СПЕШНА НУЖДА ОТ ЛЕКАРСТВА ЗА СЕМЕЙСТВО ОТ ДОБРИЧ

Търсите или продавате дефицитно лекарство, нуждаете се от спешна помощ или съдействие.

СПЕШНА НУЖДА ОТ ЛЕКАРСТВА ЗА СЕМЕЙСТВО ОТ ДОБРИЧ

Мнениеот Катя Добрева » 08 Мар 2014, 17:12

Семейство от Добрич спешно се нуждае от помощта ни,приятели! Бащата е опериран по спешност на 31.01 2014 год.в болница Св.Марина в гр.Варна. Сърдечната операция е продължила повече от 8 часа. В момента постепенно се възстановява, но за жалост семейството преживява само със заплата на майката,която ,за да заплати разходите по операцията е изтеглила заплата си за няколко месеца напред и в момента след удръжките те разполагат само с 150 лв.месечно. Живеят на свободен наем, имат дете,което все по-трудно издържат, наемът не е плащан вече 2 месеца. Отчаяна и не знаейки какво да направи, Ива се обърна към мен с молба не за пари, както много правят напоследък. При най-малкото финансово затруднение пишат апели и заливат Фейсбук с тях.

Ива се надява да се намерят добри хора,които да спасят мъжът и да му осигурят животоподържащите лекарства,за да може той да се възстанови и отново да е опора на семейството си.
Тези няколко месеца са критични за семейството на Ива, моля ви да ги подкрепим!

Моля,ако някой разполага с лекарствата,които ще изброя по-долу, да ги предостави на семейството!
БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО И БОГ ДА ВИ БЛАГОСЛОВИ!
конкор 5 мг
престариум 5 мг
асперин протект
крестот 10 мг
клопидогрел 75 мг
ранитидин
ципрофлоксацин 500 мг.
За кръвното- HOPBACK 5mg
болкоуспокояващи -дексофен- 25 мг и витарал .

Нужен е и след оперативен гръден колан.

Телефон за връзка с Ива : 0897715337
Катя Добрева
 
Мнения: 3
Регистриран на: 08 Мар 2014, 16:07

Re: СПЕШНА НУЖДА ОТ ЛЕКАРСТВА ЗА СЕМЕЙСТВО ОТ ДОБРИЧ

Мнениеот VirtualBusiness » 08 Мар 2014, 17:41

Ива, имате ли банкова сметка? Нямам тези лекарства, но искам да ви помогна. От Пловдив съм.
VirtualBusiness
 
Мнения: 42
Регистриран на: 02 Фев 2014, 18:00

Re: СПЕШНА НУЖДА ОТ ЛЕКАРСТВА ЗА СЕМЕЙСТВО ОТ ДОБРИЧ

Мнениеот Катя Добрева » 08 Мар 2014, 17:52

Аз не съм Ива,аз съм Катя ...Веднага ще разбера имат ли банкова сметка и ако да-ще я публикувам тук.Благодаря ви сърдечно!
Катя Добрева
 
Мнения: 3
Регистриран на: 08 Мар 2014, 16:07

Re: СПЕШНА НУЖДА ОТ ЛЕКАРСТВА ЗА СЕМЕЙСТВО ОТ ДОБРИЧ

Мнениеот Катя Добрева » 08 Мар 2014, 19:59

Семейството нямат банкова сметка,освен една карта,по която превеждат детските.Ето данните за нея:
ДАННИТЕ СА СВАЛЕНИ ОТ МОДЕРАТОРА НА ФОРУМА
Катя Добрева
 
Мнения: 3
Регистриран на: 08 Мар 2014, 16:07

Re: СПЕШНА НУЖДА ОТ ЛЕКАРСТВА ЗА СЕМЕЙСТВО ОТ ДОБРИЧ

Мнениеот Ива Ничева-Мюлер » 08 Мар 2014, 20:25

VirtualBusiness написа:Ива, имате ли банкова сметка? Нямам тези лекарства, но искам да ви помогна. От Пловдив съм.

Здравейте , аз съм Ива . Банкова сметка имам само тази на която ми се привеждат детските надбавки на Инвестбанк е ДАННИТЕ СА СВАЛЕНИ ОТ МОДЕРАТОРА НА ФОРУМА
Благодаря ви сърдечно
Ива Ничева-Мюлер
 
Мнения: 2
Регистриран на: 08 Мар 2014, 17:45

Re: СПЕШНА НУЖДА ОТ ЛЕКАРСТВА ЗА СЕМЕЙСТВО ОТ ДОБРИЧ

Мнениеот desito » 12 Мар 2014, 10:05

БАНКОВАТА СМЕТКА Е СГРЕШЕНА.
ВЯРНАТА СМЕТКА Е ТАЗИ:
ДАННИТЕ СА СВАЛЕНИ ОТ МОДЕРАТОРА НА ФОРУМА

СЕМЕЙСТВОТО ИМА НУЖДА ОТ ПОМОЩ.ЗНАМ,ЧЕ ИМА И ДОБРИ ХОРА КОИТО ЩЕ СЕ ОТЗОВАТ.
desito
 
Мнения: 2
Регистриран на: 12 Мар 2014, 10:02

Re: СПЕШНА НУЖДА ОТ ЛЕКАРСТВА ЗА СЕМЕЙСТВО ОТ ДОБРИЧ

Мнениеот FramarMedia » 12 Мар 2014, 12:49

Силно препоръчваме да търсите пряк контакт със семейството, преди да решите да изпратите банков превод. Нямаме яснота коя е правилната сметка, така че, до изясняване...търсете пряк контакт, за да се избегнат злоупотреби или измами.
Аватар
FramarMedia
Модератор
 
Мнения: 427
Регистриран на: 26 Мар 2011, 10:39

Re: СПЕШНА НУЖДА ОТ ЛЕКАРСТВА ЗА СЕМЕЙСТВО ОТ ДОБРИЧ

Мнениеот Ива Ничева-Мюлер » 12 Мар 2014, 14:23

FramarMedia написа:Силно препоръчваме да търсите пряк контакт със семейството, преди да решите да изпратите банков превод. Нямаме яснота коя е правилната сметка, така че, до изясняване...търсете пряк контакт, за да се избегнат злоупотреби или измами.

Благодаря Ви за предупреждението което сте направили.Факт е че хора беэ съвест на път и под път,но тоэи случай не такъв. Съпруга ми в момента е и със тромбофлебит именно поради липса на лекарства.Вчера му иэписаха озэще 2 вида-антибиотик и още едни эа раэрежлане на кръвта.А колкото до банковата сметка -вярно е има проблем със таэи която бяхх посочила.Эа това Деси вписа правилната ...Вписвам я иэ Инвестбанк-Добрич BG32IORT80881004042500 Ива Ничева
Ива Ничева-Мюлер
 
Мнения: 2
Регистриран на: 08 Мар 2014, 17:45

Re: СПЕШНА НУЖДА ОТ ЛЕКАРСТВА ЗА СЕМЕЙСТВО ОТ ДОБРИЧ

Мнениеот FramarMedia » 12 Мар 2014, 16:03

Ива Ничева-Мюлер написа:
FramarMedia написа:Силно препоръчваме да търсите пряк контакт със семейството, преди да решите да изпратите банков превод. Нямаме яснота коя е правилната сметка, така че, до изясняване...търсете пряк контакт, за да се избегнат злоупотреби или измами.

Благодаря Ви за предупреждението което сте направили.Факт е че хора беэ съвест на път и под път,но тоэи случай не такъв. Съпруга ми в момента е и със тромбофлебит именно поради липса на лекарства.Вчера му иэписаха озэще 2 вида-антибиотик и още едни эа раэрежлане на кръвта.А колкото до банковата сметка -вярно е има проблем със таэи която бяхх посочила.Эа това Деси вписа правилната ...Вписвам я иэ ДАННИТЕ СА СВАЛЕНИ ОТ МОДЕРАТОРА НА ФОРУМА


Препоръчвам да не ползвате трети лица в темата, които да говорят вместо вас. По този начин се създава неудачното впечатление, че нещо се случва...
Аватар
FramarMedia
Модератор
 
Мнения: 427
Регистриран на: 26 Мар 2011, 10:39

Re: СПЕШНА НУЖДА ОТ ЛЕКАРСТВА ЗА СЕМЕЙСТВО ОТ ДОБРИЧ

Мнениеот desito » 12 Мар 2014, 16:53

В случая третото лице иска да помогне,както се изразявате,ако си бяхте направили труда да ме попитате щях да ви кажа.А мои съвет които аз ще Ви дам е:Първо ако не можете да помогнете не пречете и Второ:проверете случая и след това всяваите съмнения в другите хора.
За Ваше сведение Ива може да Ви прати снимки на съпруга си,бележки от болницата,епикризи,но едва ли е нужно да Ви се обеснявам след като давате съвети без да искате да помогнете или без да се поинтересувате от положението на семейството.В самия пост има тел номер на Ива ,така,че всеки които иска да и помогне на нея или на семейството и нека да се свърже с Ива Ничева да разбере за какво става въпрос,а не да чете коментари на хора страдащи от болни амбиций и явно злобеещи и в случая наи малко незаинтересована страна.
desito
 
Мнения: 2
Регистриран на: 12 Мар 2014, 10:02

Следваща

Назад към Зов за помощ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта