Защо е невъзможно удоволствието от секса след раждането?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Защо е невъзможно удоволствието от секса след раждането?

Мнениеот annamaria » 30 Яну 2019, 15:59

Dalia написа:Аз съм раждала секцио и проблеми нямам. Но моя приятелка също раждала така ми сподели че усеща болка и опъване. Казва че е от шевовите, но не зная дали наистина е от това. Ходила е на гинеколог и доктора и е казал че няма никакви предпоставки за това усещане, но е факт.


Понякога това се получава на психологическа основа. Но може да се получава от сухота. Може би ниастина един преглед допълнително няма да навреди. Имам предвид при доктор Николов, защото чрез лазера този проблем наистина се разрешава.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Защо е невъзможно удоволствието от секса след раждането?

Мнениеот annamaria » 08 Фев 2019, 16:12

Dalia, успя ли да постигнеш разрешение на твоя проблем?
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Защо е невъзможно удоволствието от секса след раждането?

Мнениеот renetka » 19 Фев 2019, 12:46

След раждането тъканите се променят много. Нужно е време, за да заемат предишната си форма и да възвърнат еластичност. Често това се отразява на интимните отношения с половинката след раждане. Няма място за чудене.
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Защо е невъзможно удоволствието от секса след раждането?

Мнениеот Dalia » 19 Фев 2019, 16:02

annamaria написа:Dalia, успя ли да постигнеш разрешение на твоя проблем?

Аз проблеми нямам, има ги моя приятелка, но не зная кой е този доктор Николов, за да ѝ кажа в кой град и в коя клиника. Все пак всяка жена иска да води пълноценен полов живот и ако има лекар, който може да помогне, много ще се радвам да ѝ го споделя.
Аз съм раждала също сексцио, два пъти през 2 години, но при двамата най-добри специалисти за мен в Стара Загора и техните екипи, д-р Бузалов и д-р Саркисян, и до ден днешен нямам никави проблеми, да чукна на дърво.
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Защо е невъзможно удоволствието от секса след раждането?

Мнениеот Tinki » 21 Фев 2019, 15:43

Dalia написа:
annamaria написа:Dalia, успя ли да постигнеш разрешение на твоя проблем?

Аз проблеми нямам, има ги моя приятелка, но не зная кой е този доктор Николов, за да ѝ кажа в кой град и в коя клиника. Все пак всяка жена иска да води пълноценен полов живот и ако има лекар, който може да помогне, много ще се радвам да ѝ го споделя.
Аз съм раждала също сексцио, два пъти през 2 години, но при двамата най-добри специалисти за мен в Стара Загора и техните екипи, д-р Бузалов и д-р Саркисян, и до ден днешен нямам никави проблеми, да чукна на дърво.


Браво! По принцип кадърни лекари има и в другите градове, освен София, но са малко. Което е нормално. А иначе за София говорим за доктор Валентин Николов от Свети Лазар. Човек с дългогодишен опит, иновативен. Много бебета са проплакали в неговите ръце и като цяло много се грижи за женското здраве. Именно той е въвел Мона Лиза Тъч. Това говорихме и с другите момичета от форума, че лазерът е уникален по своему, защото се върти на 360 градуса и качествено разрешава проблемите с отпуснати тъкани и изпускане.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Защо е невъзможно удоволствието от секса след раждането?

Мнениеот Pacienti » 13 Мар 2019, 17:12

Tinki написа:
Dalia написа:
annamaria написа:Dalia, успя ли да постигнеш разрешение на твоя проблем?

Аз проблеми нямам, има ги моя приятелка, но не зная кой е този доктор Николов, за да ѝ кажа в кой град и в коя клиника. Все пак всяка жена иска да води пълноценен полов живот и ако има лекар, който може да помогне, много ще се радвам да ѝ го споделя.
Аз съм раждала също сексцио, два пъти през 2 години, но при двамата най-добри специалисти за мен в Стара Загора и техните екипи, д-р Бузалов и д-р Саркисян, и до ден днешен нямам никави проблеми, да чукна на дърво.


Браво! По принцип кадърни лекари има и в другите градове, освен София, но са малко. Което е нормално. А иначе за София говорим за доктор Валентин Николов от Свети Лазар. Човек с дългогодишен опит, иновативен. Много бебета са проплакали в неговите ръце и като цяло много се грижи за женското здраве. Именно той е въвел Мона Лиза Тъч. Това говорихме и с другите момичета от форума, че лазерът е уникален по своему, защото се върти на 360 градуса и качествено разрешава проблемите с отпуснати тъкани и изпускане.


Далия, можеш да разпиташ Doktoricata, тя се е подложила на прицедурата с лазера и е много доволна. Колко годишна е твоята приятелка?
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Защо е невъзможно удоволствието от секса след раждането?

Мнениеот *Пролет* » 14 Мар 2019, 12:08

На мен също ми е странно защо трябва да е невъзможно човек да изпита удоволствие след раждането? Да, ако жената има шевове, ще трябва да поизчака да зарастнат, но това, че принципно е така ми се струва нелогично.
Аватар
*Пролет*
 
Мнения: 103
Регистриран на: 08 Ное 2018, 12:47

Re: Защо е невъзможно удоволствието от секса след раждането?

Мнениеот nefertiti » 14 Мар 2019, 17:52

*Пролет* написа:На мен също ми е странно защо трябва да е невъзможно човек да изпита удоволствие след раждането? Да, ако жената има шевове, ще трябва да поизчака да зарастнат, но това, че принципно е така ми се струва нелогично.

Защото следствие на разкъсванията и шевовете, при някои жени се получават сраствания и секса е болезнен.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Защо е невъзможно удоволствието от секса след раждането?

Мнениеот Pacienti » 09 Май 2019, 18:16

nefertiti написа:
*Пролет* написа:На мен също ми е странно защо трябва да е невъзможно човек да изпита удоволствие след раждането? Да, ако жената има шевове, ще трябва да поизчака да зарастнат, но това, че принципно е така ми се струва нелогично.

Защото следствие на разкъсванията и шевовете, при някои жени се получават сраствания и секса е болезнен.

За съжаление, има доста млади жени с такъв проблем, които не знаят, че има неинвазивно лечение с лазер:
https://www.st.lazar-hospital.com/bg/pa ... nekologiya
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Защо е невъзможно удоволствието от секса след раждането?

Мнениеот nefertiti » 09 Май 2019, 19:55

Pacienti написа:
nefertiti написа:
*Пролет* написа:На мен също ми е странно защо трябва да е невъзможно човек да изпита удоволствие след раждането? Да, ако жената има шевове, ще трябва да поизчака да зарастнат, но това, че принципно е така ми се струва нелогично.

Защото следствие на разкъсванията и шевовете, при някои жени се получават сраствания и секса е болезнен.

За съжаление, има доста млади жени с такъв проблем, които не знаят, че има неинвазивно лечение с лазер:
https://www.st.lazar-hospital.com/bg/pa ... nekologiya

А какво се случва при следваща бременност?
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта