Сокоизстисквачка с блендер, има ли по-евтини предложения?

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Re: Сокоизстисквачка с блендер, има ли по-евтини предложения?

Мнениеот magic_boy » 11 Май 2017, 10:40

Не знам каква е разликата, когато я взех преди година, нямаше от другите модели. :roll:
magic_boy
 
Мнения: 28
Регистриран на: 11 Май 2017, 08:37

Re: Сокоизстисквачка с блендер, има ли по-евтини предложения?

Мнениеот Rali_hr » 11 Май 2017, 15:42

Много са ви модерни сокоизтисквачките, я кажете какво мислите за нутри булет?
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Сокоизстисквачка с блендер, има ли по-евтини предложения?

Мнениеот rabotnata pchela » 11 Май 2017, 22:01

хаха, моята е съъъщата! после ме хвана яд, че не е имало по-новите, взех я преди година и половина, страхотна, изцежда всичко!!! и е много ефекта, дори и малкия се справя супер с нея, харесва ми, че емноого обезопасена.
Рали, за нутрибулета чувам хубави неща, нов сепак нещата стават като пюре, затова аз предпочетох оскоизтисквачкта, защото искам гладка консистенция.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Сокоизстисквачка с блендер, има ли по-евтини предложения?

Мнениеот Monika_Spasova » 12 Май 2017, 09:34

Рали, аз имам нутрибулет, един обикновен блендер би направил същото, не е чак толкова необичайно нещо и изумително. Ако си вземеш блендер с по-силни обороти ефекта ще е същия, или ако имаш повече търпение. Екстрактор, пълни глупости, блендер. :mrgreen:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Сокоизстисквачка с блендер, има ли по-евтини предложения?

Мнениеот Rali_hr » 06 Юни 2017, 14:45

Да, пих сега уикенда в една приятелка от нутрибулета и изобщо неми хареса, беше като бебешко пюре, определено представях нещо по-гладко като смес, вярно, че целия плод остава там, но не е моето нещо. Повечето смутита които се правят, забелязвам, че добавят много прясно мляко или овесени ядки и такива, аз не си представям да пия нещо такова... замен трябва да е чист плод.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Сокоизстисквачка с блендер, има ли по-евтини предложения?

Мнениеот rabotnata pchela » 06 Юни 2017, 16:09

Рали, пробвай моя вариант. Аз правя смутита от 2 ябълки, 2 моркова, след това изтисквам няколкорозички броколи и една краставица,слагам в блендера една шепа спанак, половин авокадо, изсипвам соковете и бледнирам, става върхоооооооооооооовно! като можеш да промениш и да сложиш плодове по вкус, вместо зеленчуци, но за мен зелените смутита са най-голямото откритие на света.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Сокоизстисквачка с блендер, има ли по-евтини предложения?

Мнениеот Monika_Spasova » 07 Юни 2017, 10:03

Няма как да остане целия плод вътре и да бъде много фино, разбира се, че е гъсто. Аз го ползвам точно за такива консистенции, за пиене по-трудно, трябва да има малко плодове, пък по-големи количества добавена вода или мляко *аз също не използвам мляко, понякога го правя с кефир.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Сокоизстисквачка с блендер, има ли по-евтини предложения?

Мнениеот Pipilota » 20 Юли 2017, 15:46

Такъв вариант не съм виждала, може и да има. Но и двете неща,з а да вършат добре работа си, трябва да се вложат пари в тях.. затова със сигурност може да се намери, друг въпрое колко ще е ефикасно в момента.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Сокоизстисквачка с блендер, има ли по-евтини предложения?

Мнениеот skyfly » 21 Юли 2017, 09:22

Аз също не съм имала такъв уред, може би бих се спряла на нутрибулет, ако искам нещо такова, така си мисля. А за такива уреди, по-добре да са отделни, убедила съмсе, че комбинираните уреди не стават за нищо. Доста лошо качество, бързо някоя част сдава багажа.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Сокоизстисквачка с блендер, има ли по-евтини предложения?

Мнениеот Guppy » 21 Юли 2017, 11:02

По-добре да с екупи някакъв робот, отколкото само два уреда, комбинирани в едно.
Аватар
Guppy
 
Мнения: 216
Регистриран на: 30 Ное 2016, 13:34

Предишна

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта