Wish list или списък с желани подаръци - нахално или практично решение по празниците?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Wish list или списък с желани подаръци - нахално или практично решение по празниците?

Мнениеот Съни » 22 Ное 2018, 10:32

Тъй като са ми омръзнали въпросите към мен какво бих искала да ми подарят, например сега за Коледа, както и на мен пък ми е писнало да засипвам близките с подобни въпроси, се замислям да си облекча положението с такъв wish list. Мои познати се изказаха не особено ласкаво, защото им се струвало нахално. Все едно си поръчвам конкретен подарък. От друга страна пък, аз не бих дала такъв на далечни познати, а само на най-близките ми хора. Дали наистина е добър вариант или е малко прекалено, особено за българина, който не е свикнал особено с нещо подобно? :roll:
Съни
 
Мнения: 114
Регистриран на: 22 Ное 2018, 10:23

Re: Wish list или списък с желани подаръци - нахално или практично решение по празниците?

Мнениеот blaze » 22 Ное 2018, 10:40

Аз пък бих се накефила на нещо такова. И на мен ми е писнало ужасно да се чудя как да зарадвам близките, а не искам просто да отбивам номера. Чудя се тази година дали да не пробваме по този начин. Аз съм си набелязала неща, които харесвам в два различни магазина. Лесно ще си съставя списъка. А и съм сигурна че роднините ми по-скоро ще въздъхнат с облекчение :mrgreen:
blaze
 
Мнения: 151
Регистриран на: 01 Ное 2018, 10:28

Re: Wish list или списък с желани подаръци - нахално или практично решение по празниците?

Мнениеот Петя Георгиева » 22 Ное 2018, 10:47

Направихме такъв за сватбата и беше готино, защото нямаше повторени подаръци и бяха все неща, които сме искали.
Обаче за семеен празник не бих го използвала. То идеята е да се подари нещо символично, като жест, а не да е голямо. Така е според мен.
Аватар
Петя Георгиева
 
Мнения: 168
Регистриран на: 31 Окт 2018, 09:45

Re: Wish list или списък с желани подаръци - нахално или практично решение по празниците?

Мнениеот Ива Тодорова » 22 Ное 2018, 11:19

Аз съм много За подобно решение на празничната суета! Определено бих била благодарна, ако близките ми ми връчат такъв списък.
Защо да е нахално? Ти няма да го връчиш на случаен човек на улицата. Роднините ти те познават добре и знаят че не си такава.
Аватар
Ива Тодорова
 
Мнения: 148
Регистриран на: 26 Окт 2018, 10:37

Re: Wish list или списък с желани подаръци - нахално или практично решение по празниците?

Мнениеот Таня Иво » 22 Ное 2018, 11:38

Мисля че има даже приложение за телефон :thumbup:
Таня Иво
 
Мнения: 105
Регистриран на: 20 Ное 2018, 09:41

Re: Wish list или списък с желани подаръци - нахално или практично решение по празниците?

Мнениеот Ani_ » 04 Дек 2018, 12:11

Аз нямам много хора, на които да подарявам, затова може би в моя случай би било излишно. Но за по-големи фамилии ми се струва доста практично.
Ani_
 
Мнения: 108
Регистриран на: 04 Дек 2018, 11:43


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта