Лабрадор в апартамент?

Ако можеха да говорят, но не могат, затова нека поговорим вместо тях. Споделетe всичко за вашите домашни любимци - типични или екзотични.
Онлайн консултация с д-р Искрен Станилов и д-р Деница Русева

Лабрадор в апартамент?

Мнениеот red_eyes » 15 Апр 2014, 12:25

С гаджето ми се запалихме по идеята да си вземем лабрадор, за жалост живеем в апартамент! Разрових интернет, за да разбера повече за породата, за това какви грижи изискват, но май това е една от големите породите кучета, които се оказват не толкова добър домашен любимец, особено в апартамент!

Разбрах, че често имали генетични заболявания, както и доста буен характери много енергия, скубели се доста (което не ме притеснява особено). Всички тези характеристики отказаха приятеля ми да си вземем лабрадор, но аз оставам навита, особено след като видяхме три малки госпожици!

Иска ми се ако имате информация от първо лице да ми кажете нещо повече за отглеждането на лабрадор в апартамент, до колко е удачно и за стопанина и за кучето, както и повече за самата порода! :)
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Лабрадор в апартамент?

Мнениеот Коцева » 15 Апр 2014, 12:29

И ние имаме лабрадор, мъжки. Живеем в къща, но съм убедена, че е по-добре да се гледа на двор, от колкото в апартамент. Вярно е, че си имат буен характер, все пак са си ловци! ;)
Коцева
 
Мнения: 213
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:36

Re: Лабрадор в апартамент?

Мнениеот utro77 » 15 Апр 2014, 13:55

Ловните породи не са особено послушни. Имат нужда от мноооого движение. Аз не бих гледала в апартамент такова куче.
Suffer well!
Аватар
utro77
 
Мнения: 53
Регистриран на: 23 Май 2012, 15:56

Re: Лабрадор в апартамент?

Мнениеот Krum » 24 Ное 2014, 13:59

Това е порода за спортисти, изобщо големите кучета не са за хора,които искат да ги разхождат по 30 мин общо на ден, тези кучета имат нужда от голямо движение, да речем сутрн и вечер по 2 часа ще им е супер, но можете ли да си го позволите?
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30


Назад към Ветеринарна медицина

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта