Сокоизстисквачка с блендер, има ли по-евтини предложения?

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Re: Сокоизстисквачка с блендер, има ли по-евтини предложения?

Мнениеот Mamacita » 29 Юли 2015, 15:09

Rali_hr написа:Тоза за тези сокоизтисквачки които са на бавни обороти и по-скоро правят сока на пюре, а не са с тази цедка отгоре ли? :roll:

Ами те не са и точно сокоизстисквачки, като че ли, ами хем изстискват, хем премачкват, така че да се извлече максималното от плода.
Mamacita
 
Мнения: 250
Регистриран на: 13 Дек 2014, 10:52

Re: Сокоизстисквачка с блендер, има ли по-евтини предложения?

Мнениеот Elica » 14 Авг 2015, 12:07

Те не са никак лоши,но и цената им е доста солена, струва си за хора, които наистина ще пият сок ежедневно, иначе няма смисъл да се дават толкова пари.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Сокоизстисквачка с блендер, има ли по-евтини предложения?

Мнениеот qwerryyy » 14 Авг 2015, 13:36

Не е липо-добре да се вземе тип шейкър, вместо сокоизтисквачки, нали казват че в сока няма нищо полезно, защото ползеното от плодовете - фибрите биват изхвърлени от сока. :)
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Сокоизстисквачка с блендер, има ли по-евтини предложения?

Мнениеот exotic » 17 Авг 2015, 14:36

qwerryyy написа:Не е липо-добре да се вземе тип шейкър, вместо сокоизтисквачки, нали казват че в сока няма нищо полезно, защото ползеното от плодовете - фибрите биват изхвърлени от сока. :)

Така е, затова се препоръчват подобни на Нутрибулет, те са като блендери, с които не се изхвърля нищо, освен кората на цитрусите, например :idea:
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Сокоизстисквачка с блендер, има ли по-евтини предложения?

Мнениеот qwerryyy » 06 Окт 2015, 16:30

exotic написа:
qwerryyy написа:Не е липо-добре да се вземе тип шейкър, вместо сокоизтисквачки, нали казват че в сока няма нищо полезно, защото ползеното от плодовете - фибрите биват изхвърлени от сока. :)

Така е, затова се препоръчват подобни на Нутрибулет, те са като блендери, с които не се изхвърля нищо, освен кората на цитрусите, например :idea:

да, точно смутита се правят, но пък от друга страна не е сок :) Няма май пълна радост ;)
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Сокоизстисквачка с блендер, има ли по-евтини предложения?

Мнениеот Rali_hr » 25 Окт 2015, 11:41

Такив аопции им само по роботите, няма как да е сокоизтисквачкаи блендер. :) А такива роботи могат да се намерят и за около 200лв.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Сокоизстисквачка с блендер, има ли по-евтини предложения?

Мнениеот klarissa » 10 Май 2017, 14:10

http://www.technopolis.bg/bg/Kitchen-ro ... 1/p/826625 Ето това например е добра сокоизтисквачка и робот, но само сокоизтисквачка и блендер още не са измислили. Все пак двете неща имат различни функции.
klarissa
 
Мнения: 133
Регистриран на: 17 Мар 2017, 15:57

Re: Сокоизстисквачка с блендер, има ли по-евтини предложения?

Мнениеот rabotnata pchela » 10 Май 2017, 16:09

Аз имам сокоизтисквачка и блендер отделни едно от друго и от двете съм доволна.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Сокоизстисквачка с блендер, има ли по-евтини предложения?

Мнениеот magic_boy » 11 Май 2017, 10:05

Явно има нещо такова, сега рових да търся, защото и аз не бях чувал: http://www.emag.bg/sokoizstiskvachka-i- ... D0BYCYBBM/
Може и да е практично за правенето на сокове и смутита, но с тая цена, доста ще има за изхвърляне.
Моята сокоизтисквачка, за която събирах пари половин година е тази: http://www.technopolis.bg/bg/Juice-make ... S/p/825916
Много съм доволен, блендера ми е по-обикновен. Блендера е от кухненския робот на майка ми. :roll: За мен пиенето на сокове и смутита е основна част от диетата ми и на ден поне по веднъж ям такова, затова ми е и важно да се изцеждат добре.
magic_boy
 
Мнения: 28
Регистриран на: 11 Май 2017, 08:37

Re: Сокоизстисквачка с блендер, има ли по-евтини предложения?

Мнениеот Paladin » 11 Май 2017, 10:12

magic_boy написа:Явно има нещо такова, сега рових да търся, защото и аз не бях чувал: http://www.emag.bg/sokoizstiskvachka-i- ... D0BYCYBBM/
Може и да е практично за правенето на сокове и смутита, но с тая цена, доста ще има за изхвърляне.
Моята сокоизтисквачка, за която събирах пари половин година е тази: http://www.technopolis.bg/bg/Juice-make ... S/p/825916
Много съм доволен, блендера ми е по-обикновен. Блендера е от кухненския робот на майка ми. :roll: За мен пиенето на сокове и смутита е основна част от диетата ми и на ден поне по веднъж ям такова, затова ми е и важно да се изцеждат добре.

Мислих и аз за такава сокоизтисквачка. Гледам обаче, че има и по-евтини пак на тефал, каква ли ще е разликата, освен, че цената е със 100 лева отгоре.. :roll:
Paladin
 
Мнения: 109
Регистриран на: 19 Апр 2017, 09:33

ПредишнаСледваща

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта