Съществуват ли удобни обувки на висок ток?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: По какви критерии избирате обувките с ток?

Мнениеот Ваня Стойчева » 09 Дек 2016, 12:34

Не искам да се изхвърлям и да звуча надуто, но по цената избирам. Не поглеждам изобщо обувки по-евтини от 60-70 лева. С евтините винаги ми се изкревя крака, много бързо омаляват и се деформират, походката ми се променя, обиват ми и т.н.
Скъпите обувките явно се правят по друг калъп и винаги са много, много удобни. Обуваш и знаеш, че ти е удобно.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: По какви критерии избирате обувките с ток?

Мнениеот Yunona » 09 Дек 2016, 13:37

Ваня Стойчева написа:Не искам да се изхвърлям и да звуча надуто, но по цената избирам. Не поглеждам изобщо обувки по-евтини от 60-70 лева. С евтините винаги ми се изкревя крака, много бързо омаляват и се деформират, походката ми се променя, обиват ми и т.н.
Скъпите обувките явно се правят по друг калъп и винаги са много, много удобни. Обуваш и знаеш, че ти е удобно.


О, цената пък изобщо не е критерий! На един калъп могат да се направят и скъпи, и евтини обувки. Зависи от материала и още повече - от марката.
И аз не се изхвърлям, но съм имала изключително неудобни обувки, струващи по над З00 немски марки чифта. И български по над 200 лв. И много удобни за 50 лв.
Голямата ми дъщеря си купи обувки на българска фирма за 40 лв. В луд възторг е от тях, защото са и суперудобни, а са на 9 см ток! Преди това си беше взела на друга българска фирма за 160 лв, които и причиняваха големи болки още след час-два носене.
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: По какви критерии избирате обувките с ток?

Мнениеот Lili_pili » 09 Дек 2016, 13:40

И аз не мога да кажа, че по цената избирам, по-скоро не си купувам скъпи. :mrgreen: Веднъж си купих обувки около 7-8 см ток, което за мен е много, български за около 40 лева, не знам дори каква фирма са били. Наистина ми бяха много удобни,ходех с тях от първия ден без проблеми, не ми стискаха не ми бяха по никакъв начин неудобни, това бяха най-удобните обувки, които съм обувала. за съжаление обаче, бързо се скапаха и след няколко месеца бяха деформирана кожа, разширени ужасно много, и не ставаха за следващ сезон. Така и не си намерих втори път такива.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: По какви критерии избирате обувките с ток?

Мнениеот zheleva212 » 09 Дек 2016, 15:09

Аз предпочитам широки и масивни токове, тънките не са за мен, чупя си краката с тях направо :smile: .
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: По какви критерии избирате обувките с ток?

Мнениеот teodoran1 » 19 Дек 2016, 14:42

Много зависи от повода, но за клуб много харесвам да нося от този тип обувки http://obuvkite.net/p/Damski-cherni-obu ... ok-b-20139
Мотивация е това, което ви кара да започнете, навикът ви помага да продължите https://www.keranova.org/
teodoran1
 
Мнения: 36
Регистриран на: 07 Сеп 2016, 16:47

Re: По какви критерии избирате обувките с ток?

Мнениеот YoLindi » 20 Яну 2017, 14:17

teodoran1 написа:Много зависи от повода, но за клуб много харесвам да нося от този тип обувки http://obuvkite.net/p/Damski-cherni-obu ... ok-b-20139

Уау, такова нещо не знам как мога да издържа на краката си! :lol: То не може да се ходи с тях, камо ли да се танцува. Не съм аз за такива обувки.
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: По какви критерии избирате обувките с ток?

Мнениеот gabinka_80 » 20 Яну 2017, 16:44

YoLindi написа:
teodoran1 написа:Много зависи от повода, но за клуб много харесвам да нося от този тип обувки http://obuvkite.net/p/Damski-cherni-obu ... ok-b-20139

Уау, такова нещо не знам как мога да издържа на краката си! :lol: То не може да се ходи с тях, камо ли да се танцува. Не съм аз за такива обувки.

И аз не мога да ги нося направо не се виждам с такова нещо, сигурно ще се пребия сто пъти, но са мног секси!
gabinka_80
 
Мнения: 300
Регистриран на: 15 Юли 2016, 12:22

Re: По какви критерии избирате обувките с ток?

Мнениеот отчаяна » 09 Фев 2017, 11:52

Предполагам, че всяка жена има обувки, които са много високи и неудобни, но толкова е влюбена в тях и като ги обуе не може да издържи и два часа с тях, но се чувства като кралица и най-секси мадамата, когато са на краката й :wink: .
отчаяна
 
Мнения: 92
Регистриран на: 25 Авг 2016, 13:49

Re: По какви критерии избирате обувките с ток?

Мнениеот anetageorgieva » 11 Фев 2017, 12:33

Едно време, когато бях по-млада, носех почти всеки ден доста високи обувки без проблем, но сега вече не е така. Сега гледам да са възможно най-удобни, за да мога да издържа по-дълго време с тях. Наскоро си купих тези обувки https://prestigefashion.bg/damski-stiln ... -zen-3036/ , токът е по-дебел и са много удобни. Вчера даже издържах цял ден на работа с тях. :grin:
anetageorgieva
 
Мнения: 119
Регистриран на: 08 Сеп 2016, 19:35

Re: По какви критерии избирате обувките с ток?

Мнениеот kauda » 12 Фев 2017, 08:51

За мен и такива обувки са високи и неудобни, за съжаление. :roll: Иначе са супер красиви, ако имам нужда да обувам обувка на висок ток, главно по някакви поводи, много старателно и внимателно избирам да ми е удобна за по-дълго време, но не винаги се получава.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

ПредишнаСледваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта