Pipilota написа:iwoni написа:Тия работи ги разправяйте на някой друг. Няма да седна да мисля дали ще ме хване рак, защото еди какво си. Каквото е писано, това. Сега остава да се чудя дали и няма като ходя по улицата да ме удари някоя саксия по главата.
Добре, няма да ти разправяме.![]()
Не знам дали някой е предначертал нещо, но съм на мнение, че ние трябва да направим всичко възможно да стоим далеч от потенциална опасност за разболяване от коварната болест, било то със здравословно хранене, полезно и балансирано, добри добавки и т.н.!
Това всичко е хубаво и всеки се опитва да го прави, поне малко от малко, но стресът как да го избегнеш? А знаем, че той е един от основните виновници за рака. Някаква супер стресираща ситуация или криза може да отключи всякакво заболявяне.