Въпрос за памперси за възрастни

Тук е мястото за въпроси, касаещи медицински и здравни теми, които споделяме помежду си.

Въпрос за памперси за възрастни

Мнениеот gabrielanew » 29 Ное 2013, 18:49

Здравейте.Аз съм Габриела.На 20 години съм.Искам за попитам понеже разгледах в интернет че има различни видове памперси за възрастни какъв вид е най-подходящ за мен.Досега не съм носила памперси за възрастни и незнам какъв вид да си избера.Здравословно съм добре просто понякога ми се е случвало да ми се пикае много пък да няма наблизко тоалетна и се страхувам да не се изпусна защото един път ми се случи.Чудя се какъв памперс да избера между тези видове:
анатомично парче за възрастни,памперс гащи или памперс с лепенки.
gabrielanew
 
Мнения: 1
Регистриран на: 29 Ное 2013, 18:48

Re: Въпрос за памперси за възрастни

Мнениеот Golfie » 07 Яну 2014, 16:04

Хм...странна работа. Опитай и с трите и ще намериш най-доброто решение, но имай предвид, че миризмата на урина, особено лятото, винаги ще предизвика дискомфорт.
Golfie
 
Мнения: 211
Регистриран на: 04 Ное 2011, 23:16

Re: Въпрос за памперси за възрастни

Мнениеот Mon_ton » 08 Яну 2015, 16:29

Ти ме уби направо ;) И на мен понякога ми се пишка много и няма тоалетна, а си спомням като дете в асансьора се напишках но никога не ми е идвало на ум да си нося превантивно памперси, та те ще си личат под дрехите, освен ако не носиш някакви много широки. :?
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Въпрос за памперси за възрастни

Мнениеот rabotnata pchela » 09 Яну 2015, 16:20

Много интересно, направо се изумих за причината за носене на памперс, но както се казва, всеки луд с номера си.
моята препоръка е да вземате по-голям размер, защото обикновено хората на които слагате памперс не могат да стават от леглото и ако памперса им е точно по размер често е почти невъзможно да се сложи хубаво и жули кожата.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Въпрос за памперси за възрастни

Мнениеот Mon_ton » 22 Яну 2016, 15:02

rabotnata pchela написа:Много интересно, направо се изумих за причината за носене на памперс, но както се казва, всеки луд с номера си.
моята препоръка е да вземате по-голям размер, защото обикновено хората на които слагате памперс не могат да стават от леглото и ако памперса им е точно по размер често е почти невъзможно да се сложи хубаво и жули кожата.

Тук не мисля, че става въпрос за необходимост, а за глупост. :( За съжаление.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Въпрос за памперси за възрастни

Мнениеот ManiJani » 22 Яну 2016, 16:20

По едно време ми звучеше като рекламна кампания за памперси направо, твърде много такива теми се появиха за нещо толкова необичайно!
ManiJani
 
Мнения: 152
Регистриран на: 20 Мар 2015, 12:40

Re: Въпрос за памперси за възрастни

Мнениеот Коцева » 22 Яну 2016, 17:42

По-добре е това да го преодолееш в главата си, в същото време ще стане и физиологично!
Коцева
 
Мнения: 213
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:36

Re: Въпрос за памперси за възрастни

Мнениеот roksana » 19 Фев 2016, 12:03

Чувала съм за проблем, при който жената не може да задържа урината, но той е при раждали жени и се отстранява оперативно.
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Въпрос за памперси за възрастни

Мнениеот rabotnata pchela » 22 Фев 2016, 16:59

roksana написа:Чувала съм за проблем, при който жената не може да задържа урината, но той е при раждали жени и се отстранява оперативно.

Това е съвсем друго, нарича се Инконтиненция. Случва се на раждали жени, на които им са отпуснати мускулите в матката, упражненията на Кегел вършат работа, изпускането най-често при кихане и смях, доста неприятно е, оперативно се отстраняват сериозните проблеми. За щастие при такива случаи не ен еобходимо да се стига до памперси.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Въпрос за памперси за възрастни

Мнениеот irka » 23 Фев 2016, 11:38

rabotnata pchela написа:
roksana написа:Чувала съм за проблем, при който жената не може да задържа урината, но той е при раждали жени и се отстранява оперативно.

Това е съвсем друго, нарича се Инконтиненция. Случва се на раждали жени, на които им са отпуснати мускулите в матката, упражненията на Кегел вършат работа, изпускането най-често при кихане и смях, доста неприятно е, оперативно се отстраняват сериозните проблеми. За щастие при такива случаи не ен еобходимо да се стига до памперси.


Да имаш такъв проблем и да ти се наложи да ползваш памперси разбирам, но само защото те мързи да отидеш до тоалетна или не искаш да посещаваш обществени такива, не разбирам!
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03


Назад към Общи здравни теми

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта