
Pacienti написа:nefertiti написа:Lisandra написа:Повечето мъже забравят, да имаш избор винаги е по-добре. Ако трябва да избирам, между ресторант и ресторант и SPA заедно, нямам никакво двоумение.
nefertiti, не бъди егоизка, сподели кое ти е любимото място и ние да си създадем спомени...
Веднага казвам :) - спато на хотел Sensе, там ме заведе любимият през февруари, а после там се поразвихрихме с приятелките за прословутото ни излизане по женски. Много е едно такова бутиково и уютно.
Pacienti, до къде я докарахте с изненадите и подаръците?
Наближава годишнината и още се оглеждам за предложения... Пада се през седмицата и не може да заминем, че пазим отпуската за море! :)
Pipilota написа:Е чак студен, по-скоро хладен, пак ще е достатъчно изненадващо за кожата. :) иначе ако от мн горещо пуснеш ледена вода най-много да забелиш очите под душа ;)
penny написа:Важното е да се отбележи, не винаги празнуването може точно на датата. Поводът да е годишнината, но да се отбележи с неколкодневно пътешествие например - какво по-хубаво от това. Спа-то също е хубава идея. Още по-добре, ако не е често явление в ежедневието
.
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта