Доверявате ли се на REVOLUT?

Похвалете продукт, магазин, фирма или се оплачете от некоректно обслужване, некачествена стока, опит за измама. Споделете мнение или открийте отзив за продукт, услуга или институция.

Доверявате ли се на REVOLUT?

Мнениеот Adhoc » 26 Мар 2019, 17:03

Имам регистрация в REVOLUT и от няколко месеца си ги ползвам. Днес ми поискаха обаче да им пусна снимка на личната ми карта за потвърждение. Направих го, но сега ме обзеха съмнения.
Защо им трябва личната ми карта, след като имат шофьорската ми книжка. Имат достъп до сметките ми, виждат какво тегля и плащам, сега имат и данните ми.
До момента не съм имал проблеми, всичко е било точно и коректно. И все пак, какво се случва с Револют, имате ли някаква идея?
Adhoc
 
Мнения: 67
Регистриран на: 26 Фев 2018, 14:07

Re: Доверявате ли се на REVOLUT?

Мнениеот rkwgo » 26 Мар 2019, 18:40

It is normal. Don't worry.
This is due to Brexit and the worry that the UK will leave without a deal with the EU.
If there is no deal then the accounts will be transferred to their European authorised subsidiary.
If you originally used a Drivers Licence as ID Proof for Revolut, then this is no longer suitable, as the European authorised subsidiary does not accept driving licence as proof of identity - only passport or ID Card, but if you originally used your ID Card then it is not a problem.
rkwgo
 
Мнения: 2
Регистриран на: 26 Мар 2019, 18:20

Re: Доверявате ли се на REVOLUT?

Мнениеот Тео Чирпанлийски » 26 Мар 2019, 21:16

И при мен стана така. Не разбирам, какво е това нещо, защо искат и други документи за верификация, какво се е променило.
Тео Чирпанлийски
 
Мнения: 51
Регистриран на: 27 Окт 2016, 18:16

Re: Доверявате ли се на REVOLUT?

Мнениеот rkwgo » 26 Мар 2019, 21:42

Тео Чирпанлийски написа:И при мен стана така. Не разбирам, какво е това нещо, защо искат и други документи за верификация, какво се е променило.


какво се е променило


Brexit
rkwgo
 
Мнения: 2
Регистриран на: 26 Мар 2019, 18:20

Re: Доверявате ли се на REVOLUT?

Мнениеот Тео Чирпанлийски » 26 Мар 2019, 22:00

Вие откъде знаете, да не работите в Револют+
Тео Чирпанлийски
 
Мнения: 51
Регистриран на: 27 Окт 2016, 18:16

Re: Доверявате ли се на REVOLUT?

Мнениеот Viktor.Ivanov » 26 Мар 2019, 22:04

Засега работи безотказно, не съм имал оплаквания. Ще имат доста проблеми с този глупав Брекзит, както и ние, потребителите.
Viktor.Ivanov
 
Мнения: 220
Регистриран на: 09 Май 2014, 11:47

Re: Доверявате ли се на REVOLUT?

Мнениеот Михнев » 26 Мар 2019, 22:06

Все още се колебая дали да заредя с 10 паунда и да си взема карта. Полезна ли е, мога ли да я използвам в България, по банкоматите. Наистина ли е безплатно тегленето?
Михнев
 
Мнения: 50
Регистриран на: 15 Окт 2018, 19:57


Назад към Похвали се, оплачи се, намерете или дайте своето мнение!

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта