Супер храни, здравословно пазаруване, качествени и полезни продукти, начин на хранене
Правила на форума
Добави отговор

Re: Използвате ли покълнали ядки за пречистване на организма?

21 Дек 2015, 14:39

Интересно, аз сякаш не съм виждала кълнове в магазин, а и те трябва да са малко предполагам, иначе ще мухлясват бързо :roll:

Re: Използвате ли покълнали ядки за пречистване на организма?

21 Дек 2015, 15:20

ramimni написа:Интересно, аз сякаш не съм виждала кълнове в магазин, а и те трябва да са малко предполагам, иначе ще мухлясват бързо :roll:

Има във всички големи магазини - Кауфланд, Лидл, Метро, Била. ;) Около 150 грама мисля, че е опаковката. В метро има и по-големи.

Re: Използвате ли покълнали ядки за пречистване на организма?

26 Дек 2015, 19:50

Kaya написа:
ramimni написа:Интересно, аз сякаш не съм виждала кълнове в магазин, а и те трябва да са малко предполагам, иначе ще мухлясват бързо :roll:

Има във всички големи магазини - Кауфланд, Лидл, Метро, Била. ;) Около 150 грама мисля, че е опаковката. В метро има и по-големи.

А как се съхраняват или те са сушени?

Re: Използвате ли покълнали ядки за пречистване на организма?

28 Дек 2015, 11:18

Пресни са в кутийка, ядеш ги бързо, защото често имат влага в себе си и за дни ще заминат за коша. ;) Евентуално могат да се подсушат и да се сложат във фризер.

Re: Използвате ли покълнали ядки за пречистване на организма?

28 Дек 2015, 12:30

silver933 написа:Пресни са в кутийка, ядеш ги бързо, защото често имат влага в себе си и за дни ще заминат за коша. ;) Евентуално могат да се подсушат и да се сложат във фризер.

НО е удобство, интересно ми е обаче какви ли стабилизатори имат, защото определено за 2 дни мухлясват а най-малкот отолкова им е транспорта. :(

Re: Използвате ли покълнали ядки за пречистване на организма?

28 Дек 2015, 17:17

Kaya написа:
silver933 написа:Пресни са в кутийка, ядеш ги бързо, защото често имат влага в себе си и за дни ще заминат за коша. ;) Евентуално могат да се подсушат и да се сложат във фризер.

НО е удобство, интересно ми е обаче какви ли стабилизатори имат, защото определено за 2 дни мухлясват а най-малкот отолкова им е транспорта. :(

Би трябвало да пише какво се съдържа, освен семена и вода, заглеждали ли сте се?

Re: Използвате ли покълнали ядки за пречистване на организма?

29 Дек 2015, 11:12

Съмнявам се да пише друо. Днес ще погледна, имам едно ходене до метро и ще видя.

Re: Използвате ли покълнали ядки за пречистване на организма?

25 Яну 2016, 16:37

Някой покълва ли си у дома, или си купувате готови, може ли да кажете какъв е метода на покълване на ядките?

Re: Използвате ли покълнали ядки за пречистване на организма?

25 Яну 2016, 16:45

Jully написа:Някой покълва ли си у дома, или си купувате готови, може ли да кажете какъв е метода на покълване на ядките?

Ами има едни машинки дето ти ги покълват, иначе не ги смятам за особено необходими, а не пише ли на пакетите как става?

Re: Използвате ли покълнали ядки за пречистване на организма?

25 Яну 2016, 17:20

Май само тези, които са специално за покълване може да пише по етикетите им, иначе мисля, че можеш да си покълнеш и обикновени зърна дори и да не пише, че са специално за покълване.
Добави отговор
Отиди на страница: 1, 2, 3, 4, 5, 6