Правила на форума
Добави отговор

Защо жените си падат по мъже с кученца или с деца?

06 Ное 2013, 12:17

Всеки път, в който се озова в парка едно нещо ми прави впечатление и си задавам този въпрос, на който не намирам отговор, може би, защото съм мъж.

Така де, излизам и виждам мъже, които сами са излезли на разходка я с дете в количка, я кученце. Съответната реакция на противоположният пол и за кучето, и за детето: „Ах, какво сладурче!” и т.н. Продължението е евентуален кратък разговор, а може би и размяна на телефони…

Та въпросът, на който не мога да си отговоря какво провокира жените да отделят такова внимание на мъжете билото с кученца или по-лошото с деца? И какви жени биха се вързали на тази въдица? А всъщност мъжки трик ли е това?

Да не говорим за морал, що се отнася до децата, но съм сигурен, че има такива „бащи”, които използват за нещо „полезно” децата си.
Истински ме интересува мнението на жените по този въпрос, какво ги привлича в мъжете с количка или каишка в ръка? Да си взимам ли и аз куче? :D

Re: Защо жените си падат по мъже с кученца или с деца?

06 Ное 2013, 12:27

Много грозно, не зная как тези мъже тръгват с мисълта, че отиват на лов за жени! Не, а за тези с бебетата, просто разстрел! :shock:

Re: Защо жените си падат по мъже с кученца или с деца?

06 Ное 2013, 12:57

Дали мъжете са тези, които отиват на лов? :lol: :twisted: Не че ги защитавам, ама какво човек да не излезе с детето си на разходка, само защото може да му налети някоя нахална мадама ли? Приятно е да видиш някой всеотдаен татко или грижовен стопанин, но дотам. Другото е въпрос на възпитание!

Re: Защо жените си падат по мъже с кученца или с деца?

07 Ное 2013, 17:51

djudjanka написа:Дали мъжете са тези, които отиват на лов? :lol: :twisted: Не че ги защитавам, ама какво човек да не излезе с детето си на разходка, само защото може да му налети някоя нахална мадама ли? Приятно е да видиш някой всеотдаен татко или грижовен стопанин, но дотам. Другото е въпрос на възпитание!

Хах дали мъжете не знаят, че е приятно да видиш всеотдаен татко и да го използват :)

Re: Защо жените си падат по мъже с кученца или с деца?

07 Ное 2013, 21:09

Явно е някакъв фетиш, защото и майките с деца са много чест обект на атаки от страна на мъжете. Явно имат по-слабо внимание към атаките на противния пол...и се получава. :lol:

Re: Защо жените си падат по мъже с кученца или с деца?

08 Ное 2013, 11:40

sofi_black написа:
djudjanka написа:Дали мъжете са тези, които отиват на лов? :lol: :twisted: Не че ги защитавам, ама какво човек да не излезе с детето си на разходка, само защото може да му налети някоя нахална мадама ли? Приятно е да видиш някой всеотдаен татко или грижовен стопанин, но дотам. Другото е въпрос на възпитание!

Хах дали мъжете не знаят, че е приятно да видиш всеотдаен татко и да го използват :)


Не е виновен този, който яде баницата, а този, който му я дава! :lol: Важи и за двата пола. ;)

Re: Защо жените си падат по мъже с кученца или с деца?

18 Ное 2013, 14:42

djudjanka написа:
sofi_black написа:
djudjanka написа:Дали мъжете са тези, които отиват на лов? :lol: :twisted: Не че ги защитавам, ама какво човек да не излезе с детето си на разходка, само защото може да му налети някоя нахална мадама ли? Приятно е да видиш някой всеотдаен татко или грижовен стопанин, но дотам. Другото е въпрос на възпитание!

Хах дали мъжете не знаят, че е приятно да видиш всеотдаен татко и да го използват :)


Не е виновен този, който яде баницата, а този, който му я дава! :lol: Важи и за двата пола. ;)

Така де, то изневярата не може да е едностранно деяние! :)

Re: Защо жените си падат по мъже с кученца или с деца?

13 Юли 2015, 12:53

не мисля, че жените се нахвърлят на татковци, по-скоро това е мит от филмите, който не е истина. Разбира се приятно е и на мен ми харесва, когато видя някой татко с детето си и си мисля най-често " е що и моят мъж не е такъв", но не бих му се нахвърлила! :)

Re: Защо жените си падат по мъже с кученца или с деца?

13 Юли 2015, 13:45

Най-често си казваме "защо и моят не е такъв", обаче като слушам приятелките си, тези излизания на бащите с децата им са били съпроводено с голямо мрънкане от страна на майките, така че вече не са ми чак толкова симпатични. От толкова семейни двойки, не познавам нито едни, при които бащите да изявяват желание да излизат с децата си!

Re: Защо жените си падат по мъже с кученца или с деца?

14 Юли 2015, 13:22

The_The_Ramone написа:Явно е някакъв фетиш, защото и майките с деца са много чест обект на атаки от страна на мъжете. Явно имат по-слабо внимание към атаките на противния пол...и се получава. :lol:

Не мисля, че и майките с децата биват подлагани на такива подмятания. :) Докато мъжете са друго нещо!
Добави отговор
Отиди на страница: 1, 2, 3