Използвали ли сте кремчетата Eucerin Volume Filler и има ли видим ефект?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Използвали ли сте кремчетата Eucerin Volume Filler и има ли видим ефект?

Мнениеот zheleva212 » 11 Фев 2015, 16:13

Четох за нов метод, с който вече могат жените да се подмладяват, наричан е волюмизация, представлява по хирургически път възвръщане контура на лицето или нещо такова.
И понеже нямам намерение да се подлагам на подобно нещо, ми направи впечатление, че в статията бяха споменати кремчетата Eucerin Volume Filler и уж поразителният ефект върху възрастната кожа :idea:

Звучи добре, но не знам до колко тази статия не е била основно рекламна, а какъв е поразителният ефект да не се знае. :idea: :? Затова се допитвам до по-вещите дами и господа във форума, които може и да са използвали или поне да са чули нещо повече за кремчетата на Eucerin Volume Filler :idea:
eucerin_volume_filler.jpg
eucerin_volume_filler.jpg (56.46 KiB) Прегледано 2287 пъти

Според вас редно ли е да се използва целия комплект, за да може да подейства по начина, който се описва или може да кажем само с дневен и околоочен?
С какви впечатления сте останали за кремчетата Eucerin Volume Filler след колко време дадоха ефект върху вашата кожа? :roll:
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: Използвали ли сте кремчетата Eucerin Volume Filler и има ли видим ефект?

Мнениеот draga.mihova » 11 Фев 2015, 16:28

Мен точно това ме спираше - незнайният ефект и реакцията на кожата ми, понеже напоследък се държи по странен начин, променя се и някои кремове й влияят ужасно :| вие, с по-чувствителната кожа, на какво мнение сте? :roll:
draga.mihova
 
Мнения: 226
Регистриран на: 10 Дек 2013, 12:24

Re: Използвали ли сте кремчетата Eucerin Volume Filler и има ли видим ефект?

Мнениеот Kremiliya » 11 Фев 2015, 16:48

Аз сякаш бих пробвала тези кремове, много съм се замисляла за това, изглеждат ми и надеждни и сякаш биха ми изгладили бръчките :)
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Използвали ли сте кремчетата Eucerin Volume Filler и има ли видим ефект?

Мнениеот Mauritius » 11 Фев 2015, 17:47

Откакто се рекламират си мисля за тях, но не зная дали стават за 35+, а и чаках моя крем да свърши преди да си купя от тези на Eucerin Volume Filler :!:
Mauritius
 
Мнения: 282
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 13:01

Re: Използвали ли сте кремчетата Eucerin Volume Filler и има ли видим ефект?

Мнениеот S_Milenska » 11 Фев 2015, 18:00

Mauritius написа:Откакто се рекламират си мисля за тях, но не зная дали стават за 35+, а и чаках моя крем да свърши преди да си купя от тези на Eucerin Volume Filler :!:

Те не са ли кремовете на Юсерийм точно за тази възраст? Аз съм останала с такова впечатление.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Използвали ли сте кремчетата Eucerin Volume Filler и има ли видим ефект?

Мнениеот Lili_pili » 12 Фев 2015, 11:01

Нямам нужда от кремове, имам други методи да поддържам кожата си перфектна ;)
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Използвали ли сте кремчетата Eucerin Volume Filler и има ли видим ефект?

Мнениеот Snejna » 13 Фев 2015, 14:59

Определено е една от марката кремове, които са ми приковали интересна и още се чудя дали да си ги купя, надявам се че ще имат ефект върху кожата.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Използвали ли сте кремчетата Eucerin Volume Filler и има ли видим ефект?

Мнениеот maminka » 11 Дек 2015, 16:05

На моята възраст кожата ми сякаш не е съвсем зряла, но мога да опитам, ако ми действат добре поне ще мога да съхраня този вид до момента, в който започне да не иска да се подчинява :lol:
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Използвали ли сте кремчетата Eucerin Volume Filler и има ли видим ефект?

Мнениеот nadqta » 28 Дек 2015, 18:04

Казано честно май още не ми се е наложило, ама като гледам мои наборки, малко започвам да се притеснявам... те са с едни огромни торбички под очите, сенки, бръчки :oops: :oops:
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Използвали ли сте кремчетата Eucerin Volume Filler и има ли видим ефект?

Мнениеот Бистра » 20 Дек 2018, 11:06

Аз съм ги ползвала и съм доволна. Но на мен като цяло марката Eucerin ми понася много добре.
Бистра
 
Мнения: 87
Регистриран на: 20 Дек 2018, 10:29


Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта