Възползвате ли се от офертите - "Черен петък"

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Възползвате ли се от офертите - "Черен петък"

Мнениеот vanusha » 25 Ное 2016, 13:55

Днес е поредния черен петък по света, а в България офертите, както винаги са много смешни и намалението е почти минимално, или го няма. Вие възползвате ли се от "Черния петък" и какво сте си купили? Сега например, тази година какво сте си взели на днешния ден, дебнете ли нещо специално или вече сте си го взели?
Аз не съм се възползвала от такава оферта и не съм сигурна, дали бих се възползвала, струва ми се, че офертите са много лъжливи. :roll: Защото пък от друга страна да не изтърва възможността.. :mrgreen:
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Възползвате ли се от офертите - "Черен петък"

Мнениеот penny » 25 Ное 2016, 14:37

Като гледам каква истерия е навсякъде заради този черен петък, направо хората се побъркват :lol: . Аз си търся боти, но нищо досега не ми е хванало окото. А и не знам доколко намаленията наистина са намаления. Мисля, че хората се лъжат, че купуват нещо много изгодно, а всъщност са жестоко изпързаляни.
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Възползвате ли се от офертите - "Черен петък"

Мнениеот vanusha » 25 Ное 2016, 14:43

penny написа:Като гледам каква истерия е навсякъде заради този черен петък, направо хората се побъркват :lol: . Аз си търся боти, но нищо досега не ми е хванало окото. А и не знам доколко намаленията наистина са намаления. Мисля, че хората се лъжат, че купуват нещо много изгодно, а всъщност са жестоко изпързаляни.

Не знам дали чак ще съм изпързаляна, най-много да си купя нещо на почти редовна цена, но пък от друга страна, ако отдавана си си набелязал нещо и му знаеш цената, то на намалението ще разбереш, дали е истински намалено.. :roll:
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Възползвате ли се от офертите - "Черен петък"

Мнениеот Sacrilege » 25 Ное 2016, 14:57

Увеличи със 100%, намали с 50%, продай 10 пъти повече на наивниците, които вярват в доброто.
Sacrilege
 
Мнения: 17
Регистриран на: 25 Ное 2016, 11:20

Re: Възползвате ли се от офертите - "Черен петък"

Мнениеот Ваня Стойчева » 25 Ное 2016, 15:01

Да, много често купувам неща точно днешния ден. Вземам много неща - техника, книги, дрехи, вече има отстъпки навсякъде. Вчера си харесах едно яке за 80 лева и днес си го поръчах за 50. Купих четец за книги на дъщеря ми за 80 лева, вместо за 110. Не са много големи отстъпките понякога, но когато се съберат повече неща, разликата в цената е осезаема. Но винаги предварително проверявам за всяко нещо.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Възползвате ли се от офертите - "Черен петък"

Мнениеот julianne » 25 Ное 2016, 15:56

Един колега разказа следния случай - харесва си яке за 200 лв. преди прословутия петък, но не го купил, защото мислел, че днес ще бъде намалено. Отива в магазина и чете на етикета - редовна цена 400 лв., намалено заради черния петък на 290 лв. Правете си изводите :mrgreen: :lol: !
julianne
 
Мнения: 404
Регистриран на: 27 Ное 2013, 14:50

Re: Възползвате ли се от офертите - "Черен петък"

Мнениеот Pipilota » 25 Ное 2016, 17:08

julianne написа:Един колега разказа следния случай - харесва си яке за 200 лв. преди прословутия петък, но не го купил, защото мислел, че днес ще бъде намалено. Отива в магазина и чете на етикета - редовна цена 400 лв., намалено заради черния петък на 290 лв. Правете си изводите :mrgreen: :lol: !

Да ти кажа мисля, че малко са такива .. далавери, сега пък с интернет и начините да провериш цените на всичко, избираш дали да се подлъжеш или не.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Възползвате ли се от офертите - "Черен петък"

Мнениеот klara » 26 Ное 2016, 20:55

Тръпка си е да откриеш нещо по-евтино :smile: , много обичам да пазарувам, когато има намаления. Не спя и по цяла нощ цъкам из сайтовете, когато дойде черния петък.
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Възползвате ли се от офертите - "Черен петък"

Мнениеот rabotnata pchela » 02 Дек 2016, 11:57

klara написа:Тръпка си е да откриеш нещо по-евтино :smile: , много обичам да пазарувам, когато има намаления. Не спя и по цяла нощ цъкам из сайтовете, когато дойде черния петък.

хахаха не се ли прецекваш, те май пускат намаленията сутринта, макар че щеше да е готино, ако се случи в 00ч. ;) тази година успях да се възползвам от намаления в Озон, както и тея в Хиполенд и съм доволна. За догодина ще видим. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Възползвате ли се от офертите - "Черен петък"

Мнениеот Mon_ton » 02 Дек 2016, 13:35

Тази година не съм взела нищо, но ми харесват намаленията, моя позната си купи яке с 30 лева по-ниска от реалната му цена, която следеше няколко месеца. Общо взето, не винаги искат да ни излъжат, както искаме и ние самите да се убедим, но всеки има право да реши. Особено за техниката, при нея цената е някакъв стереотип и няма голяма разлика, виждаш и разбираш дали си на далавера или не, а интернет е толкова всеобхватен, че само за минути можеш да разбереш, дали ще сбъркаш с покупката или не.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта