Безопасна ли е марката „Клевър”

Похвалете продукт, магазин, фирма или се оплачете от некоректно обслужване, некачествена стока, опит за измама. Споделете мнение или открийте отзив за продукт, услуга или институция.

Re: Безопасна ли е марката „Клевър”

Мнениеот Pipilota » 29 Май 2017, 13:48

не са чак толкова висококачествени, пробвала съм от по-евтините им неща и са същите боклуци на вкус. всичко качествено струва пари, това е казано накратко.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Безопасна ли е марката „Клевър”

Мнениеот skyfly » 01 Юни 2017, 15:19

kauda написа:Лошото е, че на хората им се преяжда и друго, а не само картофи, особено възрастаните са принудени да ядат такива неща. Може би и на тях им се яде хамон ама нямат пари за него. Най-малкото, покрай Никулден младите ядаат сьомга, пенсионерите ядат скумрия. Разликата е огромна и е като пропаст. :-| Така и на тях им се яде салам, пастет... вярно е, че не е най-здравословното, но...
Но поне хубавото е, че на лидл има не много по-скъпи и смного по-високо качество. ;0

Да, това е лошото, че хората искат да ядат и храна, която не е истинска. За сметка на някой салам, могат да се вземат някакви зеленчуци и с тях да се направи много по-пълноценен обяд/вечеря, отколкото да се ядат салами.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Безопасна ли е марката „Клевър”

Мнениеот kauda » 26 Юни 2017, 15:14

И все пак могат да се намерят алтернативи на различните вредни неща. Винаги може да се намали консумацията на вредни храни. Най-малкото едни яйца, дори и от евтините, превъзхождат в пъти пастетите и евтините колбаси. А са страхотен източник на енергия.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Безопасна ли е марката „Клевър”

Мнениеот S_Milenska » 11 Юли 2017, 09:56

Безопасна или опасна, хората си я купуват, защото не могат да си купят друго. Не само клевър е такъв боклук има много евтини марки. Уж всичко било, за да не се плаща скъп продукт заради някое има, само че са много гадни. А безопасността е до толкова, че няма да се отровите на мига от тяхй.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Безопасна ли е марката „Клевър”

Мнениеот ivelena » 22 Дек 2017, 14:50

Pipilota написа:не са чак толкова висококачествени, пробвала съм от по-евтините им неща и са същите боклуци на вкус. всичко качествено струва пари, това е казано накратко.


Има и доста некачествени, които струват пари само заради марката.
ivelena
 
Мнения: 12
Регистриран на: 01 Дек 2017, 01:04

Re: Безопасна ли е марката „Клевър”

Мнениеот kauda » 11 Май 2018, 16:06

Със сигурност не мога да очакваме салам от 10лв килограма да е със същото качество като този, който се харчи за по 30лв килото, но въпросът е, че може да се намери нещо по-изгодно, стига да искаме да го потърсим.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Безопасна ли е марката „Клевър”

Мнениеот vanusha » 11 Май 2018, 20:01

Не бих го яла тоя боклук, всичок е толкова измислено, а цените им даже не винаги с амного евтини, а си личи ниското качество.
налагала ми се е да опитвам пастет с тая марка, беше най-ужасното нещо, което някога съм опитвала.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Безопасна ли е марката „Клевър”

Мнениеот Monika_Spasova » 27 Юни 2018, 19:08

Всичко съм яла аз, хубаво лошо, какво да се прави като няма друго. :roll: Но наистина са гадни нещата и все пак още си купувам яйца клевър .
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Безопасна ли е марката „Клевър”

Мнениеот Миленита » 20 Ное 2018, 15:32

Не купувам нищо на Клевър аз. Това нали беше на Билла собствената марка? Аз и Билла не харесвам, така че... :grin:
Миленита
 
Мнения: 100
Регистриран на: 13 Ное 2018, 13:21

Re: Безопасна ли е марката „Клевър”

Мнениеот Karina_85 » 22 Ное 2018, 13:27

И аз не съм им почитател, а свекървата само от техните неща купува. Явно защото са на ниска цена. :roll:
Аватар
Karina_85
 
Мнения: 213
Регистриран на: 25 Окт 2018, 12:20

ПредишнаСледваща

Назад към Похвали се, оплачи се, намерете или дайте своето мнение!

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron