Сандвич ли да е леглото в детската стая или ъглово?

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Сандвич ли да е леглото в детската стая или ъглово?

Мнениеот Perla » 11 Апр 2014, 10:00

Привет от мен! Стигнах до избор на легло в детската стая и се чудя дали да избера модерното напоследък - легло "Сандвич" или да се спра на стандартното ъглово!?
Стаята е малка, така че се опитвам да проявя повече въображение и практичност :D
Perla
 
Мнения: 23
Регистриран на: 10 Апр 2014, 10:09

Re: Сандвич ли да е леглото в детската стая или ъглово?

Мнениеот dDedov » 11 Апр 2014, 11:36

Кои легла се водят сандвич, двуетажните? :? Ние имаме две деца и апартамента не е много голям, но са все още малки за двуетажно легло, а и големи караници ще има кой къде да спи, сигурен съм! :!: :mrgreen: за сега сме на ъгъл, но пък заемат доста място.. ще видим като пораснат! ;)
dDedov
 
Мнения: 71
Регистриран на: 27 Фев 2014, 13:28

Re: Сандвич ли да е леглото в детската стая или ъглово?

Мнениеот Perla » 11 Апр 2014, 11:49

Второто легло, при леглата "Сандвич", излиза като чекмедже отдолу, така че за малки деца, ми се струва, са по-удачни от двуетажните!
Perla
 
Мнения: 23
Регистриран на: 10 Апр 2014, 10:09

Re: Сандвич ли да е леглото в детската стая или ъглово?

Мнениеот S_Milenska » 07 Яну 2015, 10:53

Двуетажните са много готини, пък и колко да са малки, в детските градини масово спят по двуетажни легла, а спорът лесно може да се реши, като се редуват. Леглата тип сандвич пък са много високи и се налага едно постоянно местене на мебели, когато стане време за сън, но при опцията - сандвич или ъглово, все пак ще избера сандвича, след като нямате място.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Сандвич ли да е леглото в детската стая или ъглово?

Мнениеот Pipilota » 24 Мар 2015, 11:07

не ги харесвам тези сандвич легла изобщо, местиш половината къща, че да си легне вечер едното дете. ;) По-добре двуетажно или ъглово, след като имате място. А има толкова готини двуетажни легла в момента!
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Сандвич ли да е леглото в детската стая или ъглово?

Мнениеот Ваня Стойчева » 25 Мар 2015, 15:23

Много харесвам двуетажните легла, а тези ъгловите не ми харесват хич, много от соца ми бият.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Сандвич ли да е леглото в детската стая или ъглово?

Мнениеот silver933 » 25 Мар 2015, 16:29

Сандвича е подходящ за малка стая, но не е удобно постоянно да ходиш да и опъваш леглото и да се занимаваш с всяко лягане на детето, че трябва да преместиш цялата къща, пък и основното легло е много високо така.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Сандвич ли да е леглото в детската стая или ъглово?

Мнениеот Локумът » 25 Мар 2015, 17:25

Ми сандвич за легло не ми харесва, ама вие си знаете, и аз съм привърженик на двуетажните, а сега има толкова яки двуетажни легла. Моите ако не бяха в 2 различни стаи вече и толкоз' дърти щях да им взема с пързалка си се спускат. :mrgreen:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Сандвич ли да е леглото в детската стая или ъглово?

Мнениеот kalinka-kuku » 26 Мар 2015, 13:35

харесвам ъгловите легла много, защото има място за всичко там и за маса и за минаване, докато тези сандвич с амного ангажиращи, аи представи си "горното" дете как бърза да става и блъска и пада и голямото пребиване става.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Сандвич ли да е леглото в детската стая или ъглово?

Мнениеот Anka » 14 Апр 2015, 15:51

Винаги съм харесвала тези легла сандвич, приличат ми сякаш са от детската градина, но са много добри за малки стаи, но същото могат да свършат работа и двуетажните. Ъгловите са по-добри, ако искате да ги ползвате и за сядане, пък и се създава по-близка връзка между децата, без да се налага да се карат кой ще е на горното легло :)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Следваща

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта