Гъбички - онлайн консултация с кожен лекар

Тук може да зададете въпроси към кожен лекар, да се консултирате със специалист по дерматология и венерология и да споделите мнения за проблеми с Вашата кожа. Ще получите съвет и професионален отговор от лекар специалист по кожни и венерически болести.
Д-р Виолина Тодева

Re: Гъбички - онлайн консултация с кожен лекар

Мнениеот Атанас » 30 Апр 2017, 08:22

Здравейте. От 1 седмица имам сърбеж на главичката на пениса придружен с леко зачервяване на препуциома и около пикочния канал. Нямам пъпки или подобни неща. Също така по някога се появява и малко количество бяла слуз /смегма/. Възможно ли е да са гъбички ? Не съм ходил на лекар, като реших първо към вас да се обърна. Четох в Интернет за Канестен. Може ли да се използва за този случай и може ли да се маже директно главата на пениса ?
Атанас

Мнениеот Dr Violina Todeva » 16 Май 2017, 16:36

Лаза написа:Здравейте,др Тодева!
Преди около 20 дни забелязох неравност(грапавина) по лигавицата на бузата ми.Не ме сърби нито боли,прилича на обрив с бели удължени връхчета.На другата буза имам 2-3 такива но тях не ги усещам грапави с езика.Не знам дали е важно но се появиха след 8 дневна диета на плодове и зеленчуци.Имам диабет тип 2,хронични гастрит и колит.
Според вас има ли място за притеснение,какви изследвания да направя и какъв специалист да търся.
Прилагам снимка.
Благодаря ви!

Здравейте!

Извинявам се за късния отговор! Надявам се, че проблемът е решен! Ако имате още притеснения ми пишете и изпратете нови снимки!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор

Мнениеот Dr Violina Todeva » 16 Май 2017, 16:37

Атанас написа:Здравейте. От 1 седмица имам сърбеж на главичката на пениса придружен с леко зачервяване на препуциома и около пикочния канал. Нямам пъпки или подобни неща. Също така по някога се появява и малко количество бяла слуз /смегма/. Възможно ли е да са гъбички ? Не съм ходил на лекар, като реших първо към вас да се обърна. Четох в Интернет за Канестен. Може ли да се използва за този случай и може ли да се маже директно главата на пениса ?

Здравейте!

Извинявам се за късния отговор! Надявам се, че проблемът е решен! Ако имате още притеснения ми пишете и изпратете снимки!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор

Предишна

Назад към Kожни и венерически болести