Пробвали ли сте протеин Mex Whey Protein Isolate?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Re: Пробвали ли сте протеин Mex Whey Protein Isolate?

Мнениеот choki_moki » 10 Яну 2014, 11:40

Dancho, тези изследвания са доста интересни и полезни. Честно казано се шокирах от някои резултати, но ми изникнаха и въпроси от сорта на "Как си се насочил точно към BF Whey 82+ като не фигурира в изследванията на лабораторията?". От къде си сигурен за съдържанието му и не прочетох да си посочил някакви преимущества освен някаква си стевия.
Интересно ще е да видим и изследване на някой изолат, защото с тях май най-много се спекулира.
Аватар
choki_moki
 
Мнения: 52
Регистриран на: 20 Сеп 2013, 10:23

Re: Пробвали ли сте протеин Mex Whey Protein Isolate?

Мнениеот Dancho » 11 Яну 2014, 14:43

Е точно заради стевията се насочих,защото неискам протеин с изкуствени подсладители.А темата за изследванията я открих в интернета.Наистина е доста шокиращо!
Dancho
 
Мнения: 17
Регистриран на: 25 Апр 2013, 23:08

Re: Пробвали ли сте протеин Mex Whey Protein Isolate?

Мнениеот choki_moki » 18 Яну 2014, 15:34

Намерих и друг изолат подсладен със стевия - AMIX CFM Nitro Protein Isolate, обаче цената ми се струва доста солена :lol: Но пък на етикет изглежда доста прилично.
Аватар
choki_moki
 
Мнения: 52
Регистриран на: 20 Сеп 2013, 10:23

Re: Пробвали ли сте протеин Mex Whey Protein Isolate?

Мнениеот Dancho » 21 Яну 2014, 23:24

Няма как да е евтин продукт от такъв клас.В крайна сметка качеството има и цена.Аз съм много доволен от BF Whey 82+,а може следващия път да пробваме и този на Amix.
Dancho
 
Мнения: 17
Регистриран на: 25 Апр 2013, 23:08

Re: Пробвали ли сте протеин Mex Whey Protein Isolate?

Мнениеот Radoslav88 » 27 Яну 2014, 19:00

За мен е важно протеина да няма излишни калории като въглехидрати и мазнини, да ме възстановява добре и да е приятен на вкус. Изолата на Мекс покрива всички мои изисквания и в скоро време не мисля да го сменям (стига да не вдигнат цената му).
Radoslav88
 
Мнения: 89
Регистриран на: 13 Фев 2013, 10:45

Re: Пробвали ли сте протеин Mex Whey Protein Isolate?

Мнениеот zlatarski_ » 04 Фев 2014, 10:22

Аз бях страшно доволен от изолата на мех,сега гледам,че са пуснали нова формула с добавени пептиди и по-висока концентрация на протеин,трябва да се пробва.
zlatarski_
 
Мнения: 8
Регистриран на: 04 Фев 2014, 10:13

Re: Пробвали ли сте протеин Mex Whey Protein Isolate?

Мнениеот Radoslav88 » 05 Фев 2014, 13:41

zlatarski_ написа:Аз бях страшно доволен от изолата на мех,сега гледам,че са пуснали нова формула с добавени пептиди и по-висока концентрация на протеин,трябва да се пробва.

Не знаех че има нова формула. Ще пробвам задължително и после ще напиша отзиви.
Radoslav88
 
Мнения: 89
Регистриран на: 13 Фев 2013, 10:45

Предишна

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта