Съществуват ли удобни обувки на висок ток?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Обувки на висок ток или обратното?

Мнениеот buba_18 » 26 Мар 2018, 16:46

Предимно нося ниски обувки в ежедневието си или с много нисък ток. За по-специални събития имам едни с много висок ток. Супер удобни са ми. Когато бях тийн носих само високи токчета, но когато станах студентка в Търново с тези баири, ги замених с ниски. Високите токчета ги дадох на моята майка, с която сме един и същи номер
buba_18
 
Мнения: 36
Регистриран на: 26 Фев 2018, 09:49

Re: Обувки на висок ток или обратното?

Мнениеот Гълъбина_55 » 24 Апр 2018, 17:34

Аз нямам кола и не използвам градски транспорт. Обичам да се разхождам и вечно бързам за някъде. Не се виждам с високи обувки просто, затова предпочитам маратонките. Те са удобни и леки... И не ми причиняват рани и мазоли.
Аватар
Гълъбина_55
 
Мнения: 85
Регистриран на: 23 Фев 2018, 15:06

Re: Обувки на висок ток или обратното?

Мнениеот Malina » 24 Апр 2018, 18:19

Определено, ако ходите повече маратонките са добър избор, но все пак и професията е важна и местата, на които ходите. Не навсякъде е добре да сте по дънки и маратонки.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Обувки на висок ток или обратното?

Мнениеот Frac » 14 Май 2018, 17:08

Зависи от случая - в ежедневието предпочитам равни или на нисък ток, но по поводи слагам тънкото токче. Много ми харесват елегантните обувки, но цял ден си е изморително :)
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Обувки на висок ток или обратното?

Мнениеот Lollipop » 15 Май 2018, 09:34

Frac написа:Зависи от случая - в ежедневието предпочитам равни или на нисък ток, но по поводи слагам тънкото токче. Много ми харесват елегантните обувки, но цял ден си е изморително :)

И аз ги харесвам много тънките токове, много са елегантни, но не стават за всеки ден. Имам познати, които така ходят на работа, да си призная, дори не ми е красиво, такива обувки трябва да се носят на специални поводи. Има достатъчно елегантни високи обувки, които изглеждат по-ежедневно, тях ги приемам, но на тънко високо токче и виснала в офиса - тцък.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Обувки на висок ток или обратното?

Мнениеот Kalina75 » 15 Май 2018, 17:27

Много зависи какво е ежедневието ни... Ако работата е свързада с движение няма как да издържим по 8 часа на 12 см. ток. Винаги бих предпочела ток - краката са по-красиви. Наскоро посетих ортопед, който ми каза, че най-удобната обувка трябва да е с разлика пета към пръсти 2 см. Тоест ако има платформа отпред 6см. на петата (тока) трябва да е на височина 8см.
Kalina75
 
Мнения: 17
Регистриран на: 15 Май 2018, 17:23

Re: Обувки на висок ток или обратното?

Мнениеот kalinka-kuku » 15 Май 2018, 19:25

Да крака не трябва да е на равна обувка, защото се набива, но не и на висока. 2-3 см е най-удачната височина, то даже се усеща колко е удобно, когато се стъпе.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Обувки на висок ток или обратното?

Мнениеот mariyana » 25 Май 2018, 11:13

Независимо какви са обувките, аз държа на качеството. Разбира се, когато става дума за високи обувки те трябва да са доста удобни. Обичам да нося високи обувки, но много рядко с много тънък ток. За пролетта си купих много хубави сандали с дебел ток от https://fashionzona.bg/61-proizvedeno-v-blgariya . В това сайтче има много хубави модели като дизайн, едва се спрях на един модел, но се радвам, че са много удобни, а щом са български трябва и да са здрави.
mariyana
 
Мнения: 20
Регистриран на: 19 Фев 2018, 01:06

Re: Обувки на висок ток или обратното?

Мнениеот denislavahristova » 25 Май 2018, 15:19

Аз предпочитам ниски обувки, нося високи само по поводи, но и тогава не издържам повече от 2 часа. Едно време си носех високи обувки без проблем, но годините си оказват влияние.
denislavahristova
 
Мнения: 124
Регистриран на: 04 Фев 2016, 21:43

Re: Обувки на висок ток или обратното?

Мнениеот Тъжна Луна » 25 Май 2018, 16:14

М.. само удобни да са, тъй като доста много ходя пеш и вариантът "трай бабо за хубост" не е моят. Евентуално, може да ходя н на висок ток, ако ходя от колата до козметичния/фризьорския салон или до някой ресторант, ама тва е за едни други жени, които водят един друг животец :lol:
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

ПредишнаСледваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта