Кожни проблеми бебета и деца онлайн консултация с дерматолог

Тук може да зададете въпроси към кожен лекар, да се консултирате със специалист по дерматология и венерология и да споделите мнения за проблеми с Вашата кожа. Ще получите съвет и професионален отговор от лекар специалист по кожни и венерически болести.
Д-р Виолина Тодева

Re: Кожни проблеми бебета и деца онлайн консултация с дерматолог

Мнениеот K270372810 » 08 Авг 2020, 15:53

Здравейте имам бебе на 1 месец от една седмица има обрив по лицето главата и ушите и то драска що когато я докосна може те ли да ми кажете какво е личната и лекарка каза алергия а на бърза помощ ми казаха екзема на лицето
K270372810

Мнениеот ЕлизабетХристова » 06 Яну 2021, 15:48

Здравейте! Имам бебе на 20 дни, което преди седица и нещо се подсече в областта на гънките на крачетата и под тестисите. Не разбрах дали е от козметика, памперси, кърпи или го протрихме, в родилното нямаше проблеми. Мога да изпратя снимка на съобщение. Заради обстановката с ковид до момента имаме едно посещение от педиатър, следващото ни е като навърши месец. Изпратих снимка на педиатъра и той предписа цикатридина спрей, пикотанин и дактакорт. Ако може да ми отговорите, дали мога да ви изпратя снимка да изкажете мнение, ще съм благодарна.
ЕлизабетХристова

Мнениеот Jana Raicheva » 07 Яну 2021, 20:10

Здравейте!
На детето ми - 5г. му се появиха малки бели и твърди пъпчици по брадичката. Отначало бяха само 2 , но започнаха да се разпространявят по лицето. Не го сърбят. Мога да прикача и снимка , на която ясно се виждат. Благодаря !
Jana Raicheva

Предишна

Назад към Kожни и венерически болести