Дали не прекалявам с Виаграта - странични ефекти и коментари

Мнения, коментари и въпроси за лекарствени продукти.

Re: Дали не прекалявам с Виаграта?

Мнениеот hristo39 » 02 Ное 2015, 19:27

Mr.Eko написа:Привет, героични братя на синьото хапче! :lol:

Чудя се ей тук, дали не правя твърде големи изпитания на организма ми! Вчера с гаджето ми бяхме заедно, по време на срещата глътнах едно хапченце Виагра?!

Прибрахме се, всичко беше чудесно, дори я изтощих! Всичко прекрасно, но това се случва вече за четвърти пореден ден – среща :arrow: пия Виагра :arrow: часове в изгаряне на калориите от вечерята и така на следващия ден пак!

Малко започнах да се притеснявам за страничните ефекти, които може да има след като я пия толкова дни подред Виагра, дали не прекалявам?! :oops:

Млад и здрав мъж съм, не би трябвало да има сериозно отражение върху организма ми, нали? :? Всъщност, вие изпитали ли сте някои от страничните й ефекти, чувал съм за доста смъртни случаи, но предполагам, че са на дядовци с разни сериозни заболявания! :mrgreen:


защо си скочил веднага на виагра??? Да беше взел нещо билково като shotagra да речем,хем е натурална хем няма странични ефекти...
hristo39
 
Мнения: 4
Регистриран на: 02 Ное 2015, 19:20

Re: Дали не прекалявам с Виаграта?

Мнениеот mitko87 » 03 Ное 2015, 12:51

Вземи си Delayxetine, мн е добро и също е на билкова основа
няма смисъл да се тъпчеш с химии :!:
mitko87
 
Мнения: 6
Регистриран на: 02 Ное 2015, 19:11

Виагра има ли странични ефекти?

Мнениеот petyo62 » 04 Сеп 2019, 12:27

Редовно вземам Виагра и до сега всичко е било наред, но напоследък не се чувствам добре. В сексуално отношение няма проблем, действа идеално. Но сутрин се будя отпаднал и кръвното ми налягане започна да играе. Често ми се случва да ми прилошава през деня. Виаграта ми я носи мой приятел, защото не искам да ходя при личния си лекар да ми я изписва. Неудобно ми е някак...
Възможно ли е да има ментета и затова да се чувствам зле? На външен вид хапчетата и опаковката са като оригиналните. Или може би се дължи на някакви странични ефекти от употребата на Виагра?
Някой имал ли е подобни проблеми?
petyo62
 
Мнения: 222
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 12:18

Re: Виагра има ли странични ефекти?

Мнениеот marchinko73 » 04 Сеп 2019, 13:11

Виагра се отпуска с лекарско предписание. Рискувате много, като не го купувате от аптека. Възможно е да сте попаднали на менте и от там да са страничните ефекти, още повече, че както разбирам, преди ги е нямало. Съветът ми е да се консултирате с лекар. Възможно е да Ви препоръча и друго лекарство със същото действие.
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00

Re: Виагра има ли странични ефекти?

Мнениеот Мики Маус » 04 Сеп 2019, 14:28

Пич, не си прави експерименти! Лекарствата се купуват от аптеката! Защо не пробваш да смениш виаграта с нещо на билкова основа, като например АФРОДИЗИАК капсули. Можеш да си ги купуваш без рецепта и нямат странични ефекти.
Аватар
Мики Маус
 
Мнения: 304
Регистриран на: 23 Авг 2019, 10:49

Re: Виагра има ли странични ефекти?

Мнениеот Adhoc » 04 Сеп 2019, 15:51

Ама и "ебачи" сте се събрали тука, с Виагра на мъже да се правите. Вземете мерки, свалете килограми, грижете се за здравето си, спортувайте. Секс с Виагра ще правите след 70-тата година.
Adhoc
 
Мнения: 67
Регистриран на: 26 Фев 2018, 14:07

Re: Виагра има ли странични ефекти?

Мнениеот petyo62 » 17 Сеп 2019, 13:07

Adhoc написа:Ама и "ебачи" сте се събрали тука, с Виагра на мъже да се правите. Вземете мерки, свалете килограми, грижете се за здравето си, спортувайте. Секс с Виагра ще правите след 70-тата година.

Младежо, ако я докараш до 70 години без хапчета, евала! Обади се да почерпиш!
petyo62
 
Мнения: 222
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 12:18

Re: Виагра има ли странични ефекти?

Мнениеот Борис.Пенев » 10 Фев 2020, 13:03

petyo62 написа:Редовно вземам Виагра и до сега всичко е било наред, но напоследък не се чувствам добре. В сексуално отношение няма проблем, действа идеално. Но сутрин се будя отпаднал и кръвното ми налягане започна да играе. Често ми се случва да ми прилошава през деня. Виаграта ми я носи мой приятел, защото не искам да ходя при личния си лекар да ми я изписва. Неудобно ми е някак...
Възможно ли е да има ментета и затова да се чувствам зле? На външен вид хапчетата и опаковката са като оригиналните. Или може би се дължи на някакви странични ефекти от употребата на Виагра?
Някой имал ли е подобни проблеми?


Не съм доволен от виаграта. Преди време вземах и камагра - при мен ефектът беше минимален. По-добре се консултирай с лекар, да ти предпише подходящи хапчета.
Борис.Пенев
 
Мнения: 24
Регистриран на: 22 Яну 2020, 15:38

Предишна

Назад към Лекарства

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта