗА СЕМЕЙСТВО ОТ ДОБРИЧ

Мнениеот FramarMedia » 12 Мар 2014, 17:22

desito написа:В случая третото лице иска да помогне,както се изразявате,ако си бяхте направили труда да ме попитате щях да ви кажа.А мои съвет които аз ще Ви дам е:Първо ако не можете да помогнете не пречете и Второ:проверете случая и след това всяваите съмнения в другите хора.
За Ваше сведение Ива може да Ви прати снимки на съпруга си,бележки от болницата,епикризи,но едва ли е нужно да Ви се обеснявам след като давате съвети без да искате да помогнете или без да се поинтересувате от положението на семейството.В самия пост има тел номер на Ива ,така,че всеки които иска да и помогне на нея или на семейството и нека да се свърже с Ива Ничева да разбере за какво става въпрос,а не да чете коментари на хора страдащи от болни амбиций и явно злобеещи и в случая наи малко незаинтересована страна.

Здравейте!
Пиша ви като модератор на форума. Темата присъства тук заради моето съдействие и имам добрата грижа да съблюдавам нещата да са гладки. Не познавам хората, на които се помага тук.
Познавам индиректно авторката на статията.
Ако смятате, че е удачно да се намеси човек, който има едно мнение и да каже - не пращайте на горната сметка, пращайте пари на друга сметка, без това да е Ива или да е ясно каква е връзката и с Ива....не мислите ли, че така всеки може да злоупотреби.
В случая - сигнализирам на авторката на темата, както и я помолих да потвърди това, че има смяна на сметката. Както и помолих всеки, който желае да даде пари, да го направи СЛЕД обаждане на Ива, за да потвърди за себе си сметката коя е точно.
Няма да ви помоля за извинение, не е моето его важно в случая. Поздрави и придобийте малко култура на общуване в интернет, няма да е лошо.
Аватар
FramarMedia
Модератор
 
Мнения: 427
Регистриран на: 26 Мар 2011, 10:39

Re: СПЕШНА НУЖДА ОТ ЛЕКАРСТВА ЗА СЕМЕЙСТВО ОТ ДОБРИЧ

Мнениеот pepa1974 » 12 Мар 2014, 17:26

FramarMedia написа:Силно препоръчваме да търсите пряк контакт със семейството, преди да решите да изпратите банков превод. Нямаме яснота коя е правилната сметка, така че, до изясняване...търсете пряк контакт, за да се избегнат злоупотреби или измами.

Защо сметка? Нали се търсеха лекарства? Не е ли най-добре да се потърси помощ в самия Добрич, за да е сигурно, че не се касае за злоупотреби?
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: СПЕШНА НУЖДА ОТ ЛЕКАРСТВА ЗА СЕМЕЙСТВО ОТ ДОБРИЧ

Мнениеот FramarMedia » 12 Мар 2014, 17:34

pepa1974 написа:
FramarMedia написа:Силно препоръчваме да търсите пряк контакт със семейството, преди да решите да изпратите банков превод. Нямаме яснота коя е правилната сметка, така че, до изясняване...търсете пряк контакт, за да се избегнат злоупотреби или измами.

Защо сметка? Нали се търсеха лекарства? Не е ли най-добре да се потърси помощ в самия Добрич, за да е сигурно, че не се касае за злоупотреби?

Имаше искане на банкова сметка от потребител. Заради това са и банковите данни.
Аватар
FramarMedia
Модератор
 
Мнения: 427
Регистриран на: 26 Мар 2011, 10:39

Re: СПЕШНА НУЖДА ОТ ЛЕКАРСТВА ЗА СЕМЕЙСТВО ОТ ДОБРИЧ

Мнениеот VirtualBusiness » 12 Мар 2014, 22:03

Опитах се да позвъня на телефона, не ми отговори никой. Пратих мои приятели от Добрич да преведат пари по първата банкова сметка. Казаха ми, че са ги превели успешно. Сега какво да правим?
VirtualBusiness
 
Мнения: 42
Регистриран на: 02 Фев 2014, 18:00

Re: СПЕШНА НУЖДА ОТ ЛЕКАРСТВА ЗА СЕМЕЙСТВО ОТ ДОБРИЧ

Мнениеот zhpometkova » 13 Мар 2014, 20:52

[quote="desito"]В случая третото лице иска да помогне,както се изразявате,ако си бяхте направили труда да ме попитате щях да ви кажа.А мои съвет които аз ще Ви дам е:Първо ако не можете да помогнете не пречете и Второ:проверете случая и след това всяваите съмнения в другите хора.
За Ваше сведение Ива може да Ви прати снимки на съпруга си,бележки от болницата,епикризи,но едва ли е нужно да Ви се обеснявам след като давате съвети без да искате да помогнете или без да се поинтересувате от положението на семейството.В самия пост има тел номер на Ива ,така,че всеки които иска да и помогне на нея или на семейството и нека да се свърже с Ива Ничева да разбере за какво става въпрос,а не да чете коментари на хора страдащи от болни амбиций и явно злобеещи и в случая наи малко незаинтересована страна.[/quote
zhpometkova
 
Мнения: 1
Регистриран на: 10 Мар 2014, 22:45

Re: СПЕШНА НУЖДА ОТ ЛЕКАРСТВА ЗА СЕМЕЙСТВО ОТ ДОБРИЧ

Мнениеот FramarMedia » 13 Мар 2014, 22:15

ПОРАДИ СЪМНЕНИЯ ОТ СТРАНА НА АВТОРА НА ТЕМАТА ЗА ВЪЗМОЖНА ЗЛОУПОТРЕБА, КАКТО И ПО НЕГОВА МОЛБА, ТЕМАТА СЕ ЗАТВАРЯ, А БАНКОВИТЕ СМЕТКИ ЩЕ БЪДАТ ЗАЛИЧЕНИ.
Аватар
FramarMedia
Модератор
 
Мнения: 427
Регистриран на: 26 Мар 2011, 10:39

Предишна

Назад към Зов за помощ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта