Wow tea - пили ли сте от чая и помага ли при отслабване?

Похвалете продукт, магазин, фирма или се оплачете от некоректно обслужване, некачествена стока, опит за измама. Споделете мнение или открийте отзив за продукт, услуга или институция.

Wow tea - пили ли сте от чая и помага ли при отслабване?

Мнениеот Аля » 14 Май 2019, 14:13

Наумила съм си, че имам едни 3-4 кг за сваляне, но тъй като диетите не са моята сила, търся други начини...
Видях рекламата на този чай и се замислих дали да не пробвам. Някоя от вас пила ли го е, има ли ефект? Гаден ли е на вкус и има ли кофти странични ефекти? Всичко, което се сетите, ще ми е от полза.
Аля
 
Мнения: 47
Регистриран на: 17 Яну 2019, 13:26

Re: Wow tea - пили ли сте от чая и помага ли при отслабване?

Мнениеот Bloody Mary » 14 Май 2019, 14:27

На мен не ми е бил необходим. Майка ми си купува всичко, което рекламират за отслабване :roll:
Знам, че вече приключва първата опаковка, но не е съвсем стриктна с графика на пиене. Пийва си по малко през деня просто. Не съм забелязала да е отслабнала обаче. Похвали се, че й е помогнал много за подуването на корема, а за нея това беше сериозен проблем. Също така знам, че подобрява метаболизма.
Но специално за свалянето на килограми не виждам да е дал резултат.
Аватар
Bloody Mary
 
Мнения: 91
Регистриран на: 15 Ное 2018, 11:38

Re: Wow tea - пили ли сте от чая и помага ли при отслабване?

Мнениеот Кети cat » 14 Май 2019, 14:33

За подуването е много ефикасен. Вкусът на мен лично много ми харесва - истински билков чай. Даже приятелят ми като види каната и си сипва да пие, много е хубав. Според мен си заслужава парите.
Аз свалих 2-3 килограма вече, но и спортувам.
Кети cat
 
Мнения: 95
Регистриран на: 23 Ное 2018, 11:59

Re: Wow tea - пили ли сте от чая и помага ли при отслабване?

Мнениеот Валерия М » 14 Май 2019, 14:51

Аз наскоро приключих една опаковка и правя почивка, защото стомахът става ленив. Да не забравяме, че чаят съдържа и зелен чай, който много помага за подобряване на метаболизма, но е добре да не привикваме към него. 1 опаковка ми стигна за 21 дена.
Що се отнася до килограмите, не съм сигурна, че помага, но пък спрях кафето, което ми беше голям проблем и когато тренирам се потя много повече. За мен лично тренировки + чая + разумно хранене наистина влияят добре.
Валерия М
 
Мнения: 79
Регистриран на: 07 Дек 2018, 10:13

Re: Wow tea - пили ли сте от чая и помага ли при отслабване?

Мнениеот velvet_81 » 14 Май 2019, 14:54

Моя позната го пи, но тя целеше детоксикация и беше доволна от резултата. Казваше, че е и много освежаващ и приятен на вкус.
Чувала съм за още един, който също уж за отслабване, детоксикация и тонус - Ulatea. Но никой от двата не съм пила лично аз.
Четейки коментарите по-горе, май за отслабване не върши работа.
velvet_81
 
Мнения: 194
Регистриран на: 24 Окт 2018, 08:45

Re: Wow tea - пили ли сте от чая и помага ли при отслабване?

Мнениеот Алиса_В » 14 Май 2019, 15:01

Аз нали все се мъча да отслабна, и този чай съм пробвала. Честно казано, освен чувството за свежест, което ми остави, друго нищо. Не свалих нито един килограм, а изпих две опаковки. Скъп е и според мен не си струва инвестицията.
Алиса_В
 
Мнения: 125
Регистриран на: 29 Окт 2018, 14:49

Re: Wow tea - пили ли сте от чая и помага ли при отслабване?

Мнениеот Ива Тодорова » 14 Май 2019, 15:05

Да ви кажа, с чай и никакви усилия не се отслабва :wink: Можете да си го пиете - за удоволствие и комфорт. Трябва режим на хранене и спорт. Всичко друго е голяма реклама за излишно създадени продукти с висока цена. Можете да си купите по отделно билките, които са в състава на чая, и да ви излезе в пъти по-евтино. :thumbup:
Аватар
Ива Тодорова
 
Мнения: 148
Регистриран на: 26 Окт 2018, 10:37

Re: Wow tea - пили ли сте от чая и помага ли при отслабване?

Мнениеот Любомира » 02 Юли 2019, 09:28

Стига, бе, хора! Мислех, че подобни гръмки реклами вече не хващат никого в капана. Толкова ли е лесно?! Направо съм изненадана.
Любомира
 
Мнения: 54
Регистриран на: 14 Юни 2019, 08:59


Назад към Похвали се, оплачи се, намерете или дайте своето мнение!

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта