Защо жените си падат по мъже с кученца или с деца?

Re: Защо жените си падат по мъже с кученца или с деца?

Мнениеот Pipilota » 20 Юли 2015, 12:41

Защото парите са си важни, кучето може после да се купи, и колкото е по-малко и с по-шикозна прическа, толкова по-добре, а за мъжете някое обучено куче убиец.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Защо жените си падат по мъже с кученца или с деца?

Мнениеот zagrijena » 06 Окт 2016, 14:26

Какво значение има дали е с куче, дете или без? Аз не обръщам внимание и не бих отишла да завързвам разговор с някого, защото има като атрибути куче или бебе. Не съм забелязала да ми влияе на харесването на мъж това.
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Защо жените си падат по мъже с кученца или с деца?

Мнениеот Pipilota » 06 Окт 2016, 14:48

zagrijena написа:Какво значение има дали е с куче, дете или без? Аз не обръщам внимание и не бих отишла да завързвам разговор с някого, защото има като атрибути куче или бебе. Не съм забелязала да ми влияе на харесването на мъж това.

Защото ги възприемаме като грижовни и потенциално добри бащи :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Защо жените си падат по мъже с кученца или с деца?

Мнениеот rabotnata pchela » 06 Окт 2016, 15:58

Pipilota написа:
zagrijena написа:Какво значение има дали е с куче, дете или без? Аз не обръщам внимание и не бих отишла да завързвам разговор с някого, защото има като атрибути куче или бебе. Не съм забелязала да ми влияе на харесването на мъж това.

Защото ги възприемаме като грижовни и потенциално добри бащи :)

Точно, мислим си, че ще са много грижовни, само че те май знаят как често да се възползват от това и вземат кучето на комшийката. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Защо жените си падат по мъже с кученца или с деца?

Мнениеот ivoblinc » 06 Окт 2016, 16:08

По-необикновена гледка е мъж да бута количка затова :lol: . С куче много по-често може да се види мъж и там лудите по животните си се намират и обменят опит, нищо повече :grin: .
ivoblinc
 
Мнения: 223
Регистриран на: 23 Окт 2013, 12:28

Re: Защо жените си падат по мъже с кученца или с деца?

Мнениеот Ваня Стойчева » 07 Окт 2016, 13:10

ivoblinc написа:По-необикновена гледка е мъж да бута количка затова :lol: . С куче много по-често може да се види мъж и там лудите по животните си се намират и обменят опит, нищо повече :grin: .

Е< мъж с малко кученце, към което полага грижи и някаква сладка обич, няма как да не разтопи всяко едно женско сърце.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Защо жените си падат по мъже с кученца или с деца?

Мнениеот lini_leni » 07 Окт 2016, 13:51

Повечето мъже, които съм ги виждала да са навън с кучетата си и да ги разхождат, или ги увикват и им се карат, или се държат грубо с тях. Хич не ми предразполагат женското внимание.
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Защо жените си падат по мъже с кученца или с деца?

Мнениеот mix_twix » 07 Окт 2016, 14:00

Освен да вземем едно дете комшийче, един пинчер с пачка и да отивам да събирам мацки.. :lol: :lol: :lol:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Защо жените си падат по мъже с кученца или с деца?

Мнениеот exotic » 10 Окт 2016, 13:10

Особено пинчера с пачка ще е незаменим, в никакъв случай да не се забравя, защото само той е достатъчен да обере овациите :lol: .
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Защо жените си падат по мъже с кученца или с деца?

Мнениеот vanessa_ » 10 Окт 2016, 14:22

На вас ви е смешно, но за мен няма нищо по-сладко от красив мъж, който се грижи за детето си, разбира се, за дъщеричката си, който е грижовен и приема нещата присърце. Такива мъже разхождат кученца с пачка и се грижат за децата си :heartbeating:
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Предишна

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта