АкваСорс - здраве и енергия, от които се нуждае всеки!

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Re: АкваСорс - здраве и енергия, от които се нуждае всеки!

Мнениеот Aquasource consult » 14 Апр 2014, 17:31

Цена и качество при продуктите на АкваСорс се препокриват изцяло! При Коластрата и Зелената енергия препоръчителната доза на ден за дете е по 1 капсула, което е равно на 0,50ст., а при възрастните по 2 капсули, което е 1 лев на ден. Ако желаете да направите нещо предварително и доброволно за здравето си, не мисля че 1лв. на ден е непосилна сума. Вие така или иначе ще ги дадете след това, та дори и тройно от зор и задължение.
Какви продукти ще използвате е въпрос на избор и никой не може да отнеме това право на човек! Ние даваме гаранции и ползваме тези продукти и от тях сме доволни и аз мога да бъда компетентна само и единствено за тях!
Aquasource consult
 
Мнения: 5
Регистриран на: 18 Мар 2014, 14:22

Re: АкваСорс - здраве и енергия, от които се нуждае всеки!

Мнениеот Radoslav88 » 17 Апр 2014, 09:34

Aquasource consult написа:Цена и качество при продуктите на АкваСорс се препокриват изцяло! При Коластрата и Зелената енергия препоръчителната доза на ден за дете е по 1 капсула, което е равно на 0,50ст., а при възрастните по 2 капсули, което е 1 лев на ден. Ако желаете да направите нещо предварително и доброволно за здравето си, не мисля че 1лв. на ден е непосилна сума. Вие така или иначе ще ги дадете след това, та дори и тройно от зор и задължение.
Какви продукти ще използвате е въпрос на избор и никой не може да отнеме това право на човек! Ние даваме гаранции и ползваме тези продукти и от тях сме доволни и аз мога да бъда компетентна само и единствено за тях!

1-2 капсули коластра няма как да бъдат достатъчни независимо как е извлечена ;) така че за да има ефект определено са нужни много повече от 1 лв. на ден.
Radoslav88
 
Мнения: 89
Регистриран на: 13 Фев 2013, 10:45

Re: АкваСорс - здраве и енергия, от които се нуждае всеки!

Мнениеот pepa1974 » 01 Май 2014, 10:52

Aquasource consult написа:Цена и качество при продуктите на АкваСорс се препокриват изцяло! При Коластрата и Зелената енергия препоръчителната доза на ден за дете е по 1 капсула, което е равно на 0,50ст., а при възрастните по 2 капсули, което е 1 лев на ден. Ако желаете да направите нещо предварително и доброволно за здравето си, не мисля че 1лв. на ден е непосилна сума. Вие така или иначе ще ги дадете след това, та дори и тройно от зор и задължение.
Какви продукти ще използвате е въпрос на избор и никой не може да отнеме това право на човек! Ние даваме гаранции и ползваме тези продукти и от тях сме доволни и аз мога да бъда компетентна само и единствено за тях!

Браво! Нямам приятели или близки, които да ползват тези прехвалени от вас продукти и пак сме оцеляли. :lol: Ако бяха толкова безусловно прекрасни и необходими щяха да ги препоръчват и лекари при нужда, както са ни препоръчвали други хранителни добавки. На пазара сте от много време и би трябвало да сте изкласили едно супер-здраво поколение, а то нещата стават все по-зле и хората все по-болни.Цените са ви много високи и явно печалбите-добри. ;)
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: АкваСорс - здраве и енергия, от които се нуждае всеки!

Мнениеот Viktor.Ivanov » 31 Май 2014, 13:53

pepa1974 написа:
Aquasource consult написа:Цена и качество при продуктите на АкваСорс се препокриват изцяло! При Коластрата и Зелената енергия препоръчителната доза на ден за дете е по 1 капсула, което е равно на 0,50ст., а при възрастните по 2 капсули, което е 1 лев на ден. Ако желаете да направите нещо предварително и доброволно за здравето си, не мисля че 1лв. на ден е непосилна сума. Вие така или иначе ще ги дадете след това, та дори и тройно от зор и задължение.
Какви продукти ще използвате е въпрос на избор и никой не може да отнеме това право на човек! Ние даваме гаранции и ползваме тези продукти и от тях сме доволни и аз мога да бъда компетентна само и единствено за тях!

Браво! Нямам приятели или близки, които да ползват тези прехвалени от вас продукти и пак сме оцеляли. :lol: Ако бяха толкова безусловно прекрасни и необходими щяха да ги препоръчват и лекари при нужда, както са ни препоръчвали други хранителни добавки. На пазара сте от много време и би трябвало да сте изкласили едно супер-здраво поколение, а то нещата стават все по-зле и хората все по-болни.Цените са ви много високи и явно печалбите-добри. ;)


Интересна дискусия, само за гърлата не сте се хванали!
Viktor.Ivanov
 
Мнения: 220
Регистриран на: 09 Май 2014, 11:47

Re: АкваСорс - здраве и енергия, от които се нуждае всеки!

Мнениеот fena3000 » 29 Юни 2015, 14:12

Използвал съм продуктите на АкваСорс и като цяло съм доволен от резултатите.
fena3000
 
Мнения: 2
Регистриран на: 29 Юни 2015, 14:11

Re: АкваСорс - здраве и енергия, от които се нуждае всеки!

Мнениеот fena3000 » 29 Юни 2015, 15:31

Искам да попитам някой дали е ползвал Зелена Енергия от АкваСорс и дали е доволен от резултатите?
fena3000
 
Мнения: 2
Регистриран на: 29 Юни 2015, 14:11

Re: АкваСорс - здраве и енергия, от които се нуждае всеки!

Мнениеот Мади Ранчева » 27 Авг 2015, 16:07

fena3000 написа:Искам да попитам някой дали е ползвал Зелена Енергия от АкваСорс и дали е доволен от резултатите?

Давала съм на децата като малки, но да ти кажа не видях някакъв ефект, като се има предвид, че ние взимахме солидни количества, не е да сме взели една опаковка :idea:
Мади Ранчева
 
Мнения: 240
Регистриран на: 21 Яну 2014, 12:37

Re: АкваСорс - здраве и енергия, от които се нуждае всеки!

Мнениеот tornado » 16 Сеп 2015, 00:21

Искам да попитам каква е разликата между коластра колактив 3 и колактив? Освен за храносмилането помага ли за нервната система например (мен това ме интересува повече). Каква добавка бихте ми препоръчали за тази цел?
tornado
 
Мнения: 4
Регистриран на: 08 Яну 2014, 23:35

Re: АкваСорс - здраве и енергия, от които се нуждае всеки!

Мнениеот nadqta » 29 Дек 2015, 16:01

tornado написа:Искам да попитам каква е разликата между коластра колактив 3 и колактив? Освен за храносмилането помага ли за нервната система например (мен това ме интересува повече). Каква добавка бихте ми препоръчали за тази цел?

Предполагам е някаква подобрена версия, а относно нервната система... някак не ми се вярва, по-скоро за имунната.
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: АкваСорс - здраве и енергия, от които се нуждае всеки!

Мнениеот kolastraeu » 18 Сеп 2019, 17:55

Разликата може да откриете тук. В чистата коластра КолАктив има само коластра, докато в продукта КолАктив3 има както коластра, така и пробиотици. Според последните изследвания коластрата има по-голям ефект, ако се приема с малко пробиотици.

tornado написа:Искам да попитам каква е разликата между коластра колактив 3 и колактив? Освен за храносмилането помага ли за нервната система например (мен това ме интересува повече). Каква добавка бихте ми препоръчали за тази цел?
kolastraeu
 
Мнения: 9
Регистриран на: 19 Мар 2019, 16:08

Предишна

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта