дилтиазем крем - търся, някой може ли да ми помогне?

Мнения, коментари и въпроси за лекарствени продукти.

дилтиазем крем - търся, някой може ли да ми помогне?

Мнениеот glubenova » 11 Мар 2014, 22:22

Здравейте, обръщам се към всички във форума с молба-трябва ми дилтиазем крем за мазане, но не мога да намеря. Някой може ли да ми помогне?
Благодаря ви!
glubenova
 
Мнения: 2
Регистриран на: 11 Мар 2014, 22:10

Re: дилтиазем крем - търся, някой може ли да ми помогне?

Мнениеот FramarLekari » 12 Мар 2014, 14:37

glubenova написа:Здравейте, обръщам се към всички във форума с молба-трябва ми дилтиазем крем за мазане, но не мога да намеря. Някой може ли да ми помогне?
Благодаря ви!

Здравейте!

За какво ще използвате този крем? Готов такъв крем няма.

С уважение,
Фрамар
Специалистите на www.framar.bg предоставят консултация, която не може да замени преглед при квалифициран и правоспособен лекар.
FramarLekari
 
Мнения: 1987
Регистриран на: 29 Мар 2011, 19:23
Местоположение: България

Re: дилтиазем крем - търся, някой може ли да ми помогне?

Мнениеот glubenova » 13 Мар 2014, 17:27

Здравейте, по предложение на лекар е, за анални фисури и хемороиди, за отпускане на спазъм на гладката мускулатура, но се оказва, че го има само в Англия, в аптеките го предлагат, но с тяхна рецепта. Затова искам помощ, издирвам някой, който може да ми окаже съдействие, за да го поръчам и да ми го изпрати.
glubenova
 
Мнения: 2
Регистриран на: 11 Мар 2014, 22:10

Re: дилтиазем крем - търся, някой може ли да ми помогне?

Мнениеот FramarLekari » 14 Мар 2014, 17:04

glubenova написа:Здравейте, по предложение на лекар е, за анални фисури и хемороиди, за отпускане на спазъм на гладката мускулатура, но се оказва, че го има само в Англия, в аптеките го предлагат, но с тяхна рецепта. Затова искам помощ, издирвам някой, който може да ми окаже съдействие, за да го поръчам и да ми го изпрати.

Здравейте!

Попитайте Вашия лекар може да е възможно да бъде приготвен.

С уважение,
Фрамар
Специалистите на www.framar.bg предоставят консултация, която не може да замени преглед при квалифициран и правоспособен лекар.
FramarLekari
 
Мнения: 1987
Регистриран на: 29 Мар 2011, 19:23
Местоположение: България


Назад към Лекарства

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта