Рани и инфекции по кожата онлайн консултация с кожен лекар

Тук може да зададете въпроси към кожен лекар, да се консултирате със специалист по дерматология и венерология и да споделите мнения за проблеми с Вашата кожа. Ще получите съвет и професионален отговор от лекар специалист по кожни и венерически болести.
Д-р Виолина Тодева

Re: Рани и инфекции по кожата онлайн консултация с кожен лекар

Мнениеот мима.донева » 11 Окт 2018, 16:37

Здравейте, през зимния сезон от октомври до април /когато е студено/ кожата на ръцете ми се зачервява и има рани. Нямам лющене. Нямам болезненост.Няма подувания. В топлото време нямам такива проблеми. Не съм хронично болна и не употребявам постоянно лекарства. Жена, на възраст 51 години, тегло 75 кг и 175 см.
мима.донева

Мнениеот mxlinux » 16 Окт 2018, 10:33

Здравейте д-р Тодева от една година имам като дупка на лявата буза ходих на доктори изписваха ми разни мазила но ефекта е минимален просто все едно ми е издърпана кожата навътре и излиза гной при стискане в малки количества какво е това нещо много ще сам ви благодарен на 27 години съм
mxlinux

Мнениеот nina9494 » 22 Окт 2018, 07:39

Здравейте. Приятелят ми има нещо като язвички на члена си и подуване вече втора трета седмица. Може би е нещо като баланит .. И също подути лимфни възли в областта на слабините. Какви лекарства и кремове да използва? Някой друг имал ли е този проблем?
nina9494

Предишна

Назад към Kожни и венерически болести