Зъбни импланти - онлайн консултация със стоматолог

Тук може да зададете своите въпроси по дентална медицина и да получите мнение на теми, свързани с кариес, пулпит и лечение на зъби, коронки, мостове, зъбни импланти, фасети и други стоматологични проблеми.

Re: Зъбни импланти - онлайн консултация със стоматолог

Мнениеот didito1 » 09 Фев 2017, 18:43

Здравейте! Става въпрос за горен ляво 4, благодаря за отговора, аз наскоро родих естествено и нямах никакви проблеми със съсирването на кръвта. Може ли да се отключи такъв проблем в последствие?
didito1
 
Мнения: 2
Регистриран на: 03 Фев 2017, 18:58

Re: Зъбни импланти - онлайн консултация със стоматолог

Мнениеот Dr Mladen Kambov » 09 Фев 2017, 19:19

didito1 написа:Здравейте! Става въпрос за горен ляво 4, благодаря за отговора, аз наскоро родих естествено и нямах никакви проблеми със съсирването на кръвта. Може ли да се отключи такъв проблем в последствие?


Трудно ми е да ви отговоря като не съм запознат със случая! Но е важно да се изключат възможни общи причини за подобно кървене.
kambov.com
izz.bg
Аватар
Dr Mladen Kambov
 
Мнения: 62
Регистриран на: 12 Май 2011, 15:02
Местоположение: София

Re: Зъбни импланти - онлайн консултация със стоматолог

Мнениеот емеели » 16 Авг 2017, 16:55

здравейте искам да Ви попитам при клатещ се мост какво може да направя?Тоест да изчакам сам да падне или е възможно стоматолог да го свали и залепи отново.Благодаря Ви предварително
емеели
 
Мнения: 1
Регистриран на: 16 Авг 2017, 16:52

Re: Зъбни импланти - онлайн консултация със стоматолог

Мнениеот Aniela » 17 Апр 2018, 10:30

Здравейте,
Аз съм на 65 г. с остеопения и начален стадий на Хашимото. Може ли да ми се постави успешно имплант на кътник?
Благодаря предварително за отговора!
Aniela
 
Мнения: 3
Регистриран на: 31 Мар 2018, 21:30

Вадене на мъдреци

Мнениеот petq5ia » 24 Юли 2018, 23:38

Здравейте! На 29 години съм и от седмица съм с метални брекети дейман. Ортодонтът който ми ги постави иска да махнем долните 2 вече излезли мъдреца, но аз все още се колебая. Имам 3ти умъртвен зъб, който е пломбиран и го попитах дали може да ми махне него вместо здрав мъдрец, но той отказа. Според мен ми каза че не може, само за да ми вземе парите за махането на мъдреците и после за изграждането на нов зъб. Според Вас може ли да се махне вече мъртвия зъб вместо здрав мъдрец?
Благодаря предварително.
petq5ia
 
Мнения: 1
Регистриран на: 24 Юли 2018, 23:28

Re: Зъбни импланти - онлайн консултация със стоматолог

Мнениеот politomova » 15 Яну 2019, 23:09

Здравейте аз съм на 20 години и почни нямам здрави зъби бях при един заболекар които само ми пробиваше зъбите и така се развалиха всичките почти само корени имам страх мее но вече не издържам не мога да де храня не мога да се усмихна бих искала да знам дали може да се оправи
politomova
 
Мнения: 1
Регистриран на: 15 Яну 2019, 22:58

Re: Зъбни импланти - онлайн консултация със стоматолог

Мнениеот daniela.serkedjieva » 30 Мар 2019, 21:14

Мога ли и аз да попитам нещо относно имплантите!Понеже ми липсват 6 и 7 долни зъби,може ли да бъде направен само един имплант или трябва да са два!Аз съм от Пазарджик! Благодаря за отговора!
daniela.serkedjieva
 
Мнения: 1
Регистриран на: 30 Мар 2019, 21:00

Re: Зъбни импланти - онлайн консултация със стоматолог

Мнениеот Ilieva61 » 14 Фев 2021, 19:41

Здравейте д-р Камбов,
Моля, кажете дали можете да поставите импланти на 70 годишен мъж в добро здраве,
без придружаващи заболявания?
Благодаря:
Петрова
Ilieva61
 
Мнения: 14
Регистриран на: 24 Окт 2019, 00:47

Предишна

Назад към Стоматология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта