ГАРНИЕ КРЕМ MIRACLE BB

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

ГАРНИЕ КРЕМ MIRACLE BB

Мнениеот Даниела Стоянова » 31 Яну 2012, 13:41

От както видях рекламата по телевизията все се каня да си го взема този крем, но се чудя дали ще е хубав, а и в магазина видях, че подобно на фон дьо тена е с номера, тоест от най-светлия до най-тъмния. Как да определя кой номер е за моя тип кожа? Как се нанася и има ли някакво драстично оцветяване на кожата както е при фон дьо тените? Който го е ползвал нека да сподели!
Даниела Стоянова
 
Мнения: 123
Регистриран на: 05 Авг 2011, 13:42

Re: ГАРНИЕ КРЕМ MIRACLE BB

Мнениеот ovagimyan » 01 Фев 2012, 16:23

да си призная точно този не съм ползвала, поради единствената причина,че ползвах "Гарние" преди 2 месеца, реших да сменя марката на крема си и получих ужасяващ обрив...
Не видях срока на годност, просто го пуснах в кофата... Може би съм прибързала, но тази марка и за Шампоани е същата, какъвто и да си вземеш или ти излиза пърхут или не ти върши работата, която очакваш... Дано не съм много крайна, но това е моя опит, за всеки е различно разбира се...
ovagimyan
 
Мнения: 164
Регистриран на: 05 Апр 2011, 19:40

Re: ГАРНИЕ КРЕМ MIRACLE BB

Мнениеот southern_sun » 01 Фев 2012, 17:33

ovagimyan написа:да си призная точно този не съм ползвала, поради единствената причина,че ползвах "Гарние" преди 2 месеца, реших да сменя марката на крема си и получих ужасяващ обрив...
Не видях срока на годност, просто го пуснах в кофата... Може би съм прибързала, но тази марка и за Шампоани е същата, какъвто и да си вземеш или ти излиза пърхут или не ти върши работата, която очакваш... Дано не съм много крайна, но това е моя опит, за всеки е различно разбира се...

Виж това е много относително аз съм полазвала много кремове на Гарние, но точно този не! Аз също мисля да си го купя защото по принцип не излизам на вън без фон дьо тен, но през лятото и пролетта много ми омазнява кожата и ако този крем е читав умело ще замести фон дьо тена. А що се отнася до шампоана Гарние много съм доволна от този с маслата.
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36


Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта