Какво е мнението ви относно лулата със солни кристали Wellneo?

Апарати, аксесоари и уреди с медицинска или козметична употреба - задайте своя въпрос и вижте повече мнения.

Re: Какво е мнението ви относно лулата със солни кристали Wellneo?

Мнениеот Ваня Стойчева » 27 Окт 2015, 17:17

Надали има достатъчно изследвания и може да с епредложи като медицинско средство, което да препоръчват лекарите, нали? :roll:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Какво е мнението ви относно лулата със солни кристали Wellneo?

Мнениеот julianne » 27 Окт 2015, 18:07

Ваня Стойчева написа:Надали има достатъчно изследвания и може да с епредложи като медицинско средство, което да препоръчват лекарите, нали? :roll:

Ами не зная и аз дали има ефект, ама тези неща, които се рекламират толкова усърдно по телевизията... малко ми е трудно да им вярвам.
julianne
 
Мнения: 404
Регистриран на: 27 Ное 2013, 14:50

Re: Какво е мнението ви относно лулата със солни кристали Wellneo?

Мнениеот Lisica » 30 Окт 2015, 14:58

И аз не вярвам на тези реклами, все рекламират а наркая нищо няма и не се получава изобщо историята така както ни с еиска.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Какво е мнението ви относно лулата със солни кристали Wellneo?

Мнениеот svetlozara » 11 Яну 2016, 16:48

Lisica написа:И аз не вярвам на тези реклами, все рекламират а наркая нищо няма и не се получава изобщо историята така както ни с еиска.

Абе такае, ама някой път остават доволни хората, а и ако има клинични тестове и е безобидна защо да не се използва.. :)
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Какво е мнението ви относно лулата със солни кристали Wellneo?

Мнениеот Rali_hr » 12 Яну 2016, 11:54

Аз не съм от тези, които много вярват на подобни неща, ама може и да има положителен резултат, но ми е странно да използшва подобни нещ аи едновремнно да пушиш по 2 кутии цигари на ден. :mrgreen:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Какво е мнението ви относно лулата със солни кристали Wellneo?

Мнениеот kalinka-kuku » 06 Мар 2016, 12:03

Rali_hr написа:Аз не съм от тези, които много вярват на подобни неща, ама може и да има положителен резултат, но ми е странно да използшва подобни нещ аи едновремнно да пушиш по 2 кутии цигари на ден. :mrgreen:

Да и аз мисля, че онзи дядо от рекламата определено не е от хората, които да го направят, пушачите не мислят за начин, по който да си подобрят здравето в дробовете. :)
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Какво е мнението ви относно лулата със солни кристали Wellneo?

Мнениеот pavleta » 07 Мар 2016, 10:02

Не познавам никой, който да я е ползвал и съответно да има мнение за нея, а познавам доста хора с астма. Значи хората не се доверяват много, много на подобни реклами.
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Предишна

Назад към Медицински принадлежности

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron