Mon_ton написа:И аз говоря на моята сладуранка, всяка вечер ѝ разказавм какво ще правим заедно докато си лягам, като луда съм, но и приятелят ми започна да говори с корема ми, а и вече като рита е много сладко.
Pipilota написа:Така или иначе, детето постоянно чува гласа ни, дори ида не говорим пряко на корема си, а на околните и свиква с него. :) Децата преди да се родят имат и вкусови рецептори и памет и какволи не! :) Защо да не ни и чуват? :)
balsam написа:Аз не съм говорила специално на корема си, спомням си, че често слушах музика, докато бях бременна. Значи и мъника е слушал
. Мисля, че самият глас едва ли достига в чист вид до бебетата, все пак околоплодни води, органи, изкривява се. Сигурно е странно усещане
.
Назад към Бременност, раждане и майчинство
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта