прием нa флексид 500mg

Мнения, коментари и въпроси за лекарствени продукти.

прием нa флексид 500mg

Мнениеот gkald » 22 Окт 2016, 18:45

Здрaвейте,след кaто съм с бронхит,перибронхит личния ми изписa Флексид по 1 тaб нa 24чaсa.Пия го 3ден,но получaвaм силни болки в коремa възможно ли е дa е от aнтибиотикa.
gkald
 
Мнения: 1
Регистриран на: 07 Апр 2013, 15:43

Re: прием нa флексид 500mg

Мнениеот Био доктор » 23 Окт 2016, 23:31

gkald написа:Здрaвейте,след кaто съм с бронхит,перибронхит личния ми изписa Флексид по 1 тaб нa 24чaсa.Пия го 3ден,но получaвaм силни болки в коремa възможно ли е дa е от aнтибиотикa.


Възможно е да се наложи да се свържете с личният си лекар и да споделите за проблема. Освен, ако не разчитате на врачуване в сайта, но определено това няма да ви реши проблема с болките в корема.
Био доктор
 
Мнения: 120
Регистриран на: 23 Окт 2016, 22:53

Re: прием нa флексид 500mg

Мнениеот FramarLekari » 24 Окт 2016, 11:03

gkald написа:Здрaвейте,след кaто съм с бронхит,перибронхит личния ми изписa Флексид по 1 тaб нa 24чaсa.Пия го 3ден,но получaвaм силни болки в коремa възможно ли е дa е от aнтибиотикa.


Здравейте, gkald!

Болката в областта на корема е възможен страничен ефект при прием на антибиотика. Можете да споделите на лекуващия си лекар за оплакването си.

Препоръчително е при терапия с антибиотик да приемате пробиотик за предотвратяване или намаляване на потенциални странични ефекти. Приемът на пробиотика е по време на антибиотичното лечение и 7-10 дни след това, като спазвате интервал от 1-2 часа между приема на антиботика и пробиотика.

С уважение,
Фрамар
Специалистите на www.framar.bg предоставят консултация, която не може да замени преглед при квалифициран и правоспособен лекар.
FramarLekari
 
Мнения: 1987
Регистриран на: 29 Мар 2011, 19:23
Местоположение: България


Назад към Лекарства

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron