Разочарование от продукт - Рексона с Алое Вера

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Разочарование от продукт - Рексона с Алое Вера

Мнениеот kateto » 27 Май 2011, 11:22

Здравейте, купих си Rexona с алое вера, за мое голямо учудване като се напръсках и цялата побелях. Това ли е добрия дезодорант без следи ?
kateto
 
Мнения: 1
Регистриран на: 27 Май 2011, 11:11

Разочарование от продукт

Мнениеот Violetta » 28 Май 2011, 11:25

Няма ли талк в този дезодорант???
Violetta
 
Мнения: 466
Регистриран на: 28 Апр 2011, 22:58

Re: Разочарование от продукт

Мнениеот southern_sun » 02 Юни 2011, 14:50

kateto написа:Здравейте, купих си Rexona с алое вера, за мое голямо учудване като се напръсках и цялата побелях. Това ли е добрия дезодорант без следи ?

Ами прочети първо какво си купуваш, второ си пръскала от близко разстояние тогава излиза нещо като крем, който се втвърдява. Пръскайки се от близко разстояние рискуваш да си изгориш кожата колкото и странно да ти звучи, не от топлина а от студ. Забелязала ли си колко студено ти става когато се пръскаш?
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Разочарование от продукт

Мнениеот eli » 12 Юли 2011, 10:34

И на мен ми се е случвало. Бях си взела един дезодорант п/в изпотяване, в рекламата се казва" не оставя бели следи по кожата и дрехите" , ела да видиш като се напръсках какво стана. Все едно с брашно съм се пудрила, беше повече от друг път когато съм използвала подобни дезодоранти. И незнам а не пръсках от близо, аз ли нещо бъркам или тези дето го предлагат. :roll:
Аватар
eli
 
Мнения: 362
Регистриран на: 29 Мар 2011, 22:55

Re: Разочарование от продукт

Мнениеот georgi_78 » 12 Сеп 2011, 12:11

Еми то няма как всички продукти неможе да са перфектни, а и при всеки човек е различно действието, затова едни са доволни, други- не.
Аватар
georgi_78
 
Мнения: 177
Регистриран на: 29 Апр 2011, 08:51

Re: Разочарование от продукт

Мнениеот valiart » 18 Окт 2011, 22:42

дааа, ужасен е този, за който говориш. Но преди няколко дни си упих Nivea Invisible black & white 48 Н - няма втори направо! Страшно доволна съм, наистина.
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Активен потребител

Мнениеот qproin » 19 Окт 2011, 14:09

Тема за обменяне на опит с продукти и услуги, които не отговарят на изискванията ни. Смятам,че въпреки хилядите стандарти които се опитват да наложат ежедневно сме жертви, на някой който не ги спазва.
Аз например се разочаровам страшно много, когато купувам замразени зеленчуци- често опаковките са плътни не се вижда какво има вътре, и така се снабдявам с жълт грах и броколи, изгнили чушки и много други.
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Разочарование от продукт

Мнениеот bubulina » 24 Окт 2011, 13:10

Аз се чудя на кремовете, на които не е отбелязан срок на годност, а само едно" да се използва до 6 месеца, след отварянето". Ами ако са минали 7 години от производството му какво, пак ще е годен 6 месеца след като го отворя. То така излиза, че нямат срок на годност. как може един продукт, дори и козметика да няма ясно маркирана дата на производство и годност.
bubulina
 
Мнения: 292
Регистриран на: 11 Апр 2011, 14:40

Re: Разочарование от продукт

Мнениеот qproin » 14 Ное 2011, 15:17

bubulina написа:Аз се чудя на кремовете, на които не е отбелязан срок на годност, а само едно" да се използва до 6 месеца, след отварянето". Ами ако са минали 7 години от производството му какво, пак ще е годен 6 месеца след като го отворя. То така излиза, че нямат срок на годност. как може един продукт, дори и козметика да няма ясно маркирана дата на производство и годност.

За кой точно крем говориш? Аз не съм попадала на продукт без срок на годност.
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Разочарование от продукт

Мнениеот Margo » 14 Ное 2011, 16:27

На мен преди месец ми се случи много неприятна случка. Купих си замразена риба и когато се размрази забелязах че месото не е както друг път, стои като гъба ( на дупчици), въпреки това го нарязах и почнах да пържа. Идея си нямате каква миризма се разнесе из кухнята, на мърша. Събрах всичко в една тарелка и право в магазина. И знаете ли какво ми отговори магазинерката?! Рибата така си миришела, не била развалена :lol: :lol: е , оставих и я да си я изяде с наслада. На мен не ми допада аромата й. :lol: :lol:
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Следваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта