Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Тук може да зададете въпроси и да споделите мнения за проблеми с Вашата кожа.

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот Dr Violina Todeva » 10 Авг 2016, 11:27

Mimizatatata написа:Здравейте,
Бях на гинелолог и ми каза, че имам вирусна инфекция. Само по полов път ли се предават вирусните инфекции? Четох в Интернет за битов начин, но не е обеснен. Преди 3 години, бях в Англия и чистих къщи, а после работих в магазин за обувки. Получих гъбички по кожата на ръцете. Може ли от работата да съм хванала тези болести? А също Има ли вероярност от ръцете да съм прехвърлила към половите органи?

Здравейте!

Каква е инфекцията?
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот Dr Violina Todeva » 10 Авг 2016, 11:38

astralcohesion написа:Здравейте аз съм момче на 22 г.,с жена която не познавам ,аз мастурбирах докато тя беше с гръб към мен и искам да попитам дали може да се предаде нещо,ако е имало евентуално докосване до ануса,но без проникване.Много съм притеснен и искам да попитам след колко време е удачно да си направя тест за венерически болести.

Здравейте!

По принцип, ако не е имало контакт не би трябвало да имате проблем!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот Dr Violina Todeva » 11 Авг 2016, 10:04

Hristow написа:Импотентен съм скъпи доктори. Не ми става откакто бях с една мадама също така изпитвам болка в тестисите. Страх ме е данеби да съм пипнал Кандидоза или нещо друго което ми се отразяваа отрицателно на половите органи.

Здравейте!

Кандидата не би могла да е причина за проблем с ерекцията!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот Dr Violina Todeva » 11 Авг 2016, 10:18

el_ninia@abv.bg написа:Здравейте, от три месеца пия противозачатъчни - Линдинет, с цел регулиране на цикала. Горе-долу от същото време е и проблема ми. Имам силно влагалищно течение. Възможно ли е да е от хапчетата и какво да направя или пия за да се отърва от същото. Просто ще ме доведе до лудост.

Здравейте!

Съветвам Ви да посетите Вашия гинеколог. Необходимо е да се вземе вагинален секрет!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот emkaaa » 22 Авг 2016, 14:55

Здравейте,
след полов акт със и без презерватив, ден-два след това започнаха проблемите с пениса ми. Кожата се втвърди, загрубя и се нацепи. Отидох на лекар изписа ми някакъв крем съдържащ кортикостероид и се стабилизирах, мно след някво изследване се установи че имам "Staphylococcus aureus и Enterococcus faecium". В момента съм на гентамицин. Интересува ме тези бактерии могат ли да доведат до стерилитет и може ли да се разбере точно, коя от партньорките ме е заразилла при положение , че с едната имам сериозна връзка а с другата се виждаме от време на време и бях убеден, че са здрави и адвете а се оказа...
emkaaa
 
Мнения: 1
Регистриран на: 22 Авг 2016, 14:41

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот Лаза » 25 Авг 2016, 12:11

Здравейте,
от няколко години имам петно на главичката на пениса,в тъмно червен цвят с големина на оризово зърно.
Не ме сърби,не боли,не расте същото си е като от преди 5 години когато го забелязах.
През лятото от време на време ми се възпалява кожичката на главата на пениса,може би това е от по честото уриниране понеже съм диабетик.По някаква случайност прочетох че един от симптомите на рак на пениса е зачервяване та това ме попритесни малко.
Въпроса ми е дали да посетя лекар(каква специалност) или с оглед на изминалото време без промяна да го имам за нещо нормално.
Между другото,аз го забелязах преди около 5 години но може и да го имам и от преди,не си спомням.
Благодаря предварително за отговора!
Лаза
 
Мнения: 3
Регистриран на: 27 Юни 2016, 21:14

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот МиленГешев » 25 Авг 2016, 20:29

Здравейте д-ре преди 4..5 дена бях на уролог ппради оплаквания от леко парене при уриниране и болки в левия тестис правиха ми иследвания на семенната течност и ми взеха секрет правиха ми изследвания на урината и кръвта иследвания за хламидии всичко е ок.. А днес ставаики сутринта усетих сърнеж по късно като отидох по нужда видях че главичката има червени петънца и имаше леко бяла течност като извара.. Не съм правил секс.. От 10 дена какво може да е това.. Непия хапчета уролога ми идписа някви на билкова основа понеже нямало причини за антибиотик
МиленГешев
 
Мнения: 1
Регистриран на: 25 Авг 2016, 20:23

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот pokerami » 04 Сеп 2016, 13:14

Немога да се излекувам от хламидията пил съм доксициклин 7 дена и 6 дена сумамед по 1
pokerami
 
Мнения: 6
Регистриран на: 02 Авг 2016, 15:27

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот Dr Violina Todeva » 12 Сеп 2016, 10:04

emkaaa написа:Здравейте,
след полов акт със и без презерватив, ден-два след това започнаха проблемите с пениса ми. Кожата се втвърди, загрубя и се нацепи. Отидох на лекар изписа ми някакъв крем съдържащ кортикостероид и се стабилизирах, мно след някво изследване се установи че имам "Staphylococcus aureus и Enterococcus faecium". В момента съм на гентамицин. Интересува ме тези бактерии могат ли да доведат до стерилитет и може ли да се разбере точно, коя от партньорките ме е заразилла при положение , че с едната имам сериозна връзка а с другата се виждаме от време на време и бях убеден, че са здрави и адвете а се оказа...

Здравейте!

Ако се лекувате не би трябвало да имате проблем!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Полово предавани болести - онлайн консултация с венеролог

Мнениеот Dr Violina Todeva » 12 Сеп 2016, 10:07

Лаза написа:Здравейте,
от няколко години имам петно на главичката на пениса,в тъмно червен цвят с големина на оризово зърно.
Не ме сърби,не боли,не расте същото си е като от преди 5 години когато го забелязах.
През лятото от време на време ми се възпалява кожичката на главата на пениса,може би това е от по честото уриниране понеже съм диабетик.По някаква случайност прочетох че един от симптомите на рак на пениса е зачервяване та това ме попритесни малко.
Въпроса ми е дали да посетя лекар(каква специалност) или с оглед на изминалото време без промяна да го имам за нещо нормално.
Между другото,аз го забелязах преди около 5 години но може и да го имам и от преди,не си спомням.
Благодаря предварително за отговора!

Здравейте!

Най-добре е да Ви прегледа специалист дерматовенеролог или уролог!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

ПредишнаСледваща

Назад към Kожни и венерически болести

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта