Захранване на кърмачето - онлайн консултация с педиатър

В този фору можете да прочетете здравни съвети от лекари специалисти към потребители на форума, но не можете да задавате въпроси.

Re: Захранване на кърмачето - онлайн консултация с педиатър

Мнениеот s_ivelina » 24 Юни 2014, 21:34

Благодаря за съвета!Всичко добро! ;)
s_ivelina
 
Мнения: 231
Регистриран на: 02 Фев 2014, 11:26

Re: Захранване на кърмачето - онлайн консултация с педиатър

Мнениеот s_ivelina » 26 Юни 2014, 15:03

Здравейте!
За какво помага *Зелената енергия*за деца..и от коя възраст на детето може да дава?Благодаря!Интересувам се защото аз съм ЗА хомеопатията.
s_ivelina
 
Мнения: 231
Регистриран на: 02 Фев 2014, 11:26

Re: Захранване на кърмачето - онлайн консултация с педиатър

Мнениеот Dr Galina Kisyovа » 26 Юни 2014, 17:36

s_ivelina написа:Здравейте!
За какво помага *Зелената енергия*за деца..и от коя възраст на детето може да дава?Благодаря!Интересувам се защото аз съм ЗА хомеопатията.


Здравейте,
може да започнете да давате Зелена енергия от една годишна възраст. Относно многобройните положителни ефекти на Зелената енергия върху детския организъм може да прочетете тук: Аквасорс- Зелена енергия или Зелена енергия капсули

Поздрави,
д-р Кисьова
Д-р Галина Кисьова
Педиатър, МБАЛ "Тракия"-ЕООД
Консултант за националния здравен портал- Framar.bg
телефони: 0882948468; 0898227819
email: dr.kisyova@abv.bg
Dr Galina Kisyovа
 
Мнения: 747
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:43

Re: Захранване на кърмачето - онлайн консултация с педиатър

Мнениеот s_ivelina » 26 Юни 2014, 18:26

Искрено Ви благодаря за информацията!
Всичко добро в живота!
s_ivelina
 
Мнения: 231
Регистриран на: 02 Фев 2014, 11:26

Re: Захранване на кърмачето - онлайн консултация с педиатър

Мнениеот s_ivelina » 04 Юли 2014, 21:01

Здравейте!
Мога ли да давам на малката крем нишесте ванилия,от нишестетата които се продават по магазините..на опаковката пише ,че са с царевично нишесте и аромат на ванилия.например ако и го правя с адаптираното мляко или преварена вода..искам да и правя десерчета ,но незнам какво да и давам..освен пюретата и плодовите каши.безглутенови..все пак да Ви питам...все още не искам да и давам глутен..може би ще въведа глутена след 8-я месец..как мислете?Благодаря!Всичко добро!
s_ivelina
 
Мнения: 231
Регистриран на: 02 Фев 2014, 11:26

Re: Захранване на кърмачето - онлайн консултация с педиатър

Мнениеот Dr Galina Kisyovа » 08 Юли 2014, 17:12

s_ivelina написа:Здравейте!
Мога ли да давам на малката крем нишесте ванилия,от нишестетата които се продават по магазините..на опаковката пише ,че са с царевично нишесте и аромат на ванилия.например ако и го правя с адаптираното мляко или преварена вода..искам да и правя десерчета ,но незнам какво да и давам..освен пюретата и плодовите каши.безглутенови..все пак да Ви питам...все още не искам да и давам глутен..може би ще въведа глутена след 8-я месец..как мислете?Благодаря!Всичко добро!


Здравейте,
още е малка за такива десерчета с крем нишесте. По-добре давайте готови каши и пюрета.
Д-р Галина Кисьова
Педиатър, МБАЛ "Тракия"-ЕООД
Консултант за националния здравен портал- Framar.bg
телефони: 0882948468; 0898227819
email: dr.kisyova@abv.bg
Dr Galina Kisyovа
 
Мнения: 747
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:43

Re: Захранване на кърмачето - онлайн консултация с педиатър

Мнениеот s_ivelina » 08 Юли 2014, 21:25

Добре!Този месец я теглиха.7.150кг.добре ли върви с килограмите.педиатърката ни и пусна кръв и урина,но е доста трудно с тези найлоновите пликчета да и взема урина,изхабила съм поне 10 такива пликчета,дайте съвет как по лесно да и взема урина да я изследваме..Благодаря!
s_ivelina
 
Мнения: 231
Регистриран на: 02 Фев 2014, 11:26

Re: Захранване на кърмачето - онлайн консултация с педиатър

Мнениеот desidenis » 09 Юли 2014, 12:25

Здравейте,
Днес навършваме 9 месеца, храним се 5 пъти на ден, вечерно време и нощно му давам Фризолак2, 180мл. вода и 6 мерителни лъжици Фризолак, обаче като количество му идва малко търси още и плаче. Въпросът ми е може ли да се увеличи дозата на 210мл. вода и 7 л. Фризолак. На кутията с АМ не пише тези съотношения, но аз си спомням от големият ми син, беше на НАН и му давах 210мл. вода с 7 л. АМ.
Искам да попитам и макарони с малко захар може ли да му давам, в готовите пюрета които му давам ема кус-кус, а също ядем и бисквити.
Благодаря!
Поздрави!
desidenis
 
Мнения: 12
Регистриран на: 13 Фев 2014, 11:38

Re: Захранване на кърмачето - онлайн консултация с педиатър

Мнениеот desidenis » 09 Юли 2014, 14:05

Забравих да попитам трябва ли да сменим Фризолака с друго мляко, ние започнахме да го пием защото имахме големи проблеми с ходенето по голяма нужда, то и сега понякога е твърдо и трудно се изхожда детето. Между другото тежим 11 кг.
Благодаря
Поздрави!
desidenis
 
Мнения: 12
Регистриран на: 13 Фев 2014, 11:38

Re: Захранване на кърмачето - онлайн консултация с педиатър

Мнениеот s_ivelina » 14 Юли 2014, 14:07

Здравейте!
Направихме изследванията и се оказа,че моята има нисък хемоглобин 100.
Моля Ви,препоръчайте какви храни и плодове да и давам!Благодаря!Слънчев ден!
s_ivelina
 
Мнения: 231
Регистриран на: 02 Фев 2014, 11:26

ПредишнаСледваща

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron