Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.
Правила на форума
Добави отговор

Колекционери на салфетки – има ли?

09 Май 2014, 11:39

Вчера майка ми се обади и ми каза, че е разтребвала шкафовете в стаята, в която прекарах детските си години и е открила колекцията ми от салфетки! :shock: :shock: :shock: :o
Щях да се разплача от милото чувство, което ме обзе! :) Почудих се какво да ги правя, но нямаше как да ги изхвърля, така че започвам от там, където съм спряла с колекционирането на салфетки! :!: :!:

Интересно ми е дали това с годините се е запазило, :? понеже в моето детство си беше доста актуално занимание, има ли все още колекционери на салфетки? :roll:
Децата ви запалени ли са в колекционирането или вие си останахте почитатели на това? Колко горе-долу наброява колекцията ви? :?

Re: Колекционери на салфетки – има ли?

09 Май 2014, 11:42

От малка бях много непостоянно хлапе, една колекция не можех да събера, пробвала съм много пъти и най-накрая все ги раздавах или на боклука отиваха, добре, че се появи мъжа ми, а след това и детето :lol:

Re: Колекционери на салфетки – има ли?

29 Дек 2014, 12:25

Никога нищо не съм събирал, затова ти трябват и дейни приятели, които да носят салфетки, или пък марки да речем, ако се събират такива неща. Като дете събирах миришещи листчета, но салфетки не съм никога. Обаче скоро разбрах, че племенницата ми събира салфетки, какво ги прави и идея си нямам! :roll:

Re: Колекционери на салфетки – има ли?

30 Дек 2014, 13:13

Като малка събирах салфетки, но после ги раздадах на деца, които сега събират, колекцията ми не беше голяма, но беше интересна. Сега има много различни салфетки, които да се събират, избора е много голям.

Re: Колекционери на салфетки – има ли?

30 Дек 2014, 15:13

Единственото, което съм колекционирал и то вече бях доста голям бяха количките от дъвки Турбо. :lol:

Re: Колекционери на салфетки – има ли?

30 Дек 2014, 16:47

Като малка аз също събирах салфетки,сега се сетих, трябва да се разровя и да намеря къде ли ми е колекцията!

Re: Колекционери на салфетки – има ли?

05 Яну 2015, 16:55

Сега има много красиви салфетки мисля че много по-лесно могат да се коленционират, но от друга страна, вече ги няма онези хартиените розови салфетки от миналото :(

Re: Колекционери на салфетки – има ли?

05 Яну 2015, 18:06

Kaya написа:Като малка аз също събирах салфетки,сега се сетих, трябва да се разровя и да намеря къде ли ми е колекцията!

Дай ги на някакви деца да се радват, ако имаш свои им ги дай на тях да си играят децата ;)

Re: Колекционери на салфетки – има ли?

09 Яну 2015, 17:53

Имам няколко доста интересни салфетки у нас, дали пък не са началото на колекция за децата? :D

Re: Колекционери на салфетки – има ли?

07 Апр 2015, 13:31

Като малка много обичах да събирам всякакви неща, сега обаче не е така, сега децата събират албуми! :)
Добави отговор
Отиди на страница: 1, 2