Какво е мнението ви относно лулата със солни кристали Wellneo?

Апарати, аксесоари и уреди с медицинска или козметична употреба - задайте своя въпрос и вижте повече мнения.

Какво е мнението ви относно лулата със солни кристали Wellneo?

Мнениеот magda » 02 Апр 2015, 12:09

Страдах от бронхит тази зима и едва сега започнах да се чувствам по-добре, но пък все още имам гадна остатъчна кашлица, която имам чувство, че от нищо не се повлиява!

По принцип не вярвам много на рекламите, но понеже за двайсти път попадам на тази лула със солни кристали Wellneo, че вече се замисля, дали да не си я поръчам :roll:
wellneo_salt-pipe.jpg
wellneo_salt-pipe.jpg (68.38 KiB) Прегледано 6301 пъти

Много ми се иска да работи, за щастие нямам астма, но пък често боледувам, като най-вече всичко започва от гърлото и се надявах, че лулата със солни кристали ще може да предотврати подобни проблеми!

Какво е мнението ви относно Wellneo, какво може и какво не, доколко е вярно всичко, което се казва в рекламата според вас и колко често трябва да се сменя тази торбичка със солни кристали, която се намира в лулата? :roll:
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Какво е мнението ви относно лулата със солни кристали Wellneo?

Мнениеот ManiJani » 02 Апр 2015, 12:14

Смятам, че като всички продукти предлагани по телевизията и този не би помогнал :| Не мисля, че бих инвестирала в подобен продукт!
ManiJani
 
Мнения: 152
Регистриран на: 20 Мар 2015, 12:40

Re: Какво е мнението ви относно лулата със солни кристали Wellneo?

Мнениеот mimeto90 » 02 Апр 2015, 12:20

Аз пък много обичам да пазарувам някакви продукти от реклами по телевизиите, както и по интернет, та при здравословни проблеми, как няма да опиташ да си я купиш, но не познавам човек, който си е купил лулата, та да изкажа мнение от опит :idea:
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Какво е мнението ви относно лулата със солни кристали Wellneo?

Мнениеот Ваня Стойчева » 02 Апр 2015, 12:30

На мен ми харесва като идея, но не мисля, че е много ефикасна, защото се притеснявам, че може би ще потиска болестта и лъжливо ще говори за подобрения, които в действителност няма.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Какво е мнението ви относно лулата със солни кристали Wellneo?

Мнениеот Krum » 02 Апр 2015, 12:48

Много странно ми се вижда тази лула, а и като видях рекламата с едно дете, което обясняваше и убеждаваше колко му е помогнало направо се стъписах. :shock:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Какво е мнението ви относно лулата със солни кристали Wellneo?

Мнениеот Lili_pili » 02 Апр 2015, 14:20

На мен много ми харесва тази лула като идея, но дали наистинадава добри резултати, защщото е много готино, особено при хронични заболявания като астма, това ако облекчава дишането е просто супер!
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Какво е мнението ви относно лулата със солни кристали Wellneo?

Мнениеот kalinka-kuku » 02 Апр 2015, 15:30

Малко ала-бала ми звучи, като всички такива реклами на продукти, които дават по телевизията.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Какво е мнението ви относно лулата със солни кристали Wellneo?

Мнениеот Anka » 02 Апр 2015, 16:12

Бих я взела и пробвала, само след препоръка на лекар, но не и да бъда опитно зайче.
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Какво е мнението ви относно лулата със солни кристали Wellneo?

Мнениеот kalinka-kuku » 23 Юни 2015, 11:47

ОТ както видях на рекламата едно дете, разбрах че тези срам и морал нямат, тотално ме отказаха!
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Какво е мнението ви относно лулата със солни кристали Wellneo?

Мнениеот svetlozara » 23 Юни 2015, 15:13

На мен пък ми се струва много надеждна, знаем че солите могат да бъдат от много голяма полза, тъй че не виждам защо може да е неефикасна или да навреди.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Следваща

Назад към Медицински принадлежности

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта