Тумори на кожата и меките тъкани - онлайн консултация

Re: Тумори на кожата и меките тъкани - онлайн консултация

Мнениеот Dr Rumen Tulev » 10 Авг 2020, 17:40

StefanK написа:Здравейте д-р Тулев. От седмица напипвам някаква елипсовидна структура от дясно между второто и третото ребро на 20 см под мишницата по права линия. Около 3 сантиметра е голямо, лесно подвижно на пипане, гладко, средна твърдост. Нещо сериозно ли е?


Здравейте! Няма как да знам какво сте напипал без преглед, но общо казано доброкачествените формации са гладки и подвижни, растат относително бавно. За точна информация отидете на преглед.
Dr Rumen Tulev
 
Мнения: 233
Регистриран на: 04 Юли 2011, 08:47

Re: Тумори на кожата и меките тъкани - онлайн консултация

Мнениеот Мелек.Ибрахимова » 22 Ное 2020, 19:32

Здравейте,
Преди седмица забелязах подутина точно над свивката на дясната подмишница, има болезнено усещане на моменти, като билките се усещат по долното продължение на ръката, на вид изглежда като леко зачервяване. Болките не са непоносими, но придава усещане на пареност..точно в момента се намирам извън Б-я и нямам възможност да посетя специалист...
Мелек.Ибрахимова
 
Мнения: 1
Регистриран на: 22 Ное 2020, 19:25

Re: Тумори на кожата и меките тъкани - онлайн консултация

Мнениеот Кристина.Абаджиева » 27 Апр 2021, 10:08

Здравейте, забелязах някаква пудутина на мишницата. Не е болезнена и не изпитвам дискомфорт от нея. След посещението ми при личния лекар ми преписаха да мажа мястото с ихтигал крем и да пия антибиотик линкомицин. Пих го 7 дни. Утре ще посетя и хирург за консултация. Бихте ли ми помогнали има ли от какво да се притеснявам и сериозно ли е положението защото личната лекарка нищо не можа да ми обясни. Прикачени снимка.
Кристина.Абаджиева
 
Мнения: 1
Регистриран на: 27 Апр 2021, 09:59

Предишна

Назад към Тумори - онлайн консултация с хирург

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта