лекарство Сymevene

Търсите или продавате дефицитно лекарство, нуждаете се от спешна помощ или съдействие.

лекарство Сymevene

Мнениеот rumira » 18 Фев 2017, 11:07

Здравейте!
Имам няколко опаковки от Симевен (Цимевен). Който има нужда от него да ми пише.
Знам колко трудно се намира по аптеките, почти невъзможно или минава доста време да го доставят.
Желая всичко най-хубаво на всички!

Обяви за покупка или за продажба на лекарства по лекарско предписание - напомняме, че това са обяви на потребители, които по никакъв начин не са част от екипа на Аптеки Фрамар и не предлагат или търсят въпросните лекарства от наше име или за наша сметка. Публикуването на цени, телефонни номера или електронни пощи няма да бъде позволено. Токсични, упойващи и наркотични лекарства няма да бъдат обявявани тук. Не сме страна и не можем да гарантираме коректността на обявата. Не можем да гарантираме и качествата/други характеристики на продуктите, споменати в обявата. Всяко действие на потребител спрямо такава обява е изключително на негов риск.
rumira
 
Мнения: 2
Регистриран на: 18 Фев 2017, 10:52

Re: лекарство Сymevene

Мнениеот Цвети Цветкова » 16 Яну 2020, 14:24

Това лекарство май вече го няма по аптеките... Дано да сте успели да помогнете на някой нуждаещ се.
Цвети Цветкова
 
Мнения: 166
Регистриран на: 16 Сеп 2019, 11:23

Re: лекарство Сymevene

Мнениеот ganka67 » 17 Яну 2020, 13:00

Цвети Цветкова написа:Това лекарство май вече го няма по аптеките... Дано да сте успели да помогнете на някой нуждаещ се.


За съжаление доста лекарства, от които хората имат голяма нужда, се намират трудно в нашите аптеки. :sad:
ganka67
 
Мнения: 169
Регистриран на: 15 Окт 2019, 13:53


Назад към Зов за помощ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта