Дразнят ли ви роднините ви?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Дразнят ли ви роднините ви?

Мнениеот fawla » 20 Яну 2017, 15:46

Чудя се какво да напиша, за да обясня ситуацията, която ме провокира да пусна този въпрос, но не е едно нещото! :)
затова питам направо, дали вас ви дразнят роднините ви? Разбирам, че са ни семейство, но много често преминават границите, или поне моите роднини! Дразни ме и до голяма степен да говоря с тях. Не знам в кой е проблемът и в кой е грешката, но определено е изнервящо и отвратително да не се разбираш със семейството си! :mad:
Кажете, само аз ли съм сбъркана, или и вие се изнервяте на роднините си? И ако се ядосвате, как се справяте с това дразнение? :???:
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Дразнят ли ви роднините ви?

Мнениеот Bambaa » 20 Яну 2017, 16:17

С роднините нямам чак такива дразнения, единствено с баща ми сме като два остри камъка и като сме повече време заедно задължително ще се хванем за гушите. Хубавото е, че живеем далеч един от друг, в различни градове и не ни се налага да общуваме често. Така всичко е мирно и тихо :smile: . Иначе бързо ги приключвам тия въпроси с дразненето, когато става въпрос за друг роднина - просто не обръщам внимание.
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Дразнят ли ви роднините ви?

Мнениеот Monika_Spasova » 20 Яну 2017, 16:18

Вафличке, кой ли не дразнят! мен ме побъркват понякога, когато някой вземе ми се натресе на гости без предупреждение и вземе да ми оглежда апартамента ми иде да ги убия! Сякаш ми нямат доверие какви ги върша. Майка ми като дойде ходи да ми проверява хладилника, шкафовете, дали е почистено, сякаш ще води Обама у нас! Побърква ме...
Дразня се и когато почнат да ми дават съвети, станала съм на 30 години и още да ми дават акъл и то за елементарни неща, като това как да си наапрвя супата топчета. Излизам с приятели ми звънят да ми кажат, че ме чакат! :shock: :shock: :shock: Разбирам, че се притесняват, но всичко с граници ще е по-добре! :mad:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Дразнят ли ви роднините ви?

Мнениеот gabinka_80 » 20 Яну 2017, 16:55

Дълго време бях без роднини и пак ме дразнят. Не ми харесва, че ми дават непоискани съвети и че са толкова обсебващи, разбирам притесненията им, но когато не ми дават шанс да дишам е още по-ужасно! Един ден ще ми липсва това, съзнавам го, но сякаш нямат грам такт.
gabinka_80
 
Мнения: 300
Регистриран на: 15 Юли 2016, 12:22

Re: Дразнят ли ви роднините ви?

Мнениеот Pipilota » 20 Яну 2017, 17:19

Е, то на ттях това им е работата да дразнят. :mrgreen: Ако не дразнят какви роднини ще са... :roll: Сигурно и аз ги дразня...
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Дразнят ли ви роднините ви?

Мнениеот lini_leni » 20 Яну 2017, 17:48

Вие да не общувате с целия си род, та така се дразните :grin: ? Или майките и бащите + братята или сестрите са предостатъчни дразнители? :lol: Ние сме в страхотни отношения, карали сме се, случвали са се нетактични забележки и от двете страни, но бързо забравяме такива работи. Аз обикновено се правя на глуха, няма смисъл да влизам в спорове или казвам "Достатъчно със забележките" и те знаят, че не трябва да продължават.
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Дразнят ли ви роднините ви?

Мнениеот Yunona » 21 Яну 2017, 22:41

Е, че то на роднините това им е основната характеристика - че са дразнещи :)
С годините се научих да не обръщам внимание коя братовчедка какво казала, в какво ме укорила и т.н. Осъзнах, че някои хора изпитват болезнена нужда да се сравняват и да излизат по-добрите, по-красивите, по-успелите, по-, по-, по- ....
Усмихвам се и сменям посоката на разговора. Ако реша, че прекаляват, усмивката ми е особено разбираща, състрадателна и великодушна :) Да разберат, че са прекалили, но аз съм добра и прощавам. По доброта просто нямам равна :grin:
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Дразнят ли ви роднините ви?

Мнениеот Anka » 22 Яну 2017, 10:44

Дразнят ме, разбира се, особено, когато ми подмятат нещо за начина ми на живот. Ама защо съм отишла на квартира, като мога да живея с родителите си, ама защо не обръщам внимание на брат си (за справка, почти всеки ден се виждаме и редовно излизаме заедно, макар че е на 7 години го мъкна с мен навсякъде), защо излизам с момчета (?!), защо съм започнала тая работа, а още не съм завършила.... лелеее... ужа ужас.. :banghead: :banghead: :banghead:
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25


Re: Дразнят ли ви роднините ви?

Мнениеот Anka » 22 Яну 2017, 11:09

agro написа:ТЪЩАТАААААааааааа! :screaming: :cussingblack: :banghead:

:lol: :lol: :lol: :lol: Я си признай, не те ли дразни, саом заради вицовете, или наистина е дразнител? :lol:
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта